robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZielonySzparag to sobie kupią kogoś innego.
0
To po co go kupili. No ja tego nie ogarniam. Myślałem, że nasz trener ma pomysł na niego.
2
@daniel32778 jako dziecko był nawet dobry w piłkę nożną i jest nawet wywiad. Z nim i z Coutinho, że ich marzeniem jest gra w Realu.
3
@IronSanHybrid @Grzesior667 klasyka
2
@BarcaInfo Szkoda chłopaka. Czasem trzeba trafić na właściwych ludzi w życiu. Znam takich co trafili na właściwych ludzi, a inni nie. Trenowałby go dalej Tuchel, Klopp lub Guardiola i byłby bestią.
0
Może ktoś pisał, ale na LaBotiga jest promocja. 3 książki za 2. Empik w sumie to samo. Zawsze korzystam co rok z tej promocji.
0
@matirix20 Na gamivo znajdziesz bardzo tanio.
0
@macio_944 no w 3D to już jest mnóstwo dobrej roboty.
0
@Cochise to jest też kwestia pieniędzy. Większość Niemców zarabia pewnie ponad 2k € miesięcznie.
0
@macio_944 Najlepsze zasilacze są z seasonic.
A sam się uczyłeś projektować?
0
@macio_944 bogaty. Programista jesteś?
0
@Pilka_jest_okragla Listopad, a onu o lecie piszą! XD.
13
@Rewolucja123 czyścił komputer odkurzaczem XDXD!
0
@BarcaInfo Przecież on jest z Ameryki Południowej XD
9
@Janiama Wtedy gra się w dziadka z przeciwnikiem na połowie boiska i pozamiatane. To jest gra ekonomiczna, a nie wykopywanie piłki na pałe.
1
@A_Gomesinho_21 Zwalniasz tempo mając piłkę przy nodze i nie forsujesz tempa, nie idziesz do przodu, nie wybiegasz na pozycję, tylko grasz w dziadka z przeciwnikiem, a Barca nie potrafiła nawet wyjść spod pressingu, to o czym my piszemy. Trzeba odróżniać bezradność od gry ekonomicznej.
12
"Ludzie, przecież mamy mecz z Atletico, celowo się cofnęli."
Tak, celowo się cofają już 3 sezon, by odpocząć, a następnym meczu dostają oklep 3:0. Ludzie, wierzycie jeszcze w tę bajkę o grze ekonomicznej? Bo ja tam nic ekonomicznego nie widziałem. Nie wiem, może się nie znam, ale Rakitic czy De Jong na pewno się bardziej zmęczyli biegając za piłką niż z nią.
0
@4drian0 Haha piękne.
0
@Lenioq Jak nie kontuzje mięśniowe to mechaniczne. Ma pecha po prostu.
0
Po zejściu Dembele czuję taką niemoc :) Nudna gra.
0
@Maciek069 Panu podziękujemy. Nawet największy wróg tego zarządu i Valverde nie chciałby takiego upokorzenia klubu. Już tego wystarczy :)
0
@BarcaInfo źle czytasz.
1
@PrinceDamon nie wejdzie ci. Stawiaj over 3.5 na Barce.
0
@kulka obejrz sobie filmik albo posłuchaj muzyki - gym motivation
0
@Konias4318 bo Reus by dostał te minuty.
0
@Bykunn ja postawiłem over 1.5 w pierwszej połowie.
0
"Wcześniej w lecie z klubu odszedł Pedro Rodríguez, sfrustrowany brakiem minut na boisku."
Już tutaj cały artykuł nadaje się do kosza. Kogo oni tam zatrudniają w tym Mundo? Niech leją wodę dalej
0
Kurs na Bayern to była promocja. Wygrają mecz bez straty bramki, kurs 2.02
0
@ArterkHD Real-PSG - podwójna szansa X/PSG
Belgrad-Bayern - Drużyna druga wygrywa mecz i pierwsza nie zdobywa bramki
Tottehnam-Olympiakos - over 2.5
City-Shaktar - Over 1.5 bramki w pierwszej połowie.
Razem to daje kurs 10.
0
@Socjopata To postaw Undera. Izi hajs.