9

@Janiama tatarata. Już grał na wyższym poziomie Puig i dobrze sobie radził. No tak. Siedzisz na ławie 2 miesiące i wchodzisz potem na 4 mecze i ludzie oczekują od ciebie genialnych spotkań. Niestety takich zawodników nie ma, a jak są to już odeszli, bo nie mają zamiaru grzać ławy.

0

@ToshyFCB na gamivo za 30€.

0

On ma chyba nie równo pod sufitem. Zaprzecza sam sobie.

3

@BarcaInfo tak się reklamował i miał taki rozgłos, że nikt o tym nie wiedział. Przyszedł @Rewolucja123, wkleił jego post i się zaczęło!

W końcu czyn adekwatny do nicku.

0

@Gosciuu nic, to jak teoria że można podróżować w czasie.

2

@Trexas jakby grał ofensywnie, to tak ale po erze Messiego przyjdzie ci napompowany Mbappe i pozamiatane.

0

@Coutinho007 na każdego kto pokazałby jaja. Valverde gorzej, by tam nie zagrał.

7

@Rewolucja123 a Valverde wygra tryplet @itmustbejoke

0

@ViscaBarca123 no świetny zawodnik. Najpierw taki musi dostać poważną szansę i iść w ogień za swoim trenerem.

1

@AllBundy no specjalnie piłkarze zrezygnowali z wysokich premii i przejścia do historii, a Bartek chciał pogorszyć wizerunek klubu, bo za dużo hajsu od sponsorów wpływa.

1

@Odesseiron jak upchają w taką obudowę zasilacz, to nic dziwnego, że potrzebna jest kosmiczna wentylacja.

1

@Lares MyHeritage :)

5

MEE SSIIIII. Najlepszy w historii.

6

Na Bernabeu szambo wylało, nad którym nie można zapanować.

1

Ale kafejka będzie dziś miała ból dupy :). Już teraz mają

1

@Worny tak zachowywał się nawet andre Gomes czy Denis.

3

@Janiama Co? Jak Barca wygra LM, to będę mówić, że to cud przenajświętszy.

2

Dużo tych niesprawiedliwych meczów z Barca.

1

@Janiama w sumie jaka to sytuacja. Messi geniusz i tyle. Daj mi takiego drugiego zawodnika, który w taką pogodę oddaje taki strzał piękny. Niezła mi to sytuacja, normalnie 100% do pustaka.

0

@Janiama Tak gra wygląda nawet jak jest dywan.

0

@Rewolucja123 murarze, a większość połowy na połowie Barcy. Ok.

0

@ShawnC Roma, Liverpool. Jednak się da.

0

Dość oglądania Barcy, która nie potrafi wyjść spod pressingu. Toż to nie Barca tylko jakiś sredniak angielski, tak gra wygląda. Nie ma Messiego, nie ma Barcy.

2

@FC1899Barca najpierw to niech Barca splaci Liverpool, Bvb i inne kluby.

1

@dorkizos Jak zamawiasz z oficjalnego sklepu czy znanego, to tak.

0

@4drian0 Valencia pokazała co się robi, jak chce się grać przez środek. Opuszczają skrzydła i zageszczaja środek. Proste.

A i to nie jest takie łatwe, że Barca sprzeda Dembele i się znajdzie hajs na kogoś innego. Barca ma zobowiązania finansowe wobec Borussi, Liverpoolu i innych.

0

Poleci ktoś jakąś dobrą powieść historyczną? Coś jak Zapomniany legion.

1

@LuisSalvano kontrakt masz, a jak chcesz odejść to płacisz :)

0

Tę lukę może wypełnić Perez lub inny wychowanek, który nie ma dużej pensji.

1

@Bykunn nie każdy organizm jest przystosowany do tak ciężkiej pracy. Niektórzy są terminatorami jak Lewy czy Ibra, a inni nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?