0

@Rewolucja123 Może jeszcze napisz, że to bzdura. Innym zespołom jak się gra nie układa, to nie układa, a jak Barcelonie nie idzie, to Messi bierze piłkę, wywalcza rzut wolny i bombuje.

4

Pamiętajmy, że żaden inny trener niż Valverde nie ma do dyspozycji genialnego piłkarza, który odwraca wyniki 2 strzałami z rzutów wolnych...

0

@th@les Tak, tak. Postawiłem ostatnio 4 mecze za 5€ i wygrane 23€. Malediwy to nie są, ale hajs, by się pobawić jest. Może wejdą te overki. Zobaczymy.

0

Tak się będzie wygrywało łatwe pieniądze.

http://prntscr.com/q0qh0k

0

Nie wiem jak z taką biedą w pomocy Barca ma wygrać LM. Ta pomoc to tragedia.

0

Alexmż rasowa pomoc. Niezwykła Barcelona, robi wrażenie.

0

@Odesseiron i dlatego Ney ma ciągle kontuzje. Po graniu całą noc w pokera na trening? Nie dzięki, jego czas już dawno minął.

0

@Kengo moim motywem była muzyka.

0

@ViscaBarca123 dobrze, że napisałeś o sprawdzonym wieku, bo 10 komentarzy, to znowu by było męczenie buły o cofnietym liczniku.

1

Dzięki osobie, która pewnego razu poleciła Chris'a Heria. Niesamowity typ. Gdyby tylko nauczyciele WF potrafili przekazać taką wiedzę i zmotywować, to świat byłby lepszy.

@Rewolucja123 ty kiedyś pisałeś, że się zasiedziałeś. Sprawdź gościa, możesz trenować nawet w pokoju na przerwie od grania... :D

0

@elmayakos Forza Horizon też jest na PC.

0

@elmayakos Polecam Forze Horizon. Fizyka jazdy całkiem niezła jak na zręcznościówkę i dobry tuning.

11

Kurczę. Teraz niby Messi nic nie robił i jest taki dobry, a Sneijder mówi, że jakby chciał, to byłby na takim samym poziomie co Ronaldo i Messi. No to jak jest w końcu? Gdyby Messi nie obżerał się Laysami byłby 2x lepszy niż Ronaldo? Jednak Messi to jest kosmita. Wychodzi pierwszy z treningu kopiąc kilka razy piłkę i jest lepszy niż Cristiano, który trenuje po 10h dziennie? WTF. Nie ogarniam tego.

1

@IronSanHybrid No napiszę tyle. Shakira w wieku 42 lat wygląda młodziej, jędrniej i ładniej niż 20 latki XD. Sad but true niestety.

0

@Ratamahatta dlatego jestem zwolennikiem stawiania na swoich. Nie ma typowego napadziora? To trzeba zmodyfikować system gry.

1

@IronSanHybrid Nawet dla wiecznie młodej Shakiry nie opylało się tego włączać. Dzięki Valverde Barca przeszła do niesamowitej historii. Tak trzymać dalej.

0

Bo mało się ich wypożycza.

1

@PatrykBarcelona oj dzieci xd.

0

Jak się prezentuje fm 20? Opyla się wydać te 120zl?

0

@insp1re ale czy ty tego nie rozumiesz, że trzeba potrafić ułożyć zespół? Już widzę skreślasz Barce w LM bo bez biegania tam się dostaje wielkie manto

1

@tobiasson92 tatarata. Takie tłumaczenie. Nie zniżaj tego do tak płytkiego poziomu.

0

Haha sami sobie przeczą.

0

@sewciu50 Moreno traktował go jak przyjaciela, a tu nóż w plecy. Jeśli to prawda, to nawet się nie zdziwię, gdy Enrique pójdzie do Realu.

0

@Bovciek z 5 lat temu za przepustkę placiłem z 5$. 13€ za coś, co nic ci nie daje? Haha.

0

Kluivert swoim myśleniem totalnie mnie odrzucił. Patrzy na ilość zdrowych piłkarzy pierwszego zespołu i każe grać w rezerwach, a nie na jakość.

0

@TheNekro94 kakashi.

0

@Encore umiesz jakieś tricki kalisteniczne? Wiesz, że robiąc po tyle pompek nie zbudujesz masy mięśniowej.

0

@student97r przeczytałem książkę o Napie. Nie pamiętam już nazwy, ale kozak.

1

@Real_w_HD racja. Gdyby Messi grał w Hiszpanii, to ten rekord zostałby pobity już dawno. (hihi)

3

Co strzelił zdobytą bramkę i moze jeszcze sii zrobił do tego? Król powraca po ZP. Ciekawe czy teraz 2 dobre mecze wprowadzą go do top 10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?