robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Valverde zniszczy Firpo tak jak Malcoma. Ile razy Malcom grał lepiej niż Suarez, Coutinho, ratował tyłek Valverde, a ten go odstawial na trybuny na kilka spotkań, po dobrym meczu. To samo było z Denisem i Semedo w pierwszym sezonie. Walić już przeciętność Denisa, ale tak nie traktuje się zawodników...
35
Busquets powinien na trybunach zasiąść. Chłop już nic nie ma do zaoferowania.
1
@BarcaInfo Wow co ty nie powiesz. Raczej Puig wie o tym, że nie będą cofać nogi. Halo, to piłka nożna, a nie balet xD.
2
Ludzie dalej nie ogarniają, że w internecie też pojawia się propaganda i fake newsy.
0
@ViscaBarca123 Szerokie myślenie stary. Nie tylko o niego chodzi.
0
@baginczyk tam nie ma żadnych kosztów przewalutowan.
1
@ViscaBarca123 w końcu zmieniłeś gadane. My to jak mantre przez 3 lata powtarzamy @IronSanHybrid @masq @ProMILs
5
I czy to nie wina Valverde? Nawet Ronaldinho u niego, by słabo grał
1
@Barca_Big_Moment on za bardzo szanuje te zespoły. Szanował Rome a oni go opluli. To samo Klopp. Też mu naplul prosti w twarz ciesząc się z wygranej 3m od niego. Dziękuję za takiego majstra. On się za bardzo pier...
Litości. Co to za trener, który nie wie, kiedy da szansę 20 latkowi? W pucharze króla z 3 ligowcem i wymienionym składem się nie liczy.
0
@Kuba3xxx amatorzy składać go nie będą.
0
@Grubson06 musiałby umrzeć.
3
@ViscaBarca123 dobrze. Niech gra u innego trenera lepszego, a na nowy sezon wróci
0
@Janiama zacząłeś dobrze, ale druga część wpisu ma się nijak do pierwszej części. Patrz City i Liverpool. Inne słabsze drużyny, z którymi gra Barca potrafią lepiej klepać.
0
@kamilos1214 nie ma co się bawić w ładowanie. Trzeba wymienić.
1
XD! Jaka regeneracja?
0
@BigShaq mają grać obaj.
25
Ja bym spróbował Griezmanna w pomocy. Szybciej do obrony wraca niż Busquets no i lepiej mógłby atakować, bo na skrzydle, to odejścia nie ma w ogóle. Gorszej gry już, by nie było. Ale Valverde, to taki beton, że on nic nie potrafi zrobić po swojemu. Czasem mi się wydaje, że wystawia graczy tam gdzie jest najbezpieczniej i ich zostawia samym sobie. Naprawdę, gorszego trenera już nie będzie, bo inni chociaż próbują coś zmieniać, a on ciśnie na tej samej formule już 3 rok, w którym już nadeszło kilka kompromitacji, dosyć wcześnie. A lepsi przeciwnicy dopiero nadejdą.
24
No tak, Suarez, żeby zasiąść na ławie musi doznać kontuzji. Ja wam mówię, gdyby Umtiti był zdrowy Lenglet nie zagrałby nawet w 10 meczach, a Fati grał w Barcelonie B, gdyby nie kontuzje w ataku.
2
@Mathew86 ale tak nie będzie. // closed
2
moim zdaniem Valverde już jest skończony i albo go zwolnią albo znowu będzie die katastrofen. Kolejna kompromitacja bez walki. Tak nie może być.
0
@ViscaBarca123 tak, ale Valverde tego nie rozumie. Aż się człowiek usmiechnie po jego próbie. Oby tego wizjoner nie zabił.
2
No tak, bo to nie wina trenera, że piłkarze nie biegają. Hmm mam pomysł. Może ktoś z nas poprowadzi Barce? Winy trenera nie będzie. Przykucnie się, a Messiemu się powie, by gral najlepiej jak potrafi i pudrował trupa. Może coś wygramy.
0
@Phatro piękne.
4
Czekam na białe chusteczki i dymisje. Już bym wolał trenera Slavii, albo River Plate. Oni chociaż mają jaja coś zrobić.
3
Wiecie co? Levante strzeliło po ładnych akcjach, a Barca po jedynej skladnej akcji w meczu, w której był spalony xdd
0
Levante się bawi z Barca, a nie na odwrót ahhah
0
Jak Barca ma grać dobrze jak grają takie tuzy jak Busquets, Suarez i Roberto, a na ławce siedzi Valverde.
PS. Real już miał najcięższe mecze ;;p
0
@BarcaInfo mi tego nie musisz tłumaczyć, bo już od kilku lat o tym piszę, ale da się to przezwyciężyć grając zawodnikami w formie.
0
Właściwie to wolę czytać komentarze feministek na twitterze niż oglądać mecz Barcy, do czego Valverde doprowadziles?
1
@BarcaInfo wina tylko trenera. Nikt mu nie kazał Busquetsa wpuszczać. Tak statycznie, to Legia nawet nie gra.