9

Valverde zniszczy Firpo tak jak Malcoma. Ile razy Malcom grał lepiej niż Suarez, Coutinho, ratował tyłek Valverde, a ten go odstawial na trybuny na kilka spotkań, po dobrym meczu. To samo było z Denisem i Semedo w pierwszym sezonie. Walić już przeciętność Denisa, ale tak nie traktuje się zawodników...

35

Busquets powinien na trybunach zasiąść. Chłop już nic nie ma do zaoferowania.

1

@BarcaInfo Wow co ty nie powiesz. Raczej Puig wie o tym, że nie będą cofać nogi. Halo, to piłka nożna, a nie balet xD.

2

Ludzie dalej nie ogarniają, że w internecie też pojawia się propaganda i fake newsy.

0

@ViscaBarca123 Szerokie myślenie stary. Nie tylko o niego chodzi.

0

@baginczyk tam nie ma żadnych kosztów przewalutowan.

1

@ViscaBarca123 w końcu zmieniłeś gadane. My to jak mantre przez 3 lata powtarzamy @IronSanHybrid @masq @ProMILs

5

I czy to nie wina Valverde? Nawet Ronaldinho u niego, by słabo grał

1

@Barca_Big_Moment on za bardzo szanuje te zespoły. Szanował Rome a oni go opluli. To samo Klopp. Też mu naplul prosti w twarz ciesząc się z wygranej 3m od niego. Dziękuję za takiego majstra. On się za bardzo pier...

Litości. Co to za trener, który nie wie, kiedy da szansę 20 latkowi? W pucharze króla z 3 ligowcem i wymienionym składem się nie liczy.

0

@Kuba3xxx amatorzy składać go nie będą.

0

@Grubson06 musiałby umrzeć.

3

@ViscaBarca123 dobrze. Niech gra u innego trenera lepszego, a na nowy sezon wróci

0

@Janiama zacząłeś dobrze, ale druga część wpisu ma się nijak do pierwszej części. Patrz City i Liverpool. Inne słabsze drużyny, z którymi gra Barca potrafią lepiej klepać.

0

@kamilos1214 nie ma co się bawić w ładowanie. Trzeba wymienić.

1

XD! Jaka regeneracja?

0

@BigShaq mają grać obaj.

25

Ja bym spróbował Griezmanna w pomocy. Szybciej do obrony wraca niż Busquets no i lepiej mógłby atakować, bo na skrzydle, to odejścia nie ma w ogóle. Gorszej gry już, by nie było. Ale Valverde, to taki beton, że on nic nie potrafi zrobić po swojemu. Czasem mi się wydaje, że wystawia graczy tam gdzie jest najbezpieczniej i ich zostawia samym sobie. Naprawdę, gorszego trenera już nie będzie, bo inni chociaż próbują coś zmieniać, a on ciśnie na tej samej formule już 3 rok, w którym już nadeszło kilka kompromitacji, dosyć wcześnie. A lepsi przeciwnicy dopiero nadejdą.

24

No tak, Suarez, żeby zasiąść na ławie musi doznać kontuzji. Ja wam mówię, gdyby Umtiti był zdrowy Lenglet nie zagrałby nawet w 10 meczach, a Fati grał w Barcelonie B, gdyby nie kontuzje w ataku.

2

@Mathew86 ale tak nie będzie. // closed

2

moim zdaniem Valverde już jest skończony i albo go zwolnią albo znowu będzie die katastrofen. Kolejna kompromitacja bez walki. Tak nie może być.

0

@ViscaBarca123 tak, ale Valverde tego nie rozumie. Aż się człowiek usmiechnie po jego próbie. Oby tego wizjoner nie zabił.

2

No tak, bo to nie wina trenera, że piłkarze nie biegają. Hmm mam pomysł. Może ktoś z nas poprowadzi Barce? Winy trenera nie będzie. Przykucnie się, a Messiemu się powie, by gral najlepiej jak potrafi i pudrował trupa. Może coś wygramy.

0

@Phatro piękne.

4

Czekam na białe chusteczki i dymisje. Już bym wolał trenera Slavii, albo River Plate. Oni chociaż mają jaja coś zrobić.

3

Wiecie co? Levante strzeliło po ładnych akcjach, a Barca po jedynej skladnej akcji w meczu, w której był spalony xdd

0

Levante się bawi z Barca, a nie na odwrót ahhah

0

Jak Barca ma grać dobrze jak grają takie tuzy jak Busquets, Suarez i Roberto, a na ławce siedzi Valverde.

PS. Real już miał najcięższe mecze ;;p

0

@BarcaInfo mi tego nie musisz tłumaczyć, bo już od kilku lat o tym piszę, ale da się to przezwyciężyć grając zawodnikami w formie.

0

Właściwie to wolę czytać komentarze feministek na twitterze niż oglądać mecz Barcy, do czego Valverde doprowadziles?

1

@BarcaInfo wina tylko trenera. Nikt mu nie kazał Busquetsa wpuszczać. Tak statycznie, to Legia nawet nie gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?