O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły F.C.Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3197
  • Liczba komentarzy 803
  • Polecenia 1921

Komentarze

1

Efekt Messiego.

4

Depay wyrasta na lidera naszego ataku i prawdopodobnie będzie najbardziej bramkostrzelnym zawodnikem drużyny w tym sezonie. Szacunek i oby tak dalej !

0

Depay lub De Jong

0

@(L)iBarca Koeman i tak wystawia graczy których chce, więc tutaj szkoda dyskusji na ten temat. Po prostu moim zdaniem Araujo zasługuje na to żeby być branym pod uwagę jako podstawowy stoper, w tamtym sezonie bardzo dobrze się spisywał. Garcia u Guardioli nie grał za dużo... I idąc dalej wydaje mi się, że Araujo udowodni swoją wartość, wróci do rytmu meczowego i powinien przeskoczyć w hierarchii Garcie,który też zapowiada się bardzo dobrze i nie kwestionuje jego umiejętności, aczkolwiek wyjdzie z czasem czy jego sprowadzenie wniesie wartość dodatnią do drużyny i udowodni, że ma zadatki na solidną ostoję naszej defensywny. Co do Emersona ma świetne warunki i jeśli będzie dostawał sporo okazji to z biegiem czasu zanosi się na zdrową rywalizację pomiędzy nim a Destem o podstawowy skład. I jestem przekonany, że nasz nowy nabytek może wnieść więcej niż Dest, który spisuje się na prawdę dobrze i jest bardzo dobry zarówno w obronie jak i w ataku.

0

Trochę dziwne jest to, że Garcia na ten moment jest przed Araujo, aczkolwiek wydaje mi się że niedługo to się może zmienić. Tak samo Emerson może przeskoczyć Desta, o ile ten pierwszy będzie dostawał okazję od Koemana.

Zobacz wszystkie

123

Raymond Domenech kim ty w ogóle jesteś?

79

Na rm.pl płaczą and skutecznością Valencii, a o mały włos Schalke nie wyeliminowało Realu z LM...

74

Podanie Messiego z woleja ze środka pola to było mistrzostwo świata

70

Innego wyjścia nie ma. Niech się chłopak ogrywa, na końcówki czy luźniejsze mecze powinien dostawać szansę. Być może za jakiś czas Moriba, De Jong, Pedri będzie w środku pola dyktowało warunki. Poczekamy, zobaczymy.

52

Pique skasuje go raz i drugi i bd po sprawie...