olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FanOdZawsze oni przez ostatnie pare lat nie wydawali takze ich bilans moglby nawet 500 mln wyniesc i nic im sie nie stanie, florek akurat ma to do siebie ze bartek to moze sie od niego uczyc ekonomii
14
Mial dwa miechy na to zeby przeprosic barce, wycofac pozew i nie widzialem jeszcze informacji o jednym ani o drugim, moze tam isc i sobie grac w realu.
0
On przejściem do PSG zrobił grunt pod transfer do Realu , jeżeli tam przejdzie to tylko pokaże kolejny raz jaki jest, czego większość jeszcze nie pojęła ;)
0
@bartekvisca juz za pare dni pierwszy wrzesnia im blizej tym serce rosnie, od czerwca mial czas przekazac wszystkim i pokazac jak mu zalezy na dolaczeniu do nas, narazie malo info o wycofaniu pozewu przeciwko barcy, o przeprosinach ludzi pracujacych w klubie juz nie wspomne,czyli w skrocie od czerwca gdzie padla plota ze chce odejsc nie wiele sie zmienilo, takze niech dalej zdobywa paryz
2
@BarcaInfo i jeszcze podnosi lape ze nic nie bylo, jak nikomu nie zycze kontuzji tak temu balwanowi zycze aby zlapal taka na 2 lata
8
w czerwcu jak byl o nim plotki, modlilem sie zeby to byla nie prawda, teraz juz 7 lipca i jeszcze pare dni i sie okno zamknie, najlepiej zeby jutro byl 1 wrzesnia.
0
calkowicie inny srodek pomocy, calkowicie inny atak, graja ze soba nie cale dwa miechy a wy placzecie, dajcie im czas
0
@Dejvv jakbym suareza widzial
0
@kuz nie trafi, predzej do realu pojdzie niz do nas trafi .
3
@kuz nikt nie lubi a każdy sluchA , ja np najlepiej bawię się na imprezie przy disco polo, czy to oznacza ze jestem wieśniakiem ?
5
@Piotr,1985 oby bo troche zazdro ze oni juz cos wygrali
31
no i real juz ma pierwsze trofeum, 3 miejsce w audi cup
0
pieknie gra ten real i ta taktyka na wrzuty cos pieknego :D
0
@BarcaInfo pilkarsko pewnie nie sprawilo mu to problemow bo gorszym od rakiety czy busiego to ciezko byc :D
0
@KapiFCB walczyl nie walczyl, gdyby nie pogoda i normalne warunki to kubica jak zawsze by tracil do przed ostatniego pewnie z 50 sekund czyli Rusella, na szczescie pogoda byla jaka byla i duzo wypadkow gdzie wjezdzal samochod bezpieczenstwa i Robert odrabial bo zblizal sie do stawki
6
@blaugrana16 kazdy kibic ktory pisze takie glupoty nie jest kibicem barcy
1
@MesQueUnClub96 bate borysow
1
@format1977 moze Valverde przejzy na oczy i De Jong oraz Arthur beda grali obok siebie w podstawie a przed nimi Antek
1
rafinhia jest kozakiem szkoda tylko ze pewnie znow sie polamie ;/
1
@clyde jak ma odstawac skoro on zjada Rakiete i Busiego, wiem ze to nie ta pozycja ale chodzi mi nawet o drybling,szybkosc itp
0
Biali mówili ze nie ma Barcy bez Messiego natomiast Real wydaje mi się ma większy problem bez Crisa niż my bez Leo, rozumiem ze to tylko sparing ale dostać 7 goli i to jeszcze od atleti które tyle strzelało przez pół sezonu ?;) Śmieszy mnie tylko to ze Hazard który tam poszedł został nazwany zbawca, ale on nigdy nie był goleadorem i nie strzeli 30 bramek tak jak cris to robił. A co najlepsze to nie zdziwię się jak stanie się z nim to samo co z Coutinho
0
@Avada Kedavra ważyłem 97 kg przy wzroście 185 , chciałbym to zejść do 77-80 kg, kiedyś tak ważyłem i czułem się najlepiej ,
0
Panowie i Panie mam pytanie do kogoś kto się interesuje dieta, czy gubienie 3-4 kg w miesiąc to dużo/mało czy okej bo właśnie od czerwca zacząłem dietę i zgubiłem około 7 kg do dziś, oczywiście nie mam rozpisanej diety tylko unikam słodyczy, zacząłem mniej jeść i zdrowiej, pije dużo wody oczywiście 3-4 razy w tygodniu biegam lub gram w piłkę do tego dochodzi ruch w pracy.
0
@Veb1233 lol az dziw ze newcastle bylo stac na taki zakup a podobno jak byl benitez to zalowali grosza...
2
@Gaucho dopóki nie będzie normalnego trenera to on tu będzie grał
2
@kerouac pobiega przez tydzien po 20 km dziennie i zrzuci :D
1
@marcin62 to nie wracaj i po problemie xd
0
@kkbarca xDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
szpila juz po walce ?
0
@MichalZZZ szpilka chyba jednak