4

nikt niby na nich nie glosuje i ich nie lubi a na wyborach jest to samo xd

0

kepa xdddddddddddddd

0

kto rumunie na podbicie po kursie 1.30 ?:D

20

Fajnie wyglada ta linia pomocy z nim, niby on ofensywny pomocnik a mi się wydaje ze na pozycji Busiego gra lepiej ;) Fajnir byłoby kiedyś zobaczyć Arthur-Frenkie-Puig

0

Koledzy bukmacherzy jakieś pewniaczki na dziś ?;)
Myśle Mołdawia x2 , Anglia czysto i Czarnogóra

0

@YouShouldListenToMe 30 zł po 10 zł każdy

0

Dziś 180 zł z kuponów a mogło być 300 ale jeden nie wszedł bo dałem ze Irlandia nie strzeli

0

Holandia fart xddd

0

Holandia coś słabo dziś

0

@Cave no właśnie nie ze mną tylko jakimś innym ziomeczkiem, gdyby nie było widać z kim jest w związku to bym zapytał, ale teraz to już nie ma sensu, kwas się zrobił ze masakra i jeszcze na wesele miałem iść z nią za 2 tyg oczywiście ona mnie zaprosiła xd chyba zadzwonię i odmowie udziału w tej uroczystości ze względu na brak czasu

8

Te baby są dziwne, można powiedzieć ze kręciłem z typiara pare ładnych tygodni, spotykaliśmy się często, wspólne wyjścia itp myślałem ze coś z tego będzie, a ta na fejsie wczoraj dodaje ze jest w związku... Wstaje rano i widzę i nie wiem co mam myśleć chyba lepiej być samemu ;)

1

Tak się zastanawiam kto będzie naszym podstawowym skrzydłowym,Dembele a może Antoni ? Ousmane hejtowany i ciśnięty przez większość osób na tej stronie, kontuzjogenny wchodzi po kontuzji i tak naprawdę na tle mocnego dość rywala prezentuje się całkiem spoko(przypominam ze jest po kontuzji i jakiegoś rytmu meczowego nie złapał) natomiast Griezmann którego tez trzeba troszkę bronić bo dopiero jest pierwszy sezon u nas, jednak nie trzeba być jakimś ekspertem żeby stwierdzić ze on się na skrzydło nie nadaje, to jest pozycja taka sama jak z Cou czyli podwieszony pomocnik albo napastnik, tylko ze nie taka typowa 9 jak gruby tylko gość który właśnie potrzebuje drugiego napadziora obok siebie. Aktualnie to przy zdrowym Dembele i Fatim to im Valverde powinien zagospodarować minuty na skrzydle bo obaj potrzebują regularnej gry a nie męczyć Antka na skrzydle. Natomiast co do Griezmana to jedyna opcja to zmiennik Leo albo Suareza. Co myślicie?

0

w drugiej polowie antek za grubego i ansu za dembele

2

Dembele jak sie rozpedzi to 1vs1 jest nie do zatrzymania, tylko ma jeden defekt, te cholerne kontuzje :(

5

niech Alba wraca bo jak semedo sie rozkreci to wygryzie Jordiego :D

0

blad bramkarza ewidentny

0

brawo newcastle ! xddddd

0

@insp1re chyba wlasnie problem tkwi w tym ze przybral na masie i teraz kontuzje łapie, tak samo bylo z balem w totkach przybyl do realu zaczal pakowac i kontuzja za kontuzja, mam nadzieje ze opuszcza komara dembele bo dembele w formie moze naprawde dac nam wiele w ostatnim meczu wiecej zrobil przez 20 minut niz fortnajt przez 70 minut.

1

@OTX akurat w tym sezonie to z tego co pamietam zmiany dały nam dużo radości także z tym wyczuciem to tez bym nie przesadzał bo Valverde nie jest tez jasnowidzem

0

Vidal to kozak potrafi zagrac cialem nie jest jakis tam wolny i potrafi biegac przez 90 minut jak opetany, cena byla niska jako zmiennik super gracz, szkoda ze nie sprzedalismy rakiety i nie zarobilismy cos na nim bo tak tylko bedzie gral co pare meczy i jakies ogony;/

1

gdybysmy mieli Neymara to juz bysmy podnosili puchar ligi mistrzow

0

jakos ta lewa flanka wyglada jak wszedl dembele cos sie ruszylo

3

@jedrek7000 za rok wypozyczymy antka i wroci cou na lewa flanke xdd

0

zejdz juz fortnajt

0

bez wzgledu na wynik po tym meczu powinna pojawic sie oficjalka ze ten nieudacznik nie jest naszym trenerem

0

@Katalończyk 99 suarez nie powinien byc w tym klubie od dwoch lat

1

@Commando zaraz jeszcze bardziej Ci sie zachce jak zobaczysz chlopakow Valverde w akcji :D

0

polecam zagrac live galata btts kurs 4 ponad :D

0

ciekawe komu dzis city popsuje kuponik kurs byl zacny 1,15 xd

1

zlota pilka zeby tak pilke tracil to masakra jakas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?