olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Walker pjona byku, ja do 6 stycznia siedze od poniedzialku juz na urlopie :D
23
Moze jakies zawody w snowboardzie są i nie bardzo ma czas zagrac :DDD
0
@AdiKingu96 oni juz maja po lidze, klopp non stop gra jednym skladem w lidze i ciuła pkt, wiadomo ze pogubia jeszcze pkt ale City tez je zgubi...
0
@DonAndresFCB tez se chcialem takie kupic ale jak zobaczylem ze są one tylko z logo realu to zamowilem sobie granatowe xd
2
ale wsadzil z woleja Olmo brame
13
@Mathew86 on tylko na papierze wychodzil w lfc na skrzydle a tak to gral za napastnikami, ogladalem czesto mecze liverpoolu od czasu kiedy gral tam suarez i pozniej coutinho...
3
@Szklaner to nie wina valverde ze arthur jak zagra kilka meczy pod rzad to lapie kontuzje, albo jak gra to 60 min to max bo pozniej stoi i nie biega, juz nie przesadzajmy, bo taki de jong czyli nasze zelazne pluca zasowa w te i spowrotem i gra cale mecze, ameryka rozni sie tym ze tam intensywnosc spotkan jest troche mniejsza niz w europie i mozna sobie biegac na pół gwizdka
0
@TheBigShow bo to niemiec :D
0
ma ktos link do ksw podrzucic ? z gory dzieki
0
dzisija joshua pokaze ze ostatnio to był tylko wypadek przy pracy
0
@Mesi12 w pierwszej polowie zaladuje bardziej o real sie martwie z vinim na skrzydle
0
zaczynamy rajdy dzien drugi, wczoraj od 100zl udalo sie 700 zl wygrac na czysto
https://www.iforbet.pl/kupon-kibica/2281972900
0
ciekawe co by szejk powiedzial na dembele+coutinho + 150mln za kyliana, u nas na skrzydle to taki thierry henry, moze rowniez grac na 9 to bylaby moc, pomoc mamy juz obsadzona bo frenkie swietnie sie wkomponowal i jest juz jednym z lepszych pomocnikow na swiecie, arthur tez sie wyrabia do tego jest mlodziez, jednak od czasu neymara nie bylo takie skrzydlowego u nas, znaczy byli ale coutinho to nie skrzydlowy, antek rowniez, dembele wiekszosc czasu kontuzjowany
0
dobra Leo to juz jest ten czas :DD
3
@sewciu50 tata mi mowila
0
@sewciu50 wygramy 2:0
0
no Napoli chlopaki juz musicie zaczac psuc te kupony :DDD
1
Firpo dzisiaj moze sie podobac
1
psg z neymarem slabsze niz bez niego xd
0
to jest czerwo i karny....
9
@Rewolucja123 jezeli Umtiti nie ma problemow juz to nie widze przeszkod aby zagral, aktualnie jezeli big sam moze grac i lenglet bedzie zdrowy to pikej powinien siedziec na lawce, pozatym jezeli my sie boimy borusii to moze odrazu zapiszmy sie do ligi europy, borusia tez gra warzywo u siebie dostaja 3 bramki od slabego padeborn...
0
dobrze ze juz w ten weekend ostatki :DDD
0
granada hhahahahhaha
0
@Kamilos84 nie wiem jak musza czuc sie kibice atleti jak oni dwa gole w meczu strzelaja co 10 mecz xd
0
@Kajtek77 dziwne ze w takim meczu zagrales under kartek, ja zagralem over 9,5 roznych narazie jest 5 :D
0
od obroncy przeciez leganes czyli gol uznany powinien byc...
0
i tak to wygramy, zaraz leo sie uruchomi i cos wsadzi 15 min to duzo czasu
0
@Tiisso nie ma na kogo to dembele najlepszy wybor :DDD
1
jakby Neymar grał to bysmy juz wygrywali
1
Pique na pucharze davisa