olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
dawac inter dawac !
0
co sie dzieje we wloszech, inter zdobyl bramke i var nie dziala a gol zdobyty prawidlowo xd
2
@SeeleyBooth ty ryba, wzywam Cie akwarium:D zawsze mnie to rozwala xd
0
Ma ktoś konto na wyborczej ? Bo chce przeczytać dwa artykuły a okazało się ze trzeba za to płacić 20 zł , jeżeli ktoś posiada i chciałby mi przekopiować tekst z tego artykułu albo użyczyć konta byłbym wdzięczny .
0
ktos zwracal cos na zalando ostatnio i orientuje sie czy ten dowod nadania z podpisem kuriera to jest potwierdzenie dla mnie ze wyslalem zwrot czy dla nich i musze im to wrzucic do paczki
4
@Davvd od jakiegos roku xd
0
czy Valverde nie widzi tego ze suarez jakos od 3 lata nam nic nie daje w lm ?
1
antek na lewej to taki coutinho tylko lepszy w obronie jest :DD
9
@TR3YWAY dalej uważam ze jakbyśmy wygrali 4;0 to w rewanżu przegralibyśmy 5:0
0
@negreanu obie strzela a dzisiaj real jak na zlosc nic nie straci xd
0
brakuje mi gola galaty i wchodzi 700zl kurde...
0
@Encore real nie wygra. bedzie remis 1:1 :D
1
ale tam jest atmosfera w stambule masakra :D
0
oj zeby guardiola sie nie przeliczyl, bo rodri narazie w szoku, a dwoch stoperow na lawce
0
jeszcze tylko galata-real btts i psg czyste i 700 zl wpadnie, tak blisko a zarazem tak daleko :D
0
@escarabajo 2 obroncow tylko walker i mendy xd
1
ma ktos jakies kody rabatowane na zalando albo wie skad wziac ?:D
0
https://modivo.pl moze ktos robil kiedys zakupy i orientuje sie czy to legit czy raczej podrobki? bo ceny podobne do zalando, ale pierwszy raz trafilem na te strone. dzieki za pomoc z gory
8
@czosnekfcb leo powinien miec 2-3 zp wiecej od niego, bo jest poprostu na wyzszym poziomie i zawsze byl, troche to ujma dla leo by byla gdyby mial tyle samo zp co cris.
0
@OzzyFCB ta ale nie szuka mi;/
0
pomozecie z tytulem ? bo kobiecie sie spodobala a nie mozemy odszukac tytulu, moze komus kiedys sie przewinela :D
0
jaka strone polecacie z serialami ? chcialem sobie obejrzec wikingow od poczatku, gre o tron itp ? z gory dzieki za pomoc
1
tak sie bałem ze valverde posadzi go na lawce i nadal bedzie gral rakiticiem, ale sie tak nie stalo i tu duzy + dla erniego bo widac, ze nie boi sie posadzic takiego busiego, rakiety i wystawic w pomocy arthura-vidala-de jonga nawet z lepszym przeciwnikiem, mam nadzieje ze da tez jeszcze minuty ansu bo wrocil wczoraj do skladu i mogl sobie pograc 20-30 minut za antka
0
@Konradomoreno zaraz bramka z niczego i karny w 90 minucie albo ramos w 90+3 :D
0
pewnie real jakims cudem i tak wygra xd
1
kurtula znowu w przerwie zejdzie z bolem glowy
0
haha no tak, udalo sie :D
0
postawilem atleti w meczu over 1,5 gola 1,45 na podbite i jak zwykle atleti, eh nigdy sie nie naucze ze tam bezpieczniej postawic under 1,5 bramki
0
dobra dawaj Erni ansu na boisko :D
1
@MartiNJ11 polska