6

@koksik2700 akurat leo to tu powinien grac do konca kiedy sam bedzie chcial odejsc, bo to co on zrobil dla tego klubu to jest kosmos, ale tacy gracze jak pique, busi,rakitic, suarez to juz od dwoch sezonow powinni byc odstrzeleni, taki vidal ktory przychodzi do klubu w wieku 30 lat i mimo to ze profilem nie pasuje do barcy nadrabia serduchem i gryzie trawe co mecz, ale wlasnie takie swiete krowy nie pojda w jego slady bo wiedza ze i tak beda grac...

16

to bylo logiczne ze valverde był w tym klubie tylko dlatego ze pilkarze za nim stali murem jak on im pozwalał na wszystko, kazdy normalny prezydent by juz wywalil valverde po kompromitacji z romą a w rewanzu z liverpoolem to juz po polowie spotkania go powinni spakowac i zwolnic...

3

fajnie jakby fati jeszcze jedna bramke wsadzil :D

1

@AdrianGajewski2005 jakich efektow ? gramy u siebie z levante...

4

Dajmy mu trochę czasu pod wodzą Kike pamiętacie jego poczatki jak Dembele grał na prawej flance? On jak Leo gra na prawej stronie to nie istnieje a dziś Leo zszedł na druga stronę i zaczął lepiej wyglądać, oczywiście jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale ja nadal wierze ze jak wróci dembele to jeszcze dadzą nam wiele radości.

1

Perez to taki lucas vasquez tez oddaje serce na boisku ale niestety umiejetność za słabe na pierwszy skład barcy, oczywisicie chciałbym się mylić ale brak mu tego co nawet fatiemu, czyli tej przebojowości na boski

1

@Litman fati,perez,collado,puig,todibo do tego frankie,arthur i można uznać tez dembele którzy grają w pierwszym składzie

0

Kasia Cichopek czy Anna Mucha?

1

@Progressive zeby grzac ławke ? betis to nie barca, skoro gra tam regularnie to niech sie ogrywa i łapie doswiadczenie

1

@Adamski69 witaj w klubie :D

0

@Veb1233 bo wypozyczyli odriozole ? on w bayernie moze grac wiecej bo kimmich zostal przerobiony na śpd, a jak bedzie dobrze grał to moze odejsc z realu:D

6

@Fake69 nie zdziwie sie jak gwiazdeczką sie znudzi i zaraz zaczna latac do mediow i mowic ze sa przemeczeni i setien poleci szybko :D

3

A tu zaraz Bartek wyjdzie i ogłosi ze przedłużył kontrakt z Valverde o 3 sezony, strona by wybuchła ;)

4

Dwa lata za późno to zwolnienie ale lepiej późno niż wcale

0

ale to był kozak, az sie łezka w oku kreci, dzieki niemu pokochalem barce, a to co robil wygladalo w tak naturalny sposob, nie jak u neymara ktory za wszelka cene chce robic wszystko pod publike,szkoda ze prowadzil tryb zycia jaki prowadzil i tak krotko u nas gral;/

6

Jego powinni zwolnic odrazu po kompromitacji z liverpoolem i by bylo po problemie, wiekszosc na la rambli wiedziala o tym ze gra sie za wiele nie zmieni i nasze wyniki nadal beda zalezne od Messiego, a ludzie ktorzy sa profesjonalistami i pracuja w tym klubie dali mu szanse,:D

0

4-4-2 i w pomocy rakitic-busi-de jong-vidal, antek na 9 a fati do podstawy i niech sie dzieje, gorzej i tak nie bedzie a mlodemu wyjdzie na dobre tylko

0

@SeeleyBooth no to spoko, szukam dziś jakiejś kwiaciarni w okolicach dobrej i ogarniam ;)

0

@SeeleyBooth właśnie tez słyszałem ze dłuższa świeżość, tylko bałem się ze wręczanie takiego pudła jest troszkę obciachowe :)

0

Chciałbym się was koledzy i koleżanki poradzić, bo zawsze kupowałem kwiaty (normalny bukiet) czy to dla mamy czy dziewczyny teraz widzę ze coraz bardziej oryginalne stają się te flower boxy i właśnie zastanawiam się, czym to się różni bo się tym nie interesuje, a nie jestem jakimś romantykiem który kupuje kwiaty co tydzień, tylko od okazji a ze zbliża się niedługo taka właśnie okazja to się zastanawiam co wybrać:) Z góry dziękuje za pomoc

0

@karszun Cris bardzo czesto odpoczywal w realu bądź tez był poza kadra meczowa

0

@Skaramuczi

bom bom bom pararararara :D

0

@Ramos9248 a tam, dla zabicia czasu można jakiś kabaret zobaczyć, ludzie gorsze rzeczy oglądają

0

oglada ktos te gale FFF ? bo chcialbym zobaczyc w sumie jak to wyglada bo zaciekawilo mnie troche jak zobaczylem naziwsko świra czy nawet tego collinsa, jakby ktos mial link online podrzucic bylbym wdzieczny bo wlasnie wracam sobie na swieta do domu i jeszcze mam 6 godzin drogi, z gory dzieki

5

Oglądałem sobie powtórkę meczu i stwierdzam tak jak większość ze suarez z alba to dwa pajace które nie powinny grać w tym klubie za swoje zachowanie. Pierwszy z nich mówi w wywiadach ze jest Urugwajczykiem z charakterem, twardym itp, a w meczu dochodzi do delikatnego kontaktu i leży wije się z bólu jakby mu noge urwało. Naszego lewego obrońcy zachowania nie trzeba komentować bo jak wiadomo on jest troszkę ograniczony umysłowo, bo kto normalny przy tylu możliwościach wrzuty, szuka i wycofuje pile do Leo :) To będzie piękny moment dla naszego klubu jak Ci dwaj odejda, Suarez to już nawet się gorszy od Benzemy zrobił:) Niestety strzeli gola jednego na piec meczy i zostanie okrzyknięty na tej stronie najlepsza 9 na świecie, gdzie nawet w top 10 nie jest chyba aktualnie :)

0

Alba szukal Messiego xddddddddd

0

czyli frenkie na pivocie i super, on tam powinien grac na stale, troche stracimy w ofensywie bo rakitic za bardzo kreatywny nie jest ale lepiej de jong na spd niz busi

1

@HEDARN frenkie sam to ogarnie w pomocy z leo :D

20

super sklad, lepszy wybiegany roberto niz rakitic

4

@MichalZZZ ja mam diesla to raczej rope, a czy do pelna to nie wiadomo, zalezy czy kupon siadzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?