olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwią komentarze ze Setien i Sarabia dali sobie wejść na głowę, zrozumcie ze tutaj oprócz Guardioli to żaden inny trener nie posadzi na ławce Busiego,Pique,Alby czy Messiego. W tej szatni żądza piłkarze którzy wygrali wzystko i myślą ze to trener jak za nich przyjdzie to będzie biegał i strzelał a oni będą tylko dopisywać trofea do swojego CV. Dobrze ze za 2-3 lata taki Pique,Busi czy nawet Alba nie powinni już grać w naszym zespole odejda pewnie Rakitic,Vidal i Suarez także szatnia trochę się przewietrzy, mam tez nadzieje ze jak przyjdzie nowy zarząd to odrazu zrobią porządek z Coutinho, Dembele i sprowadza piłkarzy skrojonych pod Barce. Ja rozumiem ze każdy by tu chciał mieć najlepszego piłkarza na swojej pozycji na świecie, ale tak się nie da. Semedo który jest tu krytykowany i równany równo z ziemia od przyjścia Setiena prezentuje się dużo lepiej, szkoda ze nie mieliśmy skrzydłowego w meczu z Realem takiego nawet Dembele bo aż się prosiło na takiego Marcelo wystawić kogoś szybkiego, no ale co zrobić jak zarząd sprowadza kogo sprowadza i sprzedaje jak sprzedaje .
0
@Suzu będę w pracy dziś to spytam, bo podobno ktoś mówił ze od stycznia do lipca normalnie się rozlicza a od sierpnia do grudnia wystarczy sprawdzić czy się limitu 35tys nie przekroczyło to nie trzeba nic, powiedzmy ze jak zarabiam 3500zl to ile mogę dostać zwrotu za ten okres kwiecień-lipiec, od czego to jest zależne cyz dostanę wyrównanie czy będę musiał dopłacić
1
Pytanie z innej beczki dotyczące tego rozliczenia PIT, umowę dostałem o prace w 2019 roku od kwietnia a w sierpniu weszły te przepisy ze osoby do 26 roku życia nie płaca podatku i nie musza się rozliczać, czyli muszę tylko rozliczyć się za ten miesiące od kwietnia do sierpnia czy jak to wyglada, bo w sumie jestem w tym bardzo zielony, a jest to moja pierwsza umowa, jakby mógł mi ktoś przestawić jak wyglada to w skrócie to byłbym wdzięczny.
1
real z kazdym pierwszy kwadrans cisnie a pozniej juz jest wrzutka madryt, druga polowa bedzie taka sama, 15 minut pograja cos jak sie nie uda strzelic to kontra i wrzutka :D
3
de jong i vidal do zmiany, semedo najlepszy
0
Jak oglądacie mecz ? Kino,pub czy może stacjonarnie ? Pochwalcie się fotkami bo ja niestety w pracy i nie obejrzę meczu może chociaż poczuje troszkę ten klimat :(
P.s barwy blaugrana przyodziane?
2
Jak rok temu ramos się wykartkował to była akurat głupota, ale wczoraj moim zdaniem zachował się tak jak się powinien zachować, Jesus by pewnie wsadził na 3:1 i już w sumie Real byłby poza LM a tak mają 2:1 i nadal jest dwumecz otwarty, hejt hejtem, ale akurat uważam ze wiele nie stracą bo Ramos w tym sezonie to gra za nazwisko tak jak u nas Busi, a Militao jak grał z Varanem to nie wygladalo to źle.
3
@kerouac tez właśnie nie rozumiem tego hejtu, może nie gra tak finezyjnie jak neymar ale statystykami myśle ze wiele nie odstaje, mimo ze to jego pierwszy sezon w naszych barwach, szkoda ze nie ma z nami coutinho który mógłby zagrać właśnie za plecami Leo i Antka może to by miało sens
0
Będzie gorąco jak napoli nam bramkę wsadzi pierwsze w rewanżu to dopiero zaczną się nerwy, już teraz napoli nie ma nic do stracenia i może się na nas rzucić ofensywnie żeby strzelić gola, oczywiście camp nou to camp nou i tutaj zazwyczaj dominujemy przeciwników, ale braki kadrowe tez mogą zrobić swoje.
P.s ogólnie jak ma się sytuacja z naszym nowym nabytkiem? Nie będzie mógł grać już do końca sezonu w LM czy na rewanż już będzie dostępny ?
2
De jong na pivocie, obok niego arthur i rakitic i innej opcji nie ma, chociaż pewnie wróci Roberto to będzie 4 pomocników Rakitic-Arthur-De Jong-Roberto
1
Fati wejdzie ? Rozgrzewa się ? Bo niestety nie mogę oglądać meczu
3
rakitic niby gra z nami a przeciwko xdd
0
@Pilka_jest_okragla lepiej takie pory na weekendzie meczow niz 21, bo wiekszosc osob idzie w melanz tak jak ja, dlatego tez lepiej obejrzec wczesniej mecz a pozniej sie szykowac i ruszac, mi akurat to pasuje :D
4
@Gaucho haha, jezu ale chcialbym tam obok nich postac i poczuc ten klimat :D
5
Bartek debilem nie jest, kupi neymara albo kogoś klasowego za gruby hajs i kibice jak i socios szybka zapomną o jego błędach
1
@kkbarca kontuzje niestety nie wybieraja a szkoda bo przez pewien czas był drugim najlepszym stoperem po Varanie na swiecie, po tym przedluzeniu kontraktu wszystko sie zaczelo walic;/
1
@Gaucho rok temu zarzad mogl go sprzedac do psg za kupe kasy a teraz nie wiem czy jest wart 40mln...
12
jedyna opcja to 4-2-3-1 w pomocy arthur-de jong przed nimi coutinho a z przodu fati/dembele.suarez/nowy napastnik, messi
4
@bartek55559 pol rudy pol blondyn, ale za bramke z realem szacuneczek, szkoda ze nie zostal dluzej bo zmiennik z niego bylby dobry, ale z drugiej strony w sportingu gra w podstawie
1
betis bedzie presowal, szkoda ze nie ma fatiego na skrzydle bo messi by mogl go wykorzystac jakims prostopadlym podaniem
0
ale dzis meczyk o 20:45 inter-milan, szkoda ze o tej samej godzinie barca gra:/
0
arturo vidal by sie przydal zeby troszke ten athletic utemperowac :DD
0
rakitic mysli ze ma 20 sekund na przyjecie pilki
0
zółta dla matsa powinna byc xdd
4
4 pomocnikow a messi musi rozgrywac xddd
0
Jak się bawić to się bawić, drzwi wyje... okno wprawić xd
0
Valverde dobry trener jednak bał się postawić piłkarza i gra wyglądała jak wyglądała, brak stylu itp, piłkarze byli jego kumplami
2
@Veb1233 Bartek nie jest idiota, zaraz weźmie pożyczkę i kupi jakaś gwiazdę żeby kibice i inni za nim stanęli, piłkarze tez za nim staną bo im pozwala na wszystko
2
Niestety ale Abidala dni są już policzone za takie wypowiedzi a Bartomeu żeby się Messiemu przypodobać zrobi wszystko, także nie zdziwię się jak na dniach Abidal poda się do dymisji, Messi tez staje w obronie kolegow gdzie nie ma racji bo każdy wie ze to są święte krowy i biegać im się nie chce a tacy gracze jaj Pique, Suarez, Busi , Rakitic to już od dwóch sezonów powinni być poza klubem
6
@koksik2700 akurat leo to tu powinien grac do konca kiedy sam bedzie chcial odejsc, bo to co on zrobil dla tego klubu to jest kosmos, ale tacy gracze jak pique, busi,rakitic, suarez to juz od dwoch sezonow powinni byc odstrzeleni, taki vidal ktory przychodzi do klubu w wieku 30 lat i mimo to ze profilem nie pasuje do barcy nadrabia serduchem i gryzie trawe co mecz, ale wlasnie takie swiete krowy nie pojda w jego slady bo wiedza ze i tak beda grac...