0

ostatni mecz na kuponie zostal, ale jest to ac milan i pewnie nie wejdzie xd

3

@Maximus2 mlody jest, niech sie ogrywa,pozatym musi biegac zeby zrzucic wage, chociaz w takich sytuacjach jak gra cale mecze to zrzuca zbedne kalorie

0

Tak odnośnie wejścia tych sterydów do oktagonu z tym alfonsem xd

0

@Kamilos84 na jaka ?:D:D:D:

0

to sie bedzie miał czym chwalic synkowi ze dostal od najmana emeryta :D

15

bonusa to by ta kobita jego rozwalila

0

bonus ty fajtłapo xdddddddd

0

przeciez bonus to fajtłapa i albo sam sobie zrobi krzywde i sie podda albo dostanie lufe i sie zesra, najman jest jaki ale jednak ma jakies doswiadczenie :D

1

1

o spoko ten komentator lepszy niz trybala

0

zenua, teraz krol wjezdza i kasuje :D

1

@Szmulek najwiekszy poziom to ma jego brat, dawid

0

on jest taki nacpany ze tak gada czy taki stres ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

dawaj mały rozwal tego dzieciaczka :D

2

ma ktos jakies zdjecie tego fubu ?

0

z odwyku je wzieli tak ? ostatni etap leczenia to walka ?

0

szkoda ze taki niski kurs na najmana myslalem ze fani poleca na bonusa a tu jednak na odwrot :(

0

isamu dobry w parterze ale jakby dostal takiego ferrariego czy polaka czy nawet hassana to w dupcie :D

0

isamu kozak a bierze sobie takich rywali dosc przecietnych a z malczysnkim nie chce walczyc bo warunki xdd

1

ładna ta brunetka ale taka wychudzona, ale siedzialby jak na czeresni

0

górnik 1:1, lechia to przegrywy a juz 3 lata temu mieli grac w LM po tych transferach xd

1

polak z ferrarim znowu, nie lubie ani jednego ani drugiego, ale chociaz dymy są xdd

0

Olejnik ty paziu xdd

1

czemu ten blosnki chodzi w kurtce zimowej ?

0

on jest nacpany ten krycha bo nie wie co mowi xd

0

ten kasti obsral sie jongmena bo tamten by go w 30 sekund skonczyl :D

2

tak ten krycha szczekal a dostal xdd

0

@kuz on mial walczyc chyba z tym raperem jongmenem i sie obsral

0

nie znam jednego ani drugiego ale po wypowiedziach na konferencji to ten krycha takiego przyglupa z siebie zrobil takze osobiscie bede za tym kastim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?