olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ostatni mecz na kuponie zostal, ale jest to ac milan i pewnie nie wejdzie xd
3
@Maximus2 mlody jest, niech sie ogrywa,pozatym musi biegac zeby zrzucic wage, chociaz w takich sytuacjach jak gra cale mecze to zrzuca zbedne kalorie
0
0
@Kamilos84 na jaka ?:D:D:D:
0
to sie bedzie miał czym chwalic synkowi ze dostal od najmana emeryta :D
15
bonusa to by ta kobita jego rozwalila
0
bonus ty fajtłapo xdddddddd
0
przeciez bonus to fajtłapa i albo sam sobie zrobi krzywde i sie podda albo dostanie lufe i sie zesra, najman jest jaki ale jednak ma jakies doswiadczenie :D
1
@kylo12 https://www.twitch.tv/lekki2248
1
o spoko ten komentator lepszy niz trybala
0
zenua, teraz krol wjezdza i kasuje :D
1
@Szmulek najwiekszy poziom to ma jego brat, dawid
0
on jest taki nacpany ze tak gada czy taki stres ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
dawaj mały rozwal tego dzieciaczka :D
2
ma ktos jakies zdjecie tego fubu ?
0
z odwyku je wzieli tak ? ostatni etap leczenia to walka ?
0
szkoda ze taki niski kurs na najmana myslalem ze fani poleca na bonusa a tu jednak na odwrot :(
0
isamu dobry w parterze ale jakby dostal takiego ferrariego czy polaka czy nawet hassana to w dupcie :D
0
isamu kozak a bierze sobie takich rywali dosc przecietnych a z malczysnkim nie chce walczyc bo warunki xdd
1
ładna ta brunetka ale taka wychudzona, ale siedzialby jak na czeresni
0
górnik 1:1, lechia to przegrywy a juz 3 lata temu mieli grac w LM po tych transferach xd
1
polak z ferrarim znowu, nie lubie ani jednego ani drugiego, ale chociaz dymy są xdd
0
Olejnik ty paziu xdd
1
czemu ten blosnki chodzi w kurtce zimowej ?
0
on jest nacpany ten krycha bo nie wie co mowi xd
0
ten kasti obsral sie jongmena bo tamten by go w 30 sekund skonczyl :D
2
tak ten krycha szczekal a dostal xdd
0
@kuz on mial walczyc chyba z tym raperem jongmenem i sie obsral
0
nie znam jednego ani drugiego ale po wypowiedziach na konferencji to ten krycha takiego przyglupa z siebie zrobil takze osobiscie bede za tym kastim