olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichalZZZ tylko busi wali robote juz lepszy rakieta
0
1:1 dobry wynik :D
0
@p3rshing juz nie pompujmy go tak, bo nie on jeden byl uznawany za nowego messiego i czy ronaldo a graja albo w msl albo w watfordach ewentualnie w betisach :D
3
@KSSniper dziwne bo wczoraj patrzylem tabele kto ma od nas najwiecej goli i byla flaga Gwinei :D
4
@daniel32778 kij ze nie strzela goli, wazne jest ze vini ma magie jak neymar,super drybling, piekne nury w polu karnym, bramki sa nie wazne :D
23
Nie sadzicie ze Busi wczoraj przy arthurze i frenkim wygladal duzo lepiej niz przy rakiticiu i vidalu? Nie chce umiejszac Rakiecie,ale De Jong jezeli bedzie gral tak jak wczoraj to lepiej jak Ivan bedzie jego zmiennikiem,cieszy fakt ze Arthur rowniez wczoraj zagral wlasnie w takic tercecie w pomocy i wyszlo to tez na dobre naszemu Busiemu ktory w koncu moze wroci chociaz w polowie do swojej formy jaka reprezentowal kiedys. Fati kozak w pierwszej polowie w drugiej troche przygasl ale nie zapominajmy ze on ma 16 lat, stylem bardzo przypomina mi Samuela Eto i tak sie zastanawiam czy to jest 9 typowa czy raczej skrzydlowy bo te zejscia do srodka ze strzalem tez kozackie:D
0
@bari_94 jak wygramy dzis to pewnie zagra taki sam sklad tylko w ataku suarez :D
0
@Tom0VeB są właśnie po 680 zł ogarnę jakiś kod rabatowy może -25 % także cena by troszkę spadła w sumie ;)
0
Potrzebuje kupić buty do biegania i wpadł mi w oko model adidas ultraboost, macie jakieś online godne sklepy polecenia żeby kupić legitnr oryginalne buty tego modelu a nie jakieś podróbki ? Niestety u mnie w mieście w sklepach stacjonarnych nie ma kolorów białych ani czarnych :) Jeżeli ktoś by był miły i polecił sklepik jakiś byłbym wdzięczny, dziękuje z góry ;)
0
@Kredon a po przerwie pewnie turcja ze 2-3 sypnie xd
0
cris z glodu juz pada;/
0
moze teraz mu sie zloza na prowizje za przedluzenie kontraktu :D
0
bielik niby w 2 angielska a lepiej sie porusza od krychowiaka i nie trzyma tej pilki tyle co krychowiak..
1
@Khajio ma dobrych nauczycieli np. roberto,suarez,busi oni po stracie pilki tez podnosza reke i leca do arbitra :D
7
@Kamilos84 wejdzie 34 letni kuba a i tak bedzie najlepszy wzgledem naszych zdolnych mlodych skrzydlowych :D
0
brawo krycha, forma jest, ale tylko w lidze rosyjskiej :D
0
Koledzy i koleżanki, potrzebuje jakiegoś sklepu online gdzie kupie oryginalne buty nie podrabiance, przeglądam na Allegro jest multum rożnego rodzaju obuwia i nawet są o polowe tańsze niż w sklepach stacjonarnych u mnie nike/adidas, ktoś może ma sprawdzona stronę z butami wyżej wymienionych marek która może polecić i jak zamówię to nie przyjedzie jakaś podróbka ? Ślicznie dziękuje za pomoc z góry ;)
14
hahaha nie wazne ze naplul na nasz klub, liczy sie aspekt sportowy a neymar jest takim kozakiem ze dzieki niemu wygramy LM na 200%, ja bym wyplacil premie a za rok podpisal z nim kontrakt warty 60 mln za sezon, tuz to crack i kocha ten bo to jego drugi dom xd
1
Może przez rok Neymar zdobędzie się na odwagę i publicznie przeprosi ze nasral na nasz klub dwa lata temu i chciał zrobić z ludzi pracujących tam idiotów zgarniając pensje za podpis pod nowym kontraktem, bo teraz miał 3 miechy i nie widziałem żadnego oświadczenia potwierdzającego aby coś zrobił w tym kierunku. Mega ulga ze okno się skończyło a ten dzieciak tam będzie siedział przez najbliższy rok, wole oglądać pereza,dembele czy antka na skrzydle niż mordę tego brazola, oczywiście rozumiem tez ze na tej stronie dla osób niektórych sa ważniejsze rzeczy niż to ze neymar olał ten klub np zdobycie PK które by nam zapewnił Neymar przychodząc tutaj albo LM której byłby 200% gwarancja xddd
0
@plesniak Ty musisz cały czas wyć o tego dembele i o to ze neymar nie przyszedł ? Nauki nie masz bo z tego co się orientuje rok szkolny Ci się zaczął...,
0
@MESSIah16 popieram, 170 mln za gościa który jest dostępny przez pół sezonu bo później idzie w melanż na urodziny siostry i wraca w wakacje to stanowczo za dużo, mamy Antka,Leo,Suareza wyzdrowieje Dembele, Perez pokazał ze moze grać spokojnie ze średniakami z La Ligi, Fati myśle ze dużo lepiej by się prezentował jak Lei będzie grał na skrzydle ktory umie obsłużyć podaniem, szkoda tylko ze nie udało się sprzedać Rakiticia za 50-60mln bo to był ostatni moment ze względu na kontrakt ktory wygasa za dwa sezony
2
u nas by nie pogral za wiele jak wroca wszyscy kontuzjowani, dobra opcja moze nie polamie sie i uda sie go sprzedac za rok za wieksza sume, chociaz znajac zycie to pare dobrych meczy zagra i zerwie wiezadla;/
0
@Barcamoja suka nie da, pies nie weźmie ;) także to tylko świadczy o tej Wandzie ;)
0
tak mysle, troche to smieszne i zostane zjechany ale juz wolalbym teraz odejscie Valverde i danie szansu komus do konca sezonu, nawet takiemu Wengerowi, styl gorszy by nie byl a i pewnosc ze mlodziki pograja wiecej, a tak jak wroca weterani to zostana mlodym gierki w barcy b
0
co ten orlowski gada, przeciez bramka wina pereza semedo kryl w srodku prawdilowo..
47
neymar by to wybronil
0
@VIPER2712 na liverpool to bedzie messi, antek, suarez, dembele,de jong
3
jezeli dzis znow zagramy ładnie i skutecznie z rafinhia oraz perezem z przodu to nie widze sensu sprowadzania neymara za wszelka cene, ale Ivana to bym sprzedal mimo ze z ławki to super wzmocnienie ale kontrakt sie konczy i to ostatni moment zeby cos zarobic a nie jakies 10-20 mln..
0
@adambądkowski93 kurde czyli jest jeszcze szansa żeby nasi zakontraktowali neymara myślałem ze dziś z końcem wakacji będzie już po ptokach xd
0
@Smecik10 już lepiej jakby nasi powalczyli o kyliana, dużo młodszy jest daliby ze 3 zawodników ze 150 mln i może by się ugięli za rok wydaje mi się ze może suarez odejść, semedo (jeżeli znów nie odpali), dembele może, rakitic także tych kart przetargowych kilka będzie