olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
zlota pilka zeby tak pilke tracil to masakra jakas
0
ten lucas to jest taki przyglup ze szok, co strata to leci do sedziego i albo sie faulu domaga albo karnego xd
0
hala madrid xddddddddd
0
krychowiak brama vs zenit :D
2
kupilem fife20 patrze na okladce hazard w koszulce realu, odpalam fife jakis filmik powitalny z vinim w roli glownej i juz mnie cos strzela jak patrze na te mordy z madrytu
1
drzyzga co on musi zrobic zeby zejsc ??????????
0
o moj boze te drzyzga to cienias
0
posiada ktos z was buty Adidas UltraBoost do biegania? Mam pytanie :D
1
rozkreca sie ten firpo
0
ale to jest pokraka
2
pawel brozek takie strzela z opaska na oczach
0
lepiej niech zejdzie leo zeby sie nie pogorszylo
0
@BarcaInfo roberto + busi to nie moze wygladac dobrze
0
@Rewolucja123 wtopiła się tłum
5
stwierdzam ze Valverde to cienki trener za slaby dla naszego klubu, do tego jest chamem bez honoru bo gdyby go mial to by sie sam podal do dymisji domyslajac sie ze on juz nic z tego klubu wiecej nie wycisnie
0
Kiedyś barca najwiecej strzelała teraz najwiecej traci
0
@Encore z neymarem juz na 100% bysmy mieli LM i LL w tym momencie wygrana
0
suarez to juz tak w 30 minucie powinien zejsc
1
@Kredon i gites jak teraz bedzie bral ciezar gry na siebie to pozniej bedzie tylko lepiej
0
antek gra dzisiaj ?
0
cwiakala to imbecyl, mysli ze firpo wezmie pilke i przedrybluje cala lewa flanke i strzeli bramke czego nawet alba nie robi....
0
na wyjezdzcie barca nie ma latwych meczu, kazdy teren jest trudny;/
13
@Phatro bez kitu jakby odszedl to dzis by lucas vasquez ciagnal wozek xddd
0
Krychowiak brama !
0
myster czempions wrocil xdddddd
0
Mats ty pieprzony kocurze
0
maly wchodzi mam nadzieje ze pozamiata
8
dla wszystkich hejtujacych, FIRPO nie ma na lawce rezerwowych dlatego nie wszedl xd
0
Antek by chcial pograc na jeden kontakt ale z kim? Grubym, jak jemu pilka sie odbija od sęka
0
fati narazie na prawej nie istnieje