olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Okienko się zamyka dziś o północy ? Czy dopiero jutro ??
0
@Homeopata8989 wydaje mi sie ze to juz po giorgio, wiek robi swoje, 35 lat wypada na caly sezon praktycznie, kiepsko to widze
0
az dziw bierze ze Modric nie wygral przeciez na mundialu wybiegal tyle meczy w pelnym wymiarze czasowym juz nie wspomne o dogrywkach : D
0
@Encore byl, we francji franzuc byl wielbiony a nie on :) w barcy bedzie tez za leo :)
3
jednak wraca, woli byc w cieniu messiego niz mlodego francuza :D
1
@lambard modle sie, jak sie nie dogadaja to ide w niedziele do kosciola
1
@BarcaInfo są sprawy ważne i mniej ważne brawo dla prezydenta i liczę ze jednak przedstawiciele nie podołają
1
fati,firpo, arthur na boisko proszeeee
3
wlasnie dlatego 20 mln to super okazja za rafinhie :D
1
rafa dobrze ze sie nie polamales :D
1
najlepsze jest to ze w drugiej polowie zejdzie rafinhia,de jong i pewnie perez xdd
1
Busi wrocil na swoj poziom niech on juz lepiej skonczy kariere juz lepiej rakitic na spd niech gra
2
Może to i lepiej aby sezon był bez trofeum żadnego? Wtedy by Bartka tego nieudolnego trenera w trybie natychmiastowym wywieźli z tego klubu? Przecież oni wywalili Cou ściągnęli Antka i wstawili go na pozycje Coutinho, rozumiem jeszcze na 10 albo pozycja Leo ale lewe skrzydło to śmiech, 9 tez z niego kiepska jedynie przy drugim napastniku coś pokazuje a my nie gramy takim ustawieniem z dwoma napastnikami. Krótko mówiąc za rok Antek będzie odchodził na wypożyczenie a my będziemy szukać skrzydłowego za 150 baniek xd
Szkoda ze nie ściągnęli Icardiego bo bez formy jest 3x lepszy niż Suarez, ale niestety Leo blokuje transfer bo Mauro przeleciał żonę kolegi ;)
0
@Gilu13 dolicz 8,5 mln + pensja roczna około 25 mln razem z podatkiem to faktycznie na minus
1
120 mln bayern w jedno okienko nie wydaje a co dopiero na jednego zawodnika, możliwe ze po sezonie do nas wróci , przyjdzie na 90% nowy trener i pewnie Rakitic,Vidal,Rafinhia odejda jak nie teraz to za rok i zwolni się pare miejsc w pomocy, Arthur,De Jong,Busi,Puig,Alenia,Roberto,Cou pomoc byłaby okej, a może nawet Suarez odejdzie to Antek na 9 a Cou 10.
0
wypozyczyli coutinho, sciagneli antka na jego pozycje o tej samej specyfice, gdzie mieli sciagnac 9 porzadna, to oni goscia ktory moze zagrac na 9, coutinho odszedl gdzie moglby wczoraj wejsc do pomocy i dalby wiecej niz taki roberto czy perez
p.s tu nie pomoze neymar,sane czy inny zawodnik jak trener to beton
0
@Dembi11 to musieliby zaczac od bartka pozniej paru jego kumpli no i valverde
8
Neymar wam nasral na mordy tak samo jak i calemu klubowi a wy tu placzecie jakby nasi go specjalnie opchneli, chcial isc do poszedl a wy wyjecie, kazdy normalny wie ze na san mames zawsze sie gra ciezko nawet z leo w skladzie, pozatym nasi ostatnio podrozowali a to nie wplywa dobrze...
1
@Commando z nimi by to lepiej nie wygladalo, tak chociaz alenia sie ogrywa
3
chcialbym zobaczyc w pomocy de jong+rakitic w ataku antek-suarez-dembele a za nimi coutinho
2
Było już z 50x ale cieszy info ze Barca uważa ze 220 mln za neya to akcji niewykonalna, niech biali go biorą płaca mu 30 mln, myśle ze w klasyku Messi by pokazał nie raz ze neymarowi dużo do niego brakuje i wcale się nie obawiam Hazarda+Neymara przeciwko naszej ofensywnie. Bo mamy ja 100x lepsza
0
@Ronaldinho10_ szkoda ze nie maja nasi kapusty na tyle zeby dac rakiete i doplacic , coutinho dac do bayernu albo gdzies indziej niech wroci do formy i go sprzedac za 120-140 mln i zrobic szejka na zlosc
1
jedyne sensowne ofert to wymiana coutinho+rakitic +50 mln max to wydaje mi sie w granicach rozsadku, placenie im 100 mln + rakitic + coutinho to smiech, neymara kupili za 222mln a coutinho sam jest warto 100 mln mimo ze nie blyszczal, rakitic spokojnie 50mln jak za jakies wynalazki placi sie teraz po 60-70 mln ...
1
@Katalonbar mam nadzieje ze nigdy nam nie przyjdzie juz tego doswiadczyc, chyba ze po domu sobie bedzie smigal.
4
Pogba chce pokazac jaka jest gwiazda i non stop jakies rulety itp, a the blues go kasuja jak dzieciaka :D
0
postawmy na mlodziez puig +alenia, sprzedajmy rakiete,vidala, zostawmy doswiadczonego busiego, ogranego arthura i de jonga + roberto i naprawde mamy swietna pomoc
4
widac troche bardziej kreatywna pomoc i juz sa efekty a nie rakitic i busi ktorzy klepia z obroncami.
1
bedzie to zbrodnia jak kupimy neymara i przyspawamy do lawki dembele, bo nie oszukujmy sie wtedy juz nie pogra.
0
najlepsza opcja to sprzedaz rakiticia i chyba vidala, jezeli roberto ma grac w pomocy to nie ma co zabierac szans aleni i puigowi kosztem starszych graczy , mysle ze 20 mln za vidala i okolo 50 mozna by wziac a my w pomocy mielibysmy naprawde super graczy a jeszcze jest coutinho ktory moze zostac
0
moze faktycznie ten roberto w pomocy to nie jest zla opcja, gorszy od rakiety nie bedzie od busiego tym bardziej, tylko szkoda puiga i aleni bo dochodzi kolejny pomocnik