1

Rakitic to bardzo dobry piłkarz jednak my potrzebujemy kogoś w linii pomocy jak właśnie Frankie którzy dostaną zaufanie od Valverde i będą mogli zagrać tak jak u siebie w reprezentacjach a nie ze priorytet to obrona, pozatym zarząd nie jest chyba głupi i wie ze to ostatni czas żeby zarobić coś na nim. Niestety obawiam się ze Valverde znów powierzy się swojej taktyce i zacznie ustawiać skład w około Chorwata co zaczyna trochę martwić;:/

3

@BarcaInfo podziekowac trzeba prezydentowi, bo on jak i cala jego ekipa w zarzadzie za 2-3 lata doprowadza szkolke do zamkniecia... tylko nie mowcie ze w barcy b nie ma takiego pokolenia jak kiedys messi czy busi, bo byli tylko nie dostawali szans i albo odeszli albo graja tyle ile graja...

3

@Commando jak przyjdzie neymar to nawet nie powącha murawy niestety... nie rozumiem ludzi którzy tak chcą neymara skoro mamy Antka,Dembele,Leo,Suareza i pewnie Coutinho tez zostanie

0

Lubinie kobiety które są szczupłe w pośladkach czy jednak pupcia jak większa to lepsza ?

3

@Jericho ale pierdziawa masakra, uwielbiam takie :D

1

@BigShaq 6 pewnie

2

@jasiuZ problem w tym ze suarez tak cały czas wyglada i nie chce zrzucić xd

2

@jedrek7000 ja kupilem za 3,500 zl i nie dali mi monitora;/ teraz ciezko o dobry sprzet;/

0

Vettel niemcuch jeden wjechal w Maxa i jeszcze pretensje ze to nie jego wina..

7

@Momalsino W pomocy jest jedno miejsce bo Busi i Rakitic maja dwa pewne miejsca, gdyby bylo normalny trener to powinnismy grac w pomocy Arthurem i De jongiem a przed nimi Antek i z przodu Dembele-Suarez-Mesii

2

@kenneth99 co by nie mowic taki Antek naprawde moze wiele pomoc Dembele, znaja sie z reprezentacji bardzo dobrze przeciez teraz beda grac w jednym klubie, mam nadzieje ze tylko Barca nie sprowadzi Neymara i postawi na Dembele, a Antek na 9.

19

Rakitic zadowolony i wypoczety jak widac na foto, dobrze bo przyda sie w nastepnym sezonie mysle ze 60 spotkan w pelnym limicie czasowym nie powinien miec problemu rozegrac oczywiscie liczac wszystkie rozgrywki...

Tak serio nie wiem co on jeszcze robi w tym klubie, a co dopiero bedzie robil w podstawowym skladzie, przeciez on w tej chwili jest po De Jongu,Arthurze czy Busim czwartym wyborem, wedlug normalnych ludzi, no ale jeszcze jest Valverde gdzie u niego na pierwszym miejscu jest Ivan, poniej znow Ivan i na koncu Rakitic

0

@Qlewer mam nadzieje bo patrzac na leo to bardziej sie wydaje ogarniety od tego goscia na lawce, przeciez on dopiero dwa sezony walczyl na 3 frontach bo zazwyczaj skupial sie na utrzymaniu w lidze z bilbao

0

z takim skladem i takim wybitnym trenerem mysle ze mozemy sezon skonczyc jeszcze w grudniu, on dostanie glupawki jak zobaczy tyle ofensywnych graczy

0

nawet jak sciagniemy jeszcze Neymara to i tak nic nie wygramy bo mamy trenera jakiego mamy

0

my psg rakiticia oni nam neymara + 100 mln ?

1

@IronSanHybrid borixon,zetha,qry, zabson z opoczna i reto z warszawy ale zabson czesto w kielcach jest u borixona takze nie wiem czy nie mieszka w kielcach

1

@IronSanHybrid czilwagon czilwagon czilwagon on zważył to wagą,
chlopaki fajne chlopaki odemnie z kielc :D

9

@kkbarca za guardioli to on by gral juz polowe meczow ligowych to samo sie tyczy aleni, no ale coz jak my sterczymy po uszy z rakieta,vidalem i busim xdd

8

erni chce pobic rekord i w grudniu juz zakonczyc sezon, on nadal mysli ze prowadzi bilbao i graja na jednym froncie xddd

sklad na sezon:
mats
roberto-pique-lenglet-alba
arthur-busi-rakitic
messi-suarez-griezman/coutinho

0

@kkbarca wydaje mi się ze pewnie z soldiciem zawalczy, bo nie ma w sumie rywali na poziomie robocopa , ogólnie patrząc to wydaje mi się ze ten powrót to bardziej aby odciągnąć uwagę od tego co się stało z nim w ostatnim czasie i tych negatywnych spraw, jednak w każdym wątku jest ziarnko prawdy i wątpię aby właśnie mamed nir miał nic wspólnego z tymi przekrętami, skoro jego brat czy kim tam dla jego był ten aslambek tez miał wyrok

0

@BarcaInfo niech go kontuzje omijaja i niech wraca do formy bo potrzebujemy tego dzika na obronie a nie zajmowac sie de ligtem

0

@JaSzymon pisalem to od zawsze, messi to wybitny zawodnik ale kapitan z niego bardzo slaby w barcy jak i w reprezentacji argentyny, zaraz zostane zlinczowany, ale leo nie powinien nosic opaski w reprezentacji a juz napewno nie w barcy, nam potrzebny jest kapitan z tzw ikra, jedyna sensowna opcja wydaje sie Pique albo MAtS w reszcie niestety nie widze kogos kto bylby zblizony do naszej legendy Puyola

1

@kamilop albo sane to by bylo sztosiwo, leroy by tak chodzil na skrzydle w hiszpanii ze masakra

24

@BarcaInfo prawie 10 mln

0

@D10SLEO nie zdziwię się jak zarząd na to pójdzie tylko zapłacą z 50-100 mln bo to banda nieudaczników

0

@bartekmess właśnie przez takich jak neymar i wy ten klub zaczyna schodzić na psy, on nasral na nasz herb i wytarł flaga tyłek i jeszcze 25 mln chciał za podpis a teraz mamy go szanować i kochać, to samo antek nakręcił jakiś śmieszny film gdzie z nas zadrwił a niektórzy obu chcą xd dla mnie troszkę inne wartości się liczą ale widzę ze jednak tylko dla mnie

0

@Jakchcesz lepszy on niż ten zdrajca który ma 28 lat a mózg 11 latka,
nie zniosę jego widoku w naszej koszulce po tym jak nasral na nasz piękny klub

1

Miałem koszmar, Neymar do nas wrocil, oby to nie była prawda już wolałbym aby grał Cou i Dembele na napadzie niż ta samozwańcza bogini brazylijska...

1

@jacobFCB pila wybierz sobie ktory chcesz odcinek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?