olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nano22 mysle ze problemu ze strzeleniem bramek by nie bylo z obrona fakt faktem troche wieksze, ale przy bocznych obroncach jak semedo czy alba kontry z naszej strony moglyby wygladac zabojczo.
0
ciekawi mnie jakby wyglada pomoc de jong-busi a przed nimi coutinho i atak dembele-suarez-messi albo messi podwieszony cou lewa a dembele prawa, de jong fenomenalny przecinak i do tego busi, a holender tez potrafi super zagrac do przodu,wejsc w drybling itp, oczywiscie nie ujmuje busiemu bo on ma swietne pily prostopadle.
3
@Momalsino de ligt, antek 28 lat, neymar 28 lat, na rynku jest pelno mlodych napadziorow i skrzydlowych zreszta my mamy bardzo zdolnych skrzydlowych tylko trener do bani, a de ligt to zawodnik na 10-15 lat
0
Coutinho 100 mln, za niego Sane 100 mln, Semedo do Atleti +50 mln do nas antek, Jasper do Benfici do nas Grimaldo + dopłata 10+15 mln, sprzedaż szrotu czyli Gomes,Denis no i jeszcze kwestia Umtitiego jeżeli by odszedł za około 50 mln to myśle ze de ligt byłby marzeniem. Jeżeli tak by się to potoczyło to ja byłbym wniebowzięty;) Patrząc na nasz zarząd skończy się na Parejo i jakimś Willianie:)
0
@kkbarca ja bym patrzył na pitos, a tak serio to jeżeli ja stałbym przed takim wyborem to wystarczyło by mi 5 mln euro za sezon ;)
0
Mniej wysiłkowe dlatego nie chciało Ci się biegać
0
@krzychu1526 2x0,7 na dwóch, po pierwszej jeszcze coś pamiętałem a po drugiej zgon i drzemka przy ognisku :)
0
@BykFCB nie wiem czy jego truchtanie i udawanie ze biega mozna nazwac bieganiem ale jak uwazasz,
0
dwie bramki w plecy ?:D de jong-arhur defensywnie, alba-pique-lenglet-roberto obrona + mats masz 6 z pola do bronienia + sane ktorego w city pep nauczyl bronic i dembele ktory u valverde jak gral to tez juz nauczyl sie bronic, nie biegal tylko z przodu, pozatym moglibysmy tracic dwie jak mielibysmy strzelac po 4-5 bramek to nie widze problemu :D a tak przy busim-rakiticiu-vidalu + suarez ktoremu sie nie chce biegac do spolki z messim i coutinho ktorego obrona parzy wcale nie wygladamy lepiej,a w ofensywie tylko leo cos sie stara wykreowac grubemu chodz ten i tak wszystko wali na potege bo jest 32 letnim dziadkiem z nadwaga.
0
taki sane-messi-dembele w ataku to by bylo cos, albo dembele-suarez-sane z tylu messi a za nim arhur-de jong to by mogla byc petarda :D
3
Szkoda ze zarząd 120 mln które chce na Antka wydać nie zainwestuje w Eriksena, bo my w pomocy to tak naprawdę nie mamy kim grać, miał być Cou następca iniesty a gra na skrzydle, Arthur to nie ten karibel jeszcze żeby ciągnąć linie pomocy a Rakitic i Busi wołają o pomstę do nieba. Oczywiście przyjdzie De Jong ale on to następca Busiego powinien być, teraz jak jeszcze Busi gra to Frankie ofensywnej na pozycje Chorwata, ale pomoc De Jong,Busi,Eriksen czy tez Arthur,De Jong,Eriksen tez by fajnie wyglądała. Skoro nasi chcą sprzedać Cou to myśle ze i pieniądze na Antka+Eriksena by się znalazły, jest tylu fajnych graczy za rozsądne pieniądze:Sane 80-100mln, Eriksen 100-150 mln( rok kontraktu) , Rodrigo 50-80 mln spokojnie do wyjęcia ograny w la liga, Grimaldo myśle ze włączyć Jaspera i dopłacić i jest super następca Alby.
0
@kamil9040 jak narazie to Jovic i Felix mieli jeden dobry sezon, zobaczymy w następnym sezonie:)
0
Przez te koszulki to Rakitic będzie mi się śnił po nocach, liczę chociaż ze nie dostąpi zaszczytu grania w tych barwach
12
Był Puyol, krzyknął i jakoś to wygladalo, ale to był kapitan a nie popierdolka, teraz brakuje takiego motywatora bo nasi kapitanowie trochę bez jajeczni, jedyna opcja to MAtS
3
Wiedziałem ze Bartek jest w stanie rozwalić ten klub i jak narazie wszystko ku temu zmierza
0
@masq niech się troszkę dzieci pociesza plotkami bo neymar tu nie trafi i bardzo dobrze
1
@kkbarca gites niech go tam trzymają jak najdłużej
12
Dawać już ten sezon, nie mogę się doczekać aby zobaczyć Vidala-Busiego-Rakietę
11
niestety on albo arhur zostana troche zatrzymani pod wodza erniego, bo busi+rakitic beda miec wyjsciowy sklad a im zostaje jedna pozycji do spolki z vidalem, smutne bo mamy naprawde mlodych i bardzo zdolnych pomocnikow skrojonych pod barce + puig i alenia ktorzy tez powinni juz byc w pierwszym skladzie, kosztem takich tuzow jak rafinhia czy denis ktory na wypozyczeniu jest;/
nie ma tez co polemizowac, bo jak rakitic otwarcie do mediow mowi ze bedzie gral, do tego valverde na lawce to wiele sie nie zmienii jedyne zmiany beda dotyczyc suareza jak kupimy 9 i pewnie alby jak przyjdzie zmiennik ze beda wiecej oszczedzani, to jest valverde on za bystry nie jest i mysli ze wlasnie alba i brak snajpera walil robote :D
0
@parpe rakitic 31
vidal 31
0
Szkoda bo to my powinnismy dziś się cieszyć z LM, a tak cieszą się niektórzy na tej stronie z plotek transferowych o powrocie neymara :) No ale cóż, może za dwa lata jak trener będzie inny powalczymy, bo w najbliższym czasie się tego nie przewiduje z rakieta i Valverde
2
jazda totki z nimi, klopp super trener ale niech podtrzyma passe przegranych finalow
0
@Messibestplayerintheworld miał sam na sam w pierwszej połowie zamiast ładować to przekłada piłkę, chwalimy go jak zagra wybitnie, ale krytykujmy jak nie pomaga
0
@zodiak_10 szkoda ze z liverpoolem w rewanżu takiej nie było ;)
1
Jak sprzedamy Coutinho to będzie głupota, on teraz odpocznie od klubu wróci i jestem pewien ze będzie grał dużo lepiej, nawet gomes dostał szanse u nas 2 sezony także taki piłkarz za taka cenę powinien jeszcze dostać jedna szanse..
0
Ramos jak odejdzie to nie zdziwię się jak biali rzuca się na de ligta, myśle ze połowa tego co ramos zarabiał jak mu florek zaproponuje to pewnie de ligt będzie wniebowzięty ;/
37
Marzy mi się linia pomocy Rakitic-Busi-Parejo + ławka Arthur-Vidal-De Jong w ataku tercet Willian-Suarez-Messi a 4-4-2 z Vidalem-Busim-Parejo-Rakiticiem z przodu Leo-Suarez to już w ogóle byśmy wszystkich jechali, gdyby z Liverpoolem taka linia pomocy wyszła to byśmy dzis czekali na finał.milego dnia koledzy
1
1.rakitic 2.rakitic3.busi4.rakitic
0
@Striker oni ciagle streamuja i jakos nie widze takiego pojazdu na nich jak na gurala, oczywiscie zeby nie bylo ze go bronie bo tez nie ogladam go, byc moze oni troche przychamowali z tym jak zobaczyli co sie stalo z guralem i uwazaja sie za super yt.
0
@Michaelo20000 powiem tak, on jest patusem wiadome, kazal sie rozbierac jakiejs dziewczynie czy cos takiego, spolecznosc nazwala go pedofilem, a co z innymi patusami typu rafonix,magical,medusa i wielu innych ktorzy robili to samo, besztali ludzi na ome itp nie sa zaliczani do grona patusow ?:D