7

2:0 daje nam awans chyba 

0

Niech dadza Guardioli za sezon 30 mln albo te 75 co na de ligta i niech go na kolanach prosza niech tu wraca 

0

i on powie ze wyciagnal wnioski po liverpoolu busi-rakitic w drugiej linii ...

0

Vidal za Coutinho, Umtiti za Arthura pewnie i bronimy dwumeczu 

0

Bartomeu powinien w przerwie zwolnic tego nieudacznika...

0

Mowta co chceta ale Arthur to oprocz poruszania sie to niczym nie przypomina Xaviego, do tylu okej podania do przodu bardzo slabo, ryzyka zero;/

15

Cruijff sie w grobie przewraca, 8 defensywnych a jada z naszymi jak chca xdd

0

Valverde moze chciec kupic tego Parejo do drugiej linii :D

0

kibice barcy to jednak bydlo , oczywiscie mowa o tych co gwizdza...

0

@Phatro thiago mysle ze gdyby przyszedl kosztem arturo to odrazu by wskoczyl w podstawe kosztem arthura, zna styl, gra na jeden kontakt nie jest mu opca.

2

@Michaelo20000  moze jest szklany ale to prawda, super reguluje tempo, potrafi wejsc w drybling, zagrac wyzej oraz blizej obrony, bardzo zaluje ze odszedl od nas ;/

0

@Barca_Big_Moment a on nadal ma zwolennikow w tym klubie ktorzy za nim stoja murem, barca zawsze tracila bramki ale jak gralismy ofensywnie to 3-4 strzelalismy,teraz jedna-dwie to juz cud...

3

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 ja gram ale faceit teraz mam 7 lvl jak coś mogę pograc bo tylko solo wale ;)

0

@kenneth99  bardzo dobrze, naturalna selekcja,oby wiecej takich inicjatyw 

0

Panowie i Panie mak pytanie odnośnie wyborów w ta niedziele, nie bardzo interesuje się polityka, a zobaczyłem jakiś sondaż i nie widzę PO natomiast jest jakaś koalicja czy to są oni tylko pod inna bandera czy się z kimś połączyli jak nazwa wskazuje, PiS,kukiz itp np widzę ze są. Jeżeli ktoś byłby miły i mi wytłumaczył o co kaman to byłbym zobowiązany, oraz nakreślić na które mniejsze zło wybierać przy głosowaniu:D z góry dzieki 

0

@kodi77 ramos ma już swoje lata ma ważny kontrakt do 2021 roku także to jest już ten czas ze można jeszcze sobie podnieść pensje na koniec kariery skoro robią to z innymi w realu to i on gorszy nie będzie, pozatym kto by chciał 33 latka z problemami psychicznymi w zespole, bo obrońca z niego od 2 sezonów kiepski a będzie jeszcze gorzej ;)

0

Real niby podchody pod Kylianka i Neymara a nie zdziwiłbym się jak szejkus na złość kogoś z realu wyciągnął ;) Troszkę mało prawdopodobne bo Perez to kolezka szejka a druga sprawa czy szejk nadal będzie inwestował w ten projekt, gdzie słyszy się ciagle plotki ze szejk ma problemy i chciałby opuścić psg kosztem jakiejś Romy czy innego klubu, tylko czy jest to możliwe przed 2022 roku gdzie odbędą się mistrzostwa w Katarze ?

0

@LeoMessi1994 de jong raczej arthur to taki rakitic trochę, tylko do tylu zagrać i po obwodzie

2

Byłoby 8 ale gruby kontuzja 

1

od meczu z liverpoolem mam tak ciezkie dni ze normalnie czuje sie gorzej niz jak mnie baba rzucila, a wszystko przez tego goscia u nas na ławce rezerwowych, dochodza tez do mnie wiesci ze on bedzie naszym trenerem w nastepnym sezonie co wzbudza u mnie mysli samobojcze na mysl ze bede musial tego tuza na ławce ogladac w linii pomocy vidala-busiego-rakiete + de jong na lawce, czy to juz choroba czy jest to normalne ?

0

Vidal najlepszy

1

busi ma problem z dokopaniem do bramki z 15 metra a walil teraz z 60 metrow xddddd

1

alba to jednak jest polmozg, wybiega na wolna pozycje malcom to ten czeka na messiego a pozniej podaje na spalony

0

obrona-vidal-atak tak bym to widzial D:

4

trzeba sie przyzwyczajac bo w nastepnym sezonie wlasnie taka pomoc bedzie grala pierwsze skrzypce :)

1

to wlasnie rozni wybitnych trenerow od przecietnych (czyt.valverde)
bartek to powinien dac Guardioli te 130 mln i go sciagnac na wszelka cene do barcy...

0

Dziwne bo walka zakontraktowana na 5 rund

0

niestety ale tamci zawodnicy duzo mlodsi a juz walczyli w ufc itp a nasi 35+ lat i niestety weryfikacja na kazdym kroku :D

0

no i po materli ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?