olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
jazda kasjo z blondynka
0
ten hassan z wiewiorem nawet spoko walka napewno najlepsza od powstania tej gali w drugiej wiedzialem ze za wiele nie pokaza dziadki 40 letnie ktore nie mialy stycznosci ze sportem no nic czekam dalej :)
0
ma ktos konto skrill mam pare pytan? z gory dzieki za pomoc
0
ciekawe czy wuja ma jaja i wpusci milika i zagramy na 3 napadziorow
1
po co on tego rece trzyma
0
jakis karny by sie przydal dla naszych co by sie nam lewy odblokowal
0
tak naprawde na kazdej imprezie typu dyskoteka jest wiecej takich osob z tym ze one sie tym nie chwala ze robia to co marcia :D
2
głodnemu chleb na mysli :D
0
ale Marcia Linkiewicz to petarda
0
mirek okninski jak zwykle na wziewach...
0
dlaczego wiara gwizdze na parke skoro borys gada wieksze glupoty od niego ;d
0
Borys po skrecie z tajlandii naprawde jest z nim fatalnie :D
1
borys mankowski youtuber,zawodnik mma do tego swietny sedzia jemu za bardzo w tej tajlandii mozg przegrzalo :D
0
bardzo ładny profit :D
to moj https://www.iforbet.pl/kupon-kibica/3635026963
4
no nic Borys, za tydzien fame mma bedzie mozna vloga nakrecic i nabic pare subow na yt :D
0
przegral borys ale to ksw dlatego tez w oczach sedziow wygral, niby skakal w pierwszej rundzie ale bez konkretow, trzecia runda to popis parka walil go jak chcial
1
zaraz zostane zlinczowany ale mam nadzieje ze parke to wygra :D
0
norwegia 1:1 brawo :D
0
ale Janikowski to jest silny chlop rzuca nim jak scierka, on moze naprawde daleko zajsc ma 29 lat czyli jest bardzo mlody jak na ksw byle mial dobrego trenera
1
co ludzie widza w tych w telach z androidem ze je kupuja przeciez to jest dwa metry mulu i nic wieceje ...
1
czyste portugalia, ukraina za slaba jest + wyjazd do tego ;/
0
piatek w 2 minuty wiecej okazji wypracowal niz zielu,milik i lewy od poczatku
0
Oby byl lepszym taktykiem w nastepnej fazie ligi mistrzow jak trafimy na liverpool, oczywiscie o ile wygramy z UTD bo moze sie tak okazac ze taki żółtodziób Solskjaer moze go rozszyfrowac
0
Brawo inter ! Dojechać tylko do końca
1
Suarez to juz przecietniak, zagra jeden wybitny mecz na piec i znow tutaj zostanie okrzykniety najlepsza 9 w takim klubie jak barca licza sie trofea i mam nadzieje ze w lato sciagniemy porzadna 9 bo z grubym w lm daleko nie zajedziemy
13
Komentarz usunięty
1
On ma 26 lat dopiero wchodzi w najlepszy wiek dla stopera, jednak dziwie się ze zrobił zabiegu z tym kolanem.
0
Ten Williams to śmiech, tyle kasy mieć i nawet nie umieć zrobić bolidu na czas.
0
jak atletico to tylko under 1,5 w meczu :D
2
brawo tez dla Valverde ze zareagowal i wprowadzil dembele i vidala