3

jazda kasjo z blondynka

0

ten hassan z wiewiorem nawet spoko walka napewno najlepsza od powstania tej gali w drugiej wiedzialem ze za wiele nie pokaza dziadki 40 letnie ktore nie mialy stycznosci ze sportem no nic czekam dalej :)

0

ma ktos konto skrill mam pare pytan? z gory dzieki za pomoc

0

ciekawe czy wuja ma jaja i wpusci milika i zagramy na 3 napadziorow

1

po co on tego rece trzyma

0

jakis karny by sie przydal dla naszych co by sie nam lewy odblokowal

0

tak naprawde na kazdej imprezie typu dyskoteka jest wiecej takich osob z tym ze one sie tym nie chwala ze robia to co marcia :D

2

głodnemu chleb na mysli :D

0

ale Marcia Linkiewicz to petarda

0

mirek okninski jak zwykle na wziewach...

0

dlaczego wiara gwizdze na parke skoro borys gada wieksze glupoty od niego ;d

0

Borys po skrecie z tajlandii naprawde jest z nim fatalnie :D

1

borys mankowski youtuber,zawodnik mma do tego swietny sedzia jemu za bardzo w tej tajlandii mozg przegrzalo :D

0

bardzo ładny profit :D
to moj https://www.iforbet.pl/kupon-kibica/3635026963

4

no nic Borys, za tydzien fame mma bedzie mozna vloga nakrecic i nabic pare subow na yt :D

0

przegral borys ale to ksw dlatego tez w oczach sedziow wygral, niby skakal w pierwszej rundzie ale bez konkretow, trzecia runda to popis parka walil go jak chcial

1

zaraz zostane zlinczowany ale mam nadzieje ze parke to wygra :D

0

norwegia 1:1 brawo :D

0

ale Janikowski to jest silny chlop rzuca nim jak scierka, on moze naprawde daleko zajsc ma 29 lat czyli jest bardzo mlody jak na ksw byle mial dobrego trenera

1

co ludzie widza w tych w telach z androidem ze je kupuja przeciez to jest dwa metry mulu i nic wieceje ...

1

czyste portugalia, ukraina za slaba jest + wyjazd do tego ;/

0

piatek w 2 minuty wiecej okazji wypracowal niz zielu,milik i lewy od poczatku

0

Oby byl lepszym taktykiem w nastepnej fazie ligi mistrzow jak trafimy na liverpool, oczywiscie o ile wygramy z UTD bo moze sie tak okazac ze taki żółtodziób Solskjaer moze go rozszyfrowac

0

Brawo inter ! Dojechać tylko do końca

1

Suarez to juz przecietniak, zagra jeden wybitny mecz na piec i znow tutaj zostanie okrzykniety najlepsza 9 w takim klubie jak barca licza sie trofea i mam nadzieje ze w lato sciagniemy porzadna 9 bo z grubym w lm daleko nie zajedziemy

13

Komentarz usunięty

1

On ma 26 lat dopiero wchodzi w najlepszy wiek dla stopera, jednak dziwie się ze zrobił zabiegu z tym kolanem.

0

Ten Williams to śmiech, tyle kasy mieć i nawet nie umieć zrobić bolidu na czas.

0

jak atletico to tylko under 1,5 w meczu :D

2

brawo tez dla Valverde ze zareagowal i wprowadzil dembele i vidala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?