olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
liverpool nie wygral ligi dawno to ich pchaja :DDD
0
przeciez to jest karny...
0
@xVENUMx bedzie remis...
0
przeciez to karny powinien byc xdd
3
karny powinien byc...
0
@damianex10 z 10 moze, tak wracajac myslami do przeszlosci to neymar chyba ze 2-3 bramki,suarez tez podobnie.mathieu strzelil,xavi.rakitic,dani alves i pewnie ktos sie tam jeszcze znajdzie
0
tak czulem ze pudzian da sie wystrzelac i go pocisnie
3
wystrzela sie erko i pudzian go pocisnie :DDD
0
borys wygral, to teraz mozna znowu pajacowac na youtubie, akurat ten vaso to taki juz troche na podniesienie morali :D
2
Busi jest fatalny on juz na 5 metrow nie potrafi podac dokladnie xd
0
dobry ten brazol na ksw :DD
0
@bartekvisca ze co zrobimy?
5
raz na rok wroci to jeszcze mu kartke dadza...
0
nie wiem czego sie spodziewaliscie po antku, przeciez to pilkarz taki sam jak coutinho :DD
0
@Esteban_ tak, na bramce ma grac dzisiaj
1
Fajnie to sociedad gra, kadrę maja fajna oby nie spuchli za bardzo na wiosnę, liga ciekawsza będzie.
6
@Quahoo wenger zjada valverde w kazdym aspekcie oprocz kucania, porownaj jaki sklad mial arsnel a jaki sklad ma barca...
3
trzeci sezon trenera barcy zawsze byl najgorszy, ale nie sadzilem ze bedzie az tak tragicznie to wygladac :DDD
0
jakbysmy mieli neymara to juz bysmy mieli lige mistrzow na 99% a tak trzeba sie meczyc i ogladac mecze barcy
0
mały jednak ma jeszcze ten motorek w tylku :DDD
0
narzekacie na semedo i dembele a jak narazie weterani czyli alba i antek lewa flanka nic nie robia, jedynie cos prawa flanka szarpie
2
@sewciu50 ja podziwiam takich jak ty ze co mecz chce ci sie to samo pisac na jego temat xd
2
Jaki byl sens wywalic coutinho z lewej flanki a kupic tam antka za 120 mln ?: DDD
1
#ramosmusisz :D
1
dawno nie bylo tu tak slabego trenera, nawet za Martino ktorby byl jeden sezon i mial gorsza kadre gralismy ładnie dla oka
0
ale ten Icardi jest cienki to szok
0
brawo dijon tylko niech dotrzymaja, zawsze to liga bedzie ciekawsza we francji moze psg jej nie wygra w styczniu :DD
0
@Rewolucja123 grimaldo za 2 lata powinien do nas wrocic i grac w podstawie za Albe juz
0
@FC1899Barca 2-3 do 0 to nie bo piast to atleti i oni 1:0 to max
0
Cucu ale wjechal ładnie z pilka w obrone Granady jak w maslo :D