2

liverpool nie wygral ligi dawno to ich pchaja :DDD

0

przeciez to jest karny...

0

@xVENUMx bedzie remis...

0

przeciez to karny powinien byc xdd

3

karny powinien byc...

0

@damianex10 z 10 moze, tak wracajac myslami do przeszlosci to neymar chyba ze 2-3 bramki,suarez tez podobnie.mathieu strzelil,xavi.rakitic,dani alves i pewnie ktos sie tam jeszcze znajdzie

0

tak czulem ze pudzian da sie wystrzelac i go pocisnie

3

wystrzela sie erko i pudzian go pocisnie :DDD

0

borys wygral, to teraz mozna znowu pajacowac na youtubie, akurat ten vaso to taki juz troche na podniesienie morali :D

2

Busi jest fatalny on juz na 5 metrow nie potrafi podac dokladnie xd

0

dobry ten brazol na ksw :DD

0

@bartekvisca ze co zrobimy?

5

raz na rok wroci to jeszcze mu kartke dadza...

0

nie wiem czego sie spodziewaliscie po antku, przeciez to pilkarz taki sam jak coutinho :DD

0

@Esteban_ tak, na bramce ma grac dzisiaj

1

Fajnie to sociedad gra, kadrę maja fajna oby nie spuchli za bardzo na wiosnę, liga ciekawsza będzie.

6

@Quahoo wenger zjada valverde w kazdym aspekcie oprocz kucania, porownaj jaki sklad mial arsnel a jaki sklad ma barca...

3

trzeci sezon trenera barcy zawsze byl najgorszy, ale nie sadzilem ze bedzie az tak tragicznie to wygladac :DDD

0

jakbysmy mieli neymara to juz bysmy mieli lige mistrzow na 99% a tak trzeba sie meczyc i ogladac mecze barcy

0

mały jednak ma jeszcze ten motorek w tylku :DDD

0

narzekacie na semedo i dembele a jak narazie weterani czyli alba i antek lewa flanka nic nie robia, jedynie cos prawa flanka szarpie

2

@sewciu50 ja podziwiam takich jak ty ze co mecz chce ci sie to samo pisac na jego temat xd

2

Jaki byl sens wywalic coutinho z lewej flanki a kupic tam antka za 120 mln ?: DDD

1

#ramosmusisz :D

1

dawno nie bylo tu tak slabego trenera, nawet za Martino ktorby byl jeden sezon i mial gorsza kadre gralismy ładnie dla oka

0

ale ten Icardi jest cienki to szok

0

brawo dijon tylko niech dotrzymaja, zawsze to liga bedzie ciekawsza we francji moze psg jej nie wygra w styczniu :DD

0

@Rewolucja123 grimaldo za 2 lata powinien do nas wrocic i grac w podstawie za Albe juz

0

@FC1899Barca 2-3 do 0 to nie bo piast to atleti i oni 1:0 to max

0

Cucu ale wjechal ładnie z pilka w obrone Granady jak w maslo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?