olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwa tygodnie temu mówili ze w okresie świat będzie szczyt wirusa w Polsce teraz znowu słyszę ze w ciągu 10-14 dni będzie szczyt... masakra jakas z tymi przewidywaniami
0
@Bykunn kwestia czasu aż wybadają tych wszystkich co ściągnęli zza granicy, dobrze ze już nie ma powrotów bo zamknęli w niedziele także za 2 tygodnie powinno wszystko spadać,myśle ze od maja wiekszosc firm zacznie funkcjonować to samo kina czy galerie, co by nie mówić nie jest u nas tak zle, chociaż myśle ze 20-25 tysięcy powinno być chorych.No ale tez wiadomo ze to zalezy od społeczeństwa bo nie każdy jest odpowiedzialny
0
No i cyk, wolne do końca kwietnia. Oby w maju już zaczęło się wszystko normować i zaczęła wracać normalność
0
@puyol_presidend5 makelele
0
Niby liczba maleje osób chorych, tylko ciekawe czy robią mniej testów czy zaniżają liczbę... Podobno teraz ma być szczyt zachorowań, znaczy od świat przez około 2 tygodnie, mam nadzieje ze już to będzie spadać bo chciałbym wrócić do normalności i wyjść w końcu z kobieta na spacer czy kina.
1
Ktoś mi wytłumaczy czy np siedząc w samochodzie z kolegą mogę dostać mandat stojąc na jakimś parkingu czy np obok zalewu ? Bo już zdurnialem do reszty z tymi przepisami
0
Mam komin sportowy to będzie dobre rozwiązanie, na zimę do gry w piłkę na lato na wirusa
2
@Kaperan1357 mysle ze do konca kwietnia juz powinno to spadac, ale za nim wylecza wszystkich to tak do konca maja
0
@mpolska25 to ze wczoraj ? czy juz z dzis ?
0
https://www.nike.com/pl/t/buty-meskie-air-force-1-lv8-utility-3C1nlJ/CW7579-001
vs
https://www.nike.com/pl/t/buty-meskie-air-force-1-lv8-utility-3C1nlJ/CW7579-101
ktore ładniejsze ?
0
Kto wygrał linki ?
0
tego rafonixa to do magicala tam i niech razem siedzą, koleś szczeka a jest cienki jak sik pająka :D
2
alanik lepiej sie spisywał w warsaw shore xd
0
@barcelonaLM stolica taka piekna
0
@barcelonaLM sami sobie niestety winni, co by nie mówić nasz rząd zareagował w miarę szybko i może nie będzie takiej dużej liczby, chociaż myśle ze koło 1000 osób to pęknie, bo zawsze ktoś nieswiadom się trafi ze przenosi wirusa,
0
Od środy urlop 1,5 tygodnia kurde fatalnie
10
@AllBundy wlasnie na tej stronie tutaj jest wielu takich ekspertow, antek to napadzior, gdyby tylko nasi pomocnicy posylali mu pilki jak on wybiega za plecy obroncow to bys widzial jego fenomen
0
@Wronadlinho pewnie ze dobry, nie dajmy sie zwariowac...
1
@fortunate_son mam nadzieje ze im wstawią jakis mandat duzy za te glupote
@ShinobiQWE swietokrzyskie
21
u mnie dzis zawineli 4 osoby na wiosce bo kolesie z wloch wrocili czy tam niemiec tydzien temu bo byli po samochody, dopiero ktos zadzwonil i doniosl ze wrocili i przyjechala cala obstawa z policja, dla takich osob wlasnie tępych nie powinno byc taryf ulgowych, wiedzą że wirus a ci se jada po samochody zeby zarobic a nie wiadomo czy nie maja wirusa i ile osob juz zarazili...
0
@TheNekro94 mam, możesz się cieszyć na spokojnie
2
campeones! campeones! campeones!
Ja tam sie cieszę, na półmetku byliśmy liderem, teraz tez jesteśmy, Real mógł nie tracić pkt i być liderem, tak samo inne zespoły, oby tylko espanyol spadł :D
0
Kurde miałem iść na imprezę w sobotę ale chyba raczej odpuszczę, nie żebym się bał wirusa xd
0
dawac zmiany jakies
0
semedo ma super te nawiniecia :D
0
@sendesara są lepsi niestety, jezeli nie bedzie grał to nie powinien jechac nawet na euro moim zdaniem
0
@pyku91 jola nielojalna
0
Widziałem dzisiaj dużo osób grało na podwojenie dwa zdarzenia czyli Marsylię i Bragę, widziałem nawet ze sporo ludzi wchodziło dużymi kwotami, współczuje:/
2
@stone80 arthur non stop był połamany, więcej niż 30 min pobiega i już ma przeciążenia
7
Najwyżej imprezę z neymarem zrobią w Barcelonie xdd