0

Bawi się ktoś w bukmacherke i nie ma konta na superbets ? Jezeli nie a chciałby założyć i odebrac fajny bonus to zapraszam na priv

0

@Quavosk tez myślałem

0

@Quavosk budżet max 70-75 tysi auto raczej do jazdy sporadycznej ze tak powiem "od święta"

0

Audi a6 c7 czy BMW f10 ? Co polecacie i z jakim silnikiem?

0

ma ktos link moze do fen 34 ?

1

@FC1899Barca glik tez solidny jest i myśle ze tez powinnismy go brać pod uwage, kedziora gra regularnie tak samo moder czy tez jozwiak który w reprezentacji wyglądał solidnie

0

najman zawsze bawi xdddd

1

@kaamil1910 depay moim zdaniem powinien grac w podstawie jak przyjdzie czy to na skrzydle albo na 9, garcia do pary z pique albo araujo (o ile bedzie zdrowy) bo umtiti i lenglet to dramat, co do Wijnalduma to kwestia dyspozycji Busiego bo jesli Busi bedzie w formie to Holender ławka a jezeli bedzie bez formy to raczej ławka ( o ile trenejro sie nie przestraszy go posadzic)

9

@DonMatteo901 jak on jest algierczykiem xd

0

Trochę smiechlem xd

0

co myslicie o najmanie ?

0

najman przemówił, złotousty w akcji xdddd

0

Mam pytanie do osób które pracują za granica lub były na jakiś czas, otoz jadę w czerwcu do pracy do Niemiec i będę otrzymywał wypłatę w euro, lepiej założyć konto w Polsce walutowe czy np w Niemczech bo,dziękuje za pomoc z góry

1

Czekam na Wiewióra aż pozkreca Polaka który myśli ze jak ma pas to będzie sam dobierał rywali sobie, a zapomniał ze jest to jego robota za która dostaje kasę i kogo mu dadzą to ma z nimi walczyć bo on sobie wbił do głowy ze teraz sam se będzie wybierał rywali, a tak naprawdę wiewior najbardziej zasłużył na walkę o pas ze wszystkich a ten polanski szczeka jak kundelek xd

0

ten wojtek gola to sie akurat nadaje na takiego ochroniarza czy porzadkowego xddd

0

Kurde wracałem za pracy w nocy o 1:30 i tłumy ludzi jakby na pielgrzymkę szli, masakra, fajnie ze niby trochę wraca normalność, ale obawiam się ze za kilka tygodni znów zamkną wszystko bo znów będzie wzrost zakażeń.

0

ALANIK VS AMAADI ktos ogarnia co to za strona co ferrari wygral 5000$ ?? ?

0

@Kgorecki2500 kup polise

0

boxdel giga łeb

0

ale ten gola jest matoł to dramat xd

0

Jest może ktoś kto chciałby założyć z mojego reflinku konto superbet? Jest to strona bukmacherska,potrzebuje ze względu na to ze chciałbym mieć swój kod a potrzebna jest do tego spora osób zaproszonych, dzieki z góry

0

dzisiaj w rosji final pucharu rosji i lokomotiv gra z samara ktora wystepuje w drugiej lidze rosyjskiej kurs na zwyciestwo w regulaminowym czasie gry wynosi okolo 2 a na zwyciestwo z dogrywkami okolo 1,60

0

Tez was tak śmieszy ? Xddd

0

To jest ta natsu cała co brała udział w tych sesjach ?

0

Ten amadeusz to spina do każdego chyba

xdd

0

Polecam na live over 7,5 kartki w meczu betisu kurs ponad 2,5 za 100 można wjechać, jest ponad 20 min jeszcze i zaczyna się kopanina :)

0

hahaha co to ma byc co ten najman ? xd


0

Co do Hazarda, to on nigdy nie był kluczową postacią w Chelsea na miarę lidera, wystarczy spojrzeć na statystki w Chelsea, miał czasami dobre sezony, ale co z tego jak później przeplatał je bardzo słabymi, spełnił swoje marzenia, czyli gra w madrycie, zarabia tez nie mało, także czego chcieć więcej, aczkolwiek tak jak wspomniałem to nie jest i nie będzie nigdy lider drużyny tak jak Messi czy Ronaldo którzy w swoich najgorszych sezonach kręcili dużo lepsze statystyki co Hazard w swoich najlepszych sezonach.

0

Będzie bitwa o Anglię? Czy odwołali?

0

Witam, jak ktoś nie posiada konta na superbet a chciałby założyć i dostać fajny bonus to zapraszam na priv!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?