olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bawi się ktoś w bukmacherke i nie ma konta na superbets ? Jezeli nie a chciałby założyć i odebrac fajny bonus to zapraszam na priv
0
@Quavosk tez myślałem
0
@Quavosk budżet max 70-75 tysi auto raczej do jazdy sporadycznej ze tak powiem "od święta"
0
Audi a6 c7 czy BMW f10 ? Co polecacie i z jakim silnikiem?
0
ma ktos link moze do fen 34 ?
1
@FC1899Barca glik tez solidny jest i myśle ze tez powinnismy go brać pod uwage, kedziora gra regularnie tak samo moder czy tez jozwiak który w reprezentacji wyglądał solidnie
0
1
@kaamil1910 depay moim zdaniem powinien grac w podstawie jak przyjdzie czy to na skrzydle albo na 9, garcia do pary z pique albo araujo (o ile bedzie zdrowy) bo umtiti i lenglet to dramat, co do Wijnalduma to kwestia dyspozycji Busiego bo jesli Busi bedzie w formie to Holender ławka a jezeli bedzie bez formy to raczej ławka ( o ile trenejro sie nie przestraszy go posadzic)
9
@DonMatteo901 jak on jest algierczykiem xd
0
0
0
0
Mam pytanie do osób które pracują za granica lub były na jakiś czas, otoz jadę w czerwcu do pracy do Niemiec i będę otrzymywał wypłatę w euro, lepiej założyć konto w Polsce walutowe czy np w Niemczech bo,dziękuje za pomoc z góry
1
Czekam na Wiewióra aż pozkreca Polaka który myśli ze jak ma pas to będzie sam dobierał rywali sobie, a zapomniał ze jest to jego robota za która dostaje kasę i kogo mu dadzą to ma z nimi walczyć bo on sobie wbił do głowy ze teraz sam se będzie wybierał rywali, a tak naprawdę wiewior najbardziej zasłużył na walkę o pas ze wszystkich a ten polanski szczeka jak kundelek xd
0
0
Kurde wracałem za pracy w nocy o 1:30 i tłumy ludzi jakby na pielgrzymkę szli, masakra, fajnie ze niby trochę wraca normalność, ale obawiam się ze za kilka tygodni znów zamkną wszystko bo znów będzie wzrost zakażeń.
0
0
@Kgorecki2500 kup polise
0
0
0
Jest może ktoś kto chciałby założyć z mojego reflinku konto superbet? Jest to strona bukmacherska,potrzebuje ze względu na to ze chciałbym mieć swój kod a potrzebna jest do tego spora osób zaproszonych, dzieki z góry
0
dzisiaj w rosji final pucharu rosji i lokomotiv gra z samara ktora wystepuje w drugiej lidze rosyjskiej kurs na zwyciestwo w regulaminowym czasie gry wynosi okolo 2 a na zwyciestwo z dogrywkami okolo 1,60
0
0
To jest ta natsu cała co brała udział w tych sesjach ?
0
Ten amadeusz to spina do każdego chyba
0
Polecam na live over 7,5 kartki w meczu betisu kurs ponad 2,5 za 100 można wjechać, jest ponad 20 min jeszcze i zaczyna się kopanina :)
0
hahaha co to ma byc co ten najman ? xd
0
Co do Hazarda, to on nigdy nie był kluczową postacią w Chelsea na miarę lidera, wystarczy spojrzeć na statystki w Chelsea, miał czasami dobre sezony, ale co z tego jak później przeplatał je bardzo słabymi, spełnił swoje marzenia, czyli gra w madrycie, zarabia tez nie mało, także czego chcieć więcej, aczkolwiek tak jak wspomniałem to nie jest i nie będzie nigdy lider drużyny tak jak Messi czy Ronaldo którzy w swoich najgorszych sezonach kręcili dużo lepsze statystyki co Hazard w swoich najlepszych sezonach.
0
Będzie bitwa o Anglię? Czy odwołali?
0
Witam, jak ktoś nie posiada konta na superbet a chciałby założyć i dostać fajny bonus to zapraszam na priv!