olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś bramka leo i zlowia wydaje się pewniakiem i fajny kurs przy kombinacji
0
Może zacznie się mecz Australia-Dania xd
2
Argentyna miała być potworem rozdrażnionym a się okaże ze ten potwór zaraz odpadnie z grupy
1
Dawać Meksyk bramę i Argentyna do domu
1
Dawać Arabia jeszcze jeden
0
2,5 kurs na over 1,5 rogala kataru można pograć
0
https://www.iforbet.pl/kupon-kibica/2762501011?utm_medium=mobile&utm_source=ios&utm_campaign=slip_share Jak ktoś chce pograć razem jutro to priv zapraszam
0
@BorzyKrzys jaka zabawa zaraz internet wsadzi na 1:1 xd
1
Atleti xdd gahahaha
0
Spokojnie przyjdą jacyś słabsi tak jak pilzno czy jakaś Almeria i nawalimy im sęków, tak serio to modric zdominował cała nasza śmieszna linie pomocy
7
Shunsuke Nakamura to był kozak z wolnych, kto oglądał celtic ten wie
0
od kiedy w fife mozna grac na origin ?
3
zaraz kamiszka bedzie biegła ze łzami w oczach xddd
0
oby ten denis uwalił te gwiazde ajtuja
0
@PawkoFCB dostałbys liscia pewnie od niej i złozył jak scyzoryk xdd
1
@Rl9k1nG nie no nie przesadzaj, skonczy sie 3-4:0 dla naszych
0
dzisiaj za drobne tasiemka : https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjU4MzUzNzQwMTqOnii7vt598pLweGg%3D&source=SB
1
@MesQueUnClub08 xdddd
neymar gol, city over 2,5 gola, btts
0
juz nie moge sie doczekac jak atleti bedzie miało pełno kontuzji i bedzie musiało biednym antkiem grac zeby top 4 zlapac xd
1
9 okrazen jechac za samochodem, smiech na sali
1
@AlexDark00 araujo bestia, rudiger i militao i alaba to przy nim smiech na sali
2
@MesQueUnClub96 to logiczne, ale co na celu mialo stawianie atalanty z kursem 1,25 ? xd
1
@MesQueUnClub96 gosciu jak ty stawiasz kurs 1.25 to sie nie dziw to juz lepiej stawke polowe mniejsza i w takim meczu np jak dzis zamiast na atalante dac btts, jak nie wejdzie to nie szkoda a jak wejdzie to cos zarobisz
0
@Image możesz próbować jeszcze z 15 min
1
@Image oglądam ale piach grają, jakby zmęczeni po LM
0
20 min i napoli po Dortmundzie znów kuponów napsuje, fart ze wróciłem do domu jak się mecze zaczęły to nie postawiłem xd
0
Ktoś może wie czy da się obstawić u jakiegoś buka "ze w meczu będzie interwencja var" ? Kiedyś widziałem na jakimś buku ze były regularne zakłady z tym związane a teraz nie mogę znaleźć :/
0
fiorentina 1:1 z druzyna z łotwy xdd
0
@Encore a bedzie problem zeby grac w LM, typowy Tuchel 1-2 sezony dobre a pozniej sredniak;/
7
@FC1899Barca tak se wybralismy, tak mamy :D