0

Dziś bramka leo i zlowia wydaje się pewniakiem i fajny kurs przy kombinacji

0

Może zacznie się mecz Australia-Dania xd

2

Argentyna miała być potworem rozdrażnionym a się okaże ze ten potwór zaraz odpadnie z grupy

1

Dawać Meksyk bramę i Argentyna do domu

1

Dawać Arabia jeszcze jeden

0

2,5 kurs na over 1,5 rogala kataru można pograć

0

0

@BorzyKrzys jaka zabawa zaraz internet wsadzi na 1:1 xd

1

Atleti xdd gahahaha

0

Spokojnie przyjdą jacyś słabsi tak jak pilzno czy jakaś Almeria i nawalimy im sęków, tak serio to modric zdominował cała nasza śmieszna linie pomocy

7

Shunsuke Nakamura to był kozak z wolnych, kto oglądał celtic ten wie

0

od kiedy w fife mozna grac na origin ?

3

zaraz kamiszka bedzie biegła ze łzami w oczach xddd

0

oby ten denis uwalił te gwiazde ajtuja

0

@PawkoFCB dostałbys liscia pewnie od niej i złozył jak scyzoryk xdd

1

@Rl9k1nG nie no nie przesadzaj, skonczy sie 3-4:0 dla naszych

1

@MesQueUnClub08 xdddd
neymar gol, city over 2,5 gola, btts

0

juz nie moge sie doczekac jak atleti bedzie miało pełno kontuzji i bedzie musiało biednym antkiem grac zeby top 4 zlapac xd

1

9 okrazen jechac za samochodem, smiech na sali

1

@AlexDark00 araujo bestia, rudiger i militao i alaba to przy nim smiech na sali

2

@MesQueUnClub96 to logiczne, ale co na celu mialo stawianie atalanty z kursem 1,25 ? xd

1

@MesQueUnClub96 gosciu jak ty stawiasz kurs 1.25 to sie nie dziw to juz lepiej stawke polowe mniejsza i w takim meczu np jak dzis zamiast na atalante dac btts, jak nie wejdzie to nie szkoda a jak wejdzie to cos zarobisz

0

@Image możesz próbować jeszcze z 15 min

1

@Image oglądam ale piach grają, jakby zmęczeni po LM

0

20 min i napoli po Dortmundzie znów kuponów napsuje, fart ze wróciłem do domu jak się mecze zaczęły to nie postawiłem xd

0

Ktoś może wie czy da się obstawić u jakiegoś buka "ze w meczu będzie interwencja var" ? Kiedyś widziałem na jakimś buku ze były regularne zakłady z tym związane a teraz nie mogę znaleźć :/

0

fiorentina 1:1 z druzyna z łotwy xdd

0

@Encore a bedzie problem zeby grac w LM, typowy Tuchel 1-2 sezony dobre a pozniej sredniak;/

7

@FC1899Barca tak se wybralismy, tak mamy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?