0

I co chyba na 90% pozamiatane, już ponad 40% komisji zliczone

5

@kamiVeB Tusk już o 21 miał minę skwaszona xd

0

Miało być na styku a tu będzie lepszy wynik niż w 2020 xd

1

Gortat i Tusk powinni zostać odznaczeni orderem przez Nawrockiego za pomoc w kampanii xd

3

@aspr1me widziałeś minę Tuska ? On już wiedział że nie wygrają, teraz się to potwierdziło że na 70% przegrali.

0

@ROBSSSON już mają policzone tylko aktualizują

0

@barcelonaLM o tym mowie, że nawet nie jest to pewne że w dużych miastach wygra Rafał, bo wsie i małe miasta prawie wszystkie zabrał PiS jak zawsze

0

Ten late poll mógł się pomylić gdyby różnica była 0,5% a nie 1,4%, to bardzo dużo i już raczej jest pozamiatane, jedyne co to może Trzaskowski zmniejszy przewagę, jak dojdą mu duże miasta…

1

Trzaskowska oddawaj korale

1

Panowie i Panie jedno jest pewne, ani jeden, ani drugi chleba nam nie da i dzieci naszych nie wykarmi…

0

Mentzen w PiSie by to lekko zgarnął

0

53% Nawrocki 47% Rafał, coraz więcej komitetów dochodzi a przewaga nie topnieje już około 10% podliczone, ciężko będzie odrobić

22

@AlwaysBlaugrana młodzi ludzie to głosowali na mentzena teraz głosowali przeciwko Tuskowi

1

Dziwne że w sondażach Trzaskowski wygrywał a tu nagle teraz takie plecy, czyli sondaże wychodzi na to że to jedna wielka manipulacja

2

Ale trzasku będzie wiceprezydentem czy jak ?

0

@directedbyfcb to fakt, źle sprecyzowałem, chciał mu pomóc ale wyszło jak zawsze xd

1

Jak fatalna kampanię miał Trzaskowski że tyle brudów na Nawrockiego wyciągnęli nawet Donek mu w ostatniej fazie zaczął pomagać a teraz prawdopodobne jest to że przegra, na domiar złego 2,5 godziny temu dziękował za głosy dzięki którym został prezydentem xdd

0

Czyli wychodzi na to że błąd late poll to +/- 1% a przewaga 1,4% czyli raczej Nawrocki wygra

0

1,5 % to sporo, nie wiem czy Rafał to odrobi może przegrać minimalnie, pamiętacie Dudu 5 lat temu, sytuacja bardzo podobna

0

@Hosh kurde, oby nie byli gejami

0

Jak głosowałem na PiS to nie będę musiał uchodźcy przyjmować do domu? To tyczy tylko wyborców Rafała ?

0

@Omoziu poczytaj

2

Ta przewaga marna, jak na to że to exit pool z większych miast, PiS zawsze miał przewagę na wioskach

0

Narazie duże miasta ale na wsiach ten z pisu wygra a 0,6% to mały chu…

0

@Deathwing112 chociaż nie wspierał pedofila finansowo xd

0

Trzeba powoli zacząć niemiecki doszkalać

0

@Derean powinni go już 2-3 lata temu sprzedać, miał przebłyski pojedyncze, ale nie pamietam kiedy wybronił nam jakiś mecz, myślę że większość osób z la rambli by stanęła na bramce i efekt byłby podobny

1

Czytałem trochę o Muranskim i on pozakładał sprawy sądowe Tanculi, Nitro, jakiemuś redaktorowi z których łącznie miał zgarnąć po wygraniu rozpraw około 1,5mln złotych, ale każdą rozprawę przegrał xddd

5

Serio Tusk przywołał Muranskiego w tv jako świadka ? Gościa który własnego syna wyciągnął z wariatkowa żeby zawalczył i zarobił parę złoty po czym później tamten się zaćpał, nie jestem za Trzaskiem ani Nawrockim, ale to co sie dzieje to jedno wielkie szambo które sie wylewa…

0

Co sie stało z williamsami ze w tym sezonie im tak dobrze idzie, pamietam ze od kilku sezonow zawsze ostatnie miejsca okupowali, lepsi kierowcy czy moze auta lepsze ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?