olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najgorsze co mogło się wydarzyć, gol Milanu w pierwszych minutach i teraz autobus do końca meczu, oby napoli cos wcisnęło to się mecz zrobi :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rashford brama dzisiaj i nasz Robert :)
0
3:0 i przypieczętować ten brązowy medal w dobrym stylu
0
Dużo ludzi narzeka na Rashforda, ale tak naprawdę teraz to on jako chyba jedyny nie boi się podjąć ryzyka i uderza z dystansu, a kopyto ma, brakowało mi trochę takich strzałów jak za Rakiticia, czasami jeszcze Raphinha próbuje także zawsze jakiś efekt zaskoczenia jak przeciwnik stawia autobus.
3
Lewy i de jong po przerwie
0
Dawać jedną do przerwy chłopaki:)
0
moze grac tak "fatalnie" jak w meczu z newcastle pod warunkiem ze bedziemy wygrywac po jego golach :)
0
Dobić ich i grać swoje szanując piłkę :)
0
Teraz się otworzą i nasi muszą to wykorzystać :)
0
Anglicy nie będą tak grać 90 minut na takiej intensywności, grunt strzelić gola szybko i się otworzą :)
0
@PuszkinFan to nie valencia nie wymagaj od niego
0
@Eto'o9 R10 fermin na taką valencie jest akurat czy jakieś inne elche
0
Ten Allegri to kogo by nie trenował to futbol jego zespoły prezentują jak Atleti
0
@Cobra303 Wisła jak Wisła, co roku mają wzmocnienia i dobrą kadrę, ale trener fatalny, błędne decyzje i gra cały czas jednym składem praktycznie, mieli być potęga w tym sezonie zresztą jak co sezon bo zaplecze finansowe ogromne, ale gdzieś chyba w głowie nie trybi, zresztą ostatnio finał superpucharu z osłabianą industrią przegrali która tonie w długach i pół składu jest na wylocie. Też analizowałem ten mecz Wisły dziś bo fajny kurs, ale wiem że oni w lidze mistrzów nigdy dobrze nie grali, także dam sobie narazie na wstrzymanie, zobaczymy , może zaskoczą pozytywnie :)
0
@paweldunajecfcb poszedłem na sztuczną trawę pokopać piłkę i przeszło
0
Dawaj Fermin to oświadczenie bo niektórzy ludzie jutro pracują :)
2
Dawać Lech jeszcze 4
4
@gumaz Ja ostatnio w kinie byłem i usnąłem po 10 minutach :(
0
@Criss18Barca w drugiej pewnie wpuści resztę na 30 minut i dojadą naszych
0
Dawać Lech gola bo mi zostało tylko to na kuponie:)
0
Pewnie zaraz na farcie drugą wcisną
0
Juve klasycznie 1:0 będzie chciało przepychać xd
0
Każdy mówi że szwagry szukają kasy, a co mają robić, jak kolega Bartomeu rzucał chorymi kontraktami dla Messiego, Neymara, Griezmana czy takiego Dembele, nie wspomnę już o Coutinho czy Lengletcie któremu trzeba było zapłacić żeby odszedł, takie życie i taki biznes, klub jest w fatalnej sytuacji, długi które będą jeszcze latami się ciągnąć…
0
Witam, jest tu ktoś kto zajmuje się może sprowadzaniem aut, czy też handlem, szukam jakiejś sprawdzonej strony żeby zweryfikować autko przed zakupem, nigdy tego nie robilem, czytałem że są jakieś strony w internecie, ale które jest najbardziej legitna, dzięki za pomoc z góry :)
0
@MaziFCB tak po karnym w 90+3 dla osasuny :)
3
Tak czułem że to atleti na prowadzeniu to za łatwo by miało jakby wygrali :)
0
Brawo espanyol:)
1
Dawać espanyol bramę i barca odjeżdża już materaca :)
0
1,65 na atleti płacili ciekawe czy dojadą czy jak zwykle będą nerwy i espanyol coś wciśnie