0

Najgorsze co mogło się wydarzyć, gol Milanu w pierwszych minutach i teraz autobus do końca meczu, oby napoli cos wcisnęło to się mecz zrobi :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rashford brama dzisiaj i nasz Robert :)

0

3:0 i przypieczętować ten brązowy medal w dobrym stylu

0

Dużo ludzi narzeka na Rashforda, ale tak naprawdę teraz to on jako chyba jedyny nie boi się podjąć ryzyka i uderza z dystansu, a kopyto ma, brakowało mi trochę takich strzałów jak za Rakiticia, czasami jeszcze Raphinha próbuje także zawsze jakiś efekt zaskoczenia jak przeciwnik stawia autobus.

3

Lewy i de jong po przerwie

0

Dawać jedną do przerwy chłopaki:)

0

moze grac tak "fatalnie" jak w meczu z newcastle pod warunkiem ze bedziemy wygrywac po jego golach :)

0

Dobić ich i grać swoje szanując piłkę :)

0

Teraz się otworzą i nasi muszą to wykorzystać :)

0

Anglicy nie będą tak grać 90 minut na takiej intensywności, grunt strzelić gola szybko i się otworzą :)

0

@PuszkinFan to nie valencia nie wymagaj od niego

0

@Eto'o9 R10 fermin na taką valencie jest akurat czy jakieś inne elche

0

Ten Allegri to kogo by nie trenował to futbol jego zespoły prezentują jak Atleti

0

@Cobra303 Wisła jak Wisła, co roku mają wzmocnienia i dobrą kadrę, ale trener fatalny, błędne decyzje i gra cały czas jednym składem praktycznie, mieli być potęga w tym sezonie zresztą jak co sezon bo zaplecze finansowe ogromne, ale gdzieś chyba w głowie nie trybi, zresztą ostatnio finał superpucharu z osłabianą industrią przegrali która tonie w długach i pół składu jest na wylocie. Też analizowałem ten mecz Wisły dziś bo fajny kurs, ale wiem że oni w lidze mistrzów nigdy dobrze nie grali, także dam sobie narazie na wstrzymanie, zobaczymy , może zaskoczą pozytywnie :)

0

@paweldunajecfcb poszedłem na sztuczną trawę pokopać piłkę i przeszło

0

Dawaj Fermin to oświadczenie bo niektórzy ludzie jutro pracują :)

2

Dawać Lech jeszcze 4

4

@gumaz Ja ostatnio w kinie byłem i usnąłem po 10 minutach :(

0

@Criss18Barca w drugiej pewnie wpuści resztę na 30 minut i dojadą naszych

0

Dawać Lech gola bo mi zostało tylko to na kuponie:)

0

Pewnie zaraz na farcie drugą wcisną

0

Juve klasycznie 1:0 będzie chciało przepychać xd

0

Każdy mówi że szwagry szukają kasy, a co mają robić, jak kolega Bartomeu rzucał chorymi kontraktami dla Messiego, Neymara, Griezmana czy takiego Dembele, nie wspomnę już o Coutinho czy Lengletcie któremu trzeba było zapłacić żeby odszedł, takie życie i taki biznes, klub jest w fatalnej sytuacji, długi które będą jeszcze latami się ciągnąć…

0

Witam, jest tu ktoś kto zajmuje się może sprowadzaniem aut, czy też handlem, szukam jakiejś sprawdzonej strony żeby zweryfikować autko przed zakupem, nigdy tego nie robilem, czytałem że są jakieś strony w internecie, ale które jest najbardziej legitna, dzięki za pomoc z góry :)

0

@MaziFCB tak po karnym w 90+3 dla osasuny :)

3

Tak czułem że to atleti na prowadzeniu to za łatwo by miało jakby wygrali :)

0

Brawo espanyol:)

1

Dawać espanyol bramę i barca odjeżdża już materaca :)

0

1,65 na atleti płacili ciekawe czy dojadą czy jak zwykle będą nerwy i espanyol coś wciśnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?