olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz Tadzik ma ułatwione zadanie w chowanego bo noc, także nie spodziewajmy się że nasze wilczury w postaci policji go znajdą.
0
Tadzik wygrał zabawą w chowanego :)
3
@KrychaFCB tam las jak amazonka a chłopaki może boją się wejść do lasu żeby kleszcza nie złapać, albo co gorsza ataku jakiejś anakondy
0
Ktoś jest z okolicy Limanowej, tam gdzie doszło do tej strzelaniny, bo podobno ten koleś strzelał do policjantów i wrócił na miejsce zbrodni, jeżeli to prawda to jestem trochę w szoku że nasi wybitni policjanci go jeszcze nie złapali albo co lepsze nie odstrzelili. Druga sprawa to szukają go w tyle osób od piątku przy pomocy niby helikopterów a zachowują sie jakby amazonkę przeszukiwali:)
1
Posiedzi na ławie do zimowego okienka to sam będzie się prosił o odejście żeby jechać na mistrzostwa
0
Nico jeżeli wpłaci klauzule to nic nie może Bilbao zrobić, jedyny problem jaki możemy mieć i Nico to brak gry gdyby się nie udało go zarejestrować dobrze myślę ?
0
Dobrze idzie chyba z tym Nico, a właściwie to z gruntem pod jego transfer, Fati trochę kasy zwolnił, FDJ przedłuży kontrakt i zmniejszy pensje a właściwie ją rozłoży, Pablo Torre za wiele chyba przychodów nam nie da i za dużo miejsca w FFP, fajnie jakby tego Ter Stegena wypożyczyli pod warunkiem że nie będą mu płacić 80% pensji.
0
@Krzysztof1987 bez maseczki nie wpuszczają do przychodni
1
Dzień dobry zdrowia życzę wszystkim bez wyjątków, chce się pochwalić że mam covid i nie wiem czy z tego wyjdę, nawet kwarantanny mi nie dali…
P.s służba zdrowia działa świetnie, specjalnie pojechałem o 6:15 do przychodni żeby być pierwszy w rejestracji, udało się zmieścić w pierwszej dziesiątce
0
Oby go tam Irańczycy nie zestrzelili xd
2
Ten Nico w klasyku na białych miałby autostradę jak będzie grał Arnold
0
To może Neymar i Nico i amigosi
6
@tbas myślę że lepiej jakbyś poszedł do Rafała na marsz równości i pomachał flagą, a koszenie zostawił prawdziwym mężczyzną
0
Fajne jest to że goście którzy grali u nas ledwo sezon jak Auba, czy Cancelo potrafią się tak ciepło wypowiadać o naszym klubie, taki Cancelo mógłby u Flicka dać radę, wiadomo że z lepszymi zespołami był średni, tzn defensywnie bo w ofensywie źle nie wyglądał.
9
Większość cisnęło grubego, a przypominam jakie szambo zostawił Bartomeu i jakie kontrakty dawał na prawo i lewo gdzie do tej pory nie możemy wyjść na prostą, a jednak mamy super skład, super trenera i jeszcze zdobywamy trofea.
0
@Hshdhrhdh na linii wygląda solidnie, nogami i na przed polu Średniawa
1
@Mazi oczywiście za Gavi, ani nie kręci liczb a na boisku jedyne z czym mi się kojarzy to z agresją, czasami nawet aż za bardzo :/
5
@dzefrej234 jedyne na czym zarobimy to na jego pensji jak odejdzie, o ile mu jeszcze szwagry nie dopłacą żeby odszedł, nikt za niego nie da ani złotówki
6
Grzegorz Braun to jest gość, podobała mi się ta interwencja obywatelska względem LGBT xd
0
Probierz out i Tusk out dzisiaj i piękny dzień
1
@Frimpong z claudio bravo było podobnie który był od niemca dużo lepszy, ale niestety szantaż i wiek przemówiły za Niemcem, teraz już nie powinno być taryfy ulgowej i powinni mu podziękować, skoro jest ambitny i chce grać na mistrzostwach to znajdzie inny klub, a jak nie to niech siedzi na ławce
1
@Kgorecki2500 Pedri chyba
0
Jarek z Mentzenem mają rozmawiać na temat tworzenia rządu technicznego, Hołownia już nie wspiera Tuska, co tu się dzieje, czyżby jeszcze Tuska chcieli pogonić ?
0
Tusk o 20 ma konferencję, ciekawe czy będzie się przymilał do Nawrockiego czy kapitulację ogłosi i dymisja ;)
1
Dobra teraz to już na poważnie, Gośka oddawaj korale !
7
Tusk, Gortat i Muran zrobili robotę, Nawrocki ich powinien odznaczać orderami za wybitną kampanię przeciwko PO
2
51vs49 z 90% komisji, koniec dobranoc
3
@wyrek można się rozejść
1
@wyrek to fakt, ale Rafał się skompromitował tym wystąpieniem, no i nowe słowo zostało wpisane do polskiej polityki "na żyletki" a przegra 5-10% xd
6
I teraz wszyscy razem na czesc Pani Małgorzaty. Gosia Gosia Gosia !