olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli teraz tak logicznie patrzac, potrzeba nam LO za Balde bo Martin jest jaki jest, SO za Inigo bo mamy dzieciaka i dwoch gosci co moga sie w kazdej chwili polamac no i na deser rejestaracja ich wszystkich + Garcia i Rashford :)
0
To moze Konate, skoro zostalu mu rok kontraktu xd
8
Oficjalnie:
Nie piję alkoholu do piątku, pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.
1
6 godzina walki z żywiołem, zdrówko za Was kochani :)
7
Wódko ma wódko ma, drugi dzień pod rzad, ale wasze zdrówko ramblowicze;)
10
Donek już byś wstydu oszczędził i sam się zdymisjonował :)
5
Gorszy od Nico nie będzie pod względem statystyk, zresztą Nico nie miał ich prawie wcale :)
2
@Lukikiki jesteś miła chociaż żrącą
3
Wódko ma wódko ma
1
taki grimaldo za gotowke bylby tez dobra opcja i nie droga
2
Dobrze wyszło że już nigdy do nas nie trafi, niech walczy o ligę europy z Bilbao :)
5
Skoro Flick go chce to niech szwagry nie będą mądrzejsi tylko kasę wyjmują, później to Hansi będzie odpowiedzialny w razie niepowodzeń…
0
@maatiixx plotek tu pełno na tej stronie, wiadomo że w każdej plotce jest ziarnko prawdy, ale tego co Ter Stegenowi jest nie wiem nawet on sam
11
Teraz po Nico 5 lat pisania postów żałobnych jak to nie doszło do tego transferu :)
0
Florek nasciagal gwiazd tylko zapomniał ze trzeba biegać i walczyć
0
Carletto wracaj
0
Lepiej niech przegrają bo zaczną kylianowi wręczać złote piłki xD
0
Uważacie że pozostawienie Ter Stegena na trzeciego bramkarza to dobry pomysł, bo mi się wydaje że po tych incydentach na koniec sezonu powinien być poza kadrą w każdym meczu, żeby nie psuć atmosfery.
0
@Norbiidolyamal moze, grywał tam często
1
z bramka mamy spokoj mam nadzieje na kilka lat, pozbyc sie niemca i Peni i szukac kogos do ataku, no i fajnie kogos na zmiane dla Balde
11
Ter Stegenie przelicz Pan ilu bramkarzy ma teraz barca na kontrakcie i ktory Pan jest w kolejce do bronienia :)
0
Marcus Rashford ● Welcome To Barcelona- danza kuduro.
1
Ten Rashford zrobi dużo większe liczby niż Nico, tzn o to nie będzie trudno bo wybitny to on nie był w Bilbao w ostatnim sezonie :)
1
Tak siedzę i myślę sobie, może jest jakiś kibic naszej Blaugrany i pochodzi z Kielc, można by było wybrać się na jakieś piwko i podyskutować na temat pięknego świata ;)
1
Chociaż już nie będzie sagi transferowej z jego udziałem i podziękują mu jak Neymarowi
3
Dajcie szwagry rashforda i wykręci lepsze liczby niż nico
0
@bari_94 zgłosił żeby podbić pensje w Bilbao
0
@CurryTheGoat30 do końca okienka może pogonią ter Stegena
0
Rashford wypożyczenie, Grimaldo i myślę że nie będzie tragedii :)
4
Nico nie był nawet decydujący w Athleticu a tutaj jakieś warunki stawiał, spokojnie powinni się skupić na rashfordzie i nawet taki grimaldo byłby super opcją