0

Czyli teraz tak logicznie patrzac, potrzeba nam LO za Balde bo Martin jest jaki jest, SO za Inigo bo mamy dzieciaka i dwoch gosci co moga sie w kazdej chwili polamac no i na deser rejestaracja ich wszystkich + Garcia i Rashford :)

0

To moze Konate, skoro zostalu mu rok kontraktu xd

8

Oficjalnie:
Nie piję alkoholu do piątku, pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.

1

6 godzina walki z żywiołem, zdrówko za Was kochani :)

7

Wódko ma wódko ma, drugi dzień pod rzad, ale wasze zdrówko ramblowicze;)

10

Donek już byś wstydu oszczędził i sam się zdymisjonował :)

5

Gorszy od Nico nie będzie pod względem statystyk, zresztą Nico nie miał ich prawie wcale :)

2

@Lukikiki jesteś miła chociaż żrącą

3

Wódko ma wódko ma

1

taki grimaldo za gotowke bylby tez dobra opcja i nie droga

2

Dobrze wyszło że już nigdy do nas nie trafi, niech walczy o ligę europy z Bilbao :)

5

Skoro Flick go chce to niech szwagry nie będą mądrzejsi tylko kasę wyjmują, później to Hansi będzie odpowiedzialny w razie niepowodzeń…

0

@maatiixx plotek tu pełno na tej stronie, wiadomo że w każdej plotce jest ziarnko prawdy, ale tego co Ter Stegenowi jest nie wiem nawet on sam

11

Teraz po Nico 5 lat pisania postów żałobnych jak to nie doszło do tego transferu :)

0

Florek nasciagal gwiazd tylko zapomniał ze trzeba biegać i walczyć

0

Carletto wracaj

0

Lepiej niech przegrają bo zaczną kylianowi wręczać złote piłki xD

0

Uważacie że pozostawienie Ter Stegena na trzeciego bramkarza to dobry pomysł, bo mi się wydaje że po tych incydentach na koniec sezonu powinien być poza kadrą w każdym meczu, żeby nie psuć atmosfery.

0

@Norbiidolyamal moze, grywał tam często

1

z bramka mamy spokoj mam nadzieje na kilka lat, pozbyc sie niemca i Peni i szukac kogos do ataku, no i fajnie kogos na zmiane dla Balde

11

Ter Stegenie przelicz Pan ilu bramkarzy ma teraz barca na kontrakcie i ktory Pan jest w kolejce do bronienia :)

0

Marcus Rashford ● Welcome To Barcelona- danza kuduro.

1

Ten Rashford zrobi dużo większe liczby niż Nico, tzn o to nie będzie trudno bo wybitny to on nie był w Bilbao w ostatnim sezonie :)

1

Tak siedzę i myślę sobie, może jest jakiś kibic naszej Blaugrany i pochodzi z Kielc, można by było wybrać się na jakieś piwko i podyskutować na temat pięknego świata ;)

1

Chociaż już nie będzie sagi transferowej z jego udziałem i podziękują mu jak Neymarowi

3

Dajcie szwagry rashforda i wykręci lepsze liczby niż nico

0

@bari_94 zgłosił żeby podbić pensje w Bilbao

0

@CurryTheGoat30 do końca okienka może pogonią ter Stegena

0

Rashford wypożyczenie, Grimaldo i myślę że nie będzie tragedii :)

4

Nico nie był nawet decydujący w Athleticu a tutaj jakieś warunki stawiał, spokojnie powinni się skupić na rashfordzie i nawet taki grimaldo byłby super opcją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?