2

Ta przewaga marna, jak na to że to exit pool z większych miast, PiS zawsze miał przewagę na wioskach

0

Narazie duże miasta ale na wsiach ten z pisu wygra a 0,6% to mały chu…

0

@Deathwing112 chociaż nie wspierał pedofila finansowo xd

0

Trzeba powoli zacząć niemiecki doszkalać

0

@Derean powinni go już 2-3 lata temu sprzedać, miał przebłyski pojedyncze, ale nie pamietam kiedy wybronił nam jakiś mecz, myślę że większość osób z la rambli by stanęła na bramce i efekt byłby podobny

1

Czytałem trochę o Muranskim i on pozakładał sprawy sądowe Tanculi, Nitro, jakiemuś redaktorowi z których łącznie miał zgarnąć po wygraniu rozpraw około 1,5mln złotych, ale każdą rozprawę przegrał xddd

5

Serio Tusk przywołał Muranskiego w tv jako świadka ? Gościa który własnego syna wyciągnął z wariatkowa żeby zawalczył i zarobił parę złoty po czym później tamten się zaćpał, nie jestem za Trzaskiem ani Nawrockim, ale to co sie dzieje to jedno wielkie szambo które sie wylewa…

0

Co sie stało z williamsami ze w tym sezonie im tak dobrze idzie, pamietam ze od kilku sezonow zawsze ostatnie miejsca okupowali, lepsi kierowcy czy moze auta lepsze ?

9

Absolutna nieprawda, robi postępy na początku była nieprawda xdd

0

W 2015 roku już wiedział że będzie wojna xdddddd

0

Tusk kazał Rafałowi na początku każdego zdania mówić "nie prawda" czy jak ?

2

Bążur aka nieprawda xdd

6

Rafał już prawie płacze, a jutro u Sławka się musi stawić.

1

Bążur może nie przyjść jak tu takie dymy się działy, albo przyjdzie z Tuskiem

2

@bartekvisca chyba ludzie nie dopuszczą do tego żeby PO miało pełną władzę a właściwie to Tusk żeby decydował o wszystkim

1

Dzień dobry tęczową polsko, panowie inżynierowie już czekają na granicach naszego pięknego kraju żeby z buta wjechać.

0

@Who_you_mam lubią Ci co nie są ciepli

2

@barcanawieki lepsze to niż zmiana flagi na tęczową

0

Decyzja o rozstaniu z Messim co prawda ciężka, ale dla nas wyszła na dobre, każdy mówił że Barca jest zależna od Leo, jak widać radzimy sobie i bez Leo, wiadomo było kilka lat suchych, ale wychodzimy chyba na dobrą drogę, no i trofea się pojawiły

0

Oby szwagry wzmocniły kadrę Barcelony naszemu Hansiemu żeby mógł śmiało rywalizować na 3 frontach w następnym sezonie, jest naprawdę dużo fajnych i solidnych graczy do wzięcia bez płacenia sumy odstępnego, tak wiem że taki gracz też będzie musiał dostać pensje, ale jeżeli Deco się postara względem pozbycia się Fatiego, Lengleta, Araujo to myślę za za ich pensje śmiało 3-4 graczy można zarejestrować typu Tah, Jonathan David, czy nawet Nico Williams

1

Nico, Jonathan David za free który może przy Lewym się uczyć i atak mamy wybitny, oczywiście pozbyć się Ansu i Pau na wypożyczenie

0

@Kyonego ogólnie narzekałem na niego ale faktycznie coś w nim jest z tym przeglądem pola, do tego jakoś dziwnie dużo znajduje się w polu karnym przeciwnika, tylko niestety z grą obronną jest u niego fatalnie

16

@Ziemny bierz tęczową flagę i maszeruj dziś na znak wygrania debaty przez Rafała xd

0

Oby szwagry zaczęli działać już po klepnięciu ligi i zrobili porządek w obronie w okienku transferowym, wiem że to nie będzie proste ale rozsądne sprzedaże i pozbycie się z klubu takich gości jak Fati, Araujo, Lenglet powinno dać możliwości rejestracji paru nowym gracza. Fajnie jakby tego Taha ściągnęli za darmo myślę że zarabiać by więcej nie zarabiał niż nasz Urugwajczyk. Uważam że priorytet to powinien być też ktoś na PO gdy Kounde będzie kontuzjowany albo do rotacji .

1

Oby Araujo nie wszedl tylko Christensen

3

ale by taki Nico Willams na skrzydle sie przydal za Raphe

0

dziwnie spokojny jestem przed meczem z realem, zawsze jak z nimi gralismy to stres byl mega duzy, ale zazwyczaj jak ogladalem to byly zwyciestwa :)

0

Casado ,Bernal, Pedri + Gavi,Fermin, ładnie to będzie wyglądać

0

Żeby z tym alonso nie było jak z xavim:)

0

Marzy mi się taki Tah w obronie, Nico na skrzydle i David w ataku, dobrze że za marzenia nie karaja:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?