0

witam, dostalem umowe o prace i dostałem PIT 2 do wypelnienia, czy sie oplaca go wypelniac bo slyszalem ze nie jest to obowiazkowe, jak to wyglada ktos wytlumaczy ?

1

Oby ten Roque grał coraz więcej, po zejściu Lewego gorzej nie graliśmy, ten chociaż biegał i presowal no i nie machał łapami.

0

ktos ma moze internet swiatlowod z orange i tez ma taki slaby download tzn 2-3 mb ? :)

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ojciec5tkidzieci selekcja naturalna :)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Podrzuci ktoś link jakis na priv do clout bo znów problem z ppv…z góry dzięki

0

Podrzuci ktoś stream do prime mma ? Z góry dziękuję

0

@Bobo25 tak zrobię, podjadę sobie pod koniec tygodnia do siebie do szoitala( bo domyślam się że to tam w jakimś punkcie informacyjnym się to wykupuje ) i będę miał spokój, dzięki za pomoc i informacje :)

0

@szefo no tak, ale nie chce się zatrudniać na 4-5 miesięcy żeby mieć ubezpieczenie, także jak to zrobić ?

0

@Bobo25 czyli lepiej wykupić ubezpieczenie w NFZ tzn z nimi zawrzeć prywatną umowę i zapłacić około 500 zł miesięcznie i się niczym nie martwić w razie czego tzn w pełni można korzystać ?

0

@kuz @Bobo25 ale jak wykupię jakiś pakiet to normalnie będę mógł iść do publicznego lekarza tzn przychodami publicznej czy szpitala ?

1

Dobry wieczór, wracam po 8 latach emigracji do Polski na około 4-5 miesiecy, mam pytanie odnośnie ubezpieczenia, gdzie najlepiej wykupić tak owe żeby w razie czego udać się spokojnie do przychodni czy szpitala w razie np złamania czy coś w tym stylu? Dodam że nie chce kombinować i rejestrować się w biurze pracy żeby zdobyć ubezpieczenie gdyż nie szukam pracy a pewnie i tak mnie z niego wywalą jak nie będę chciał podjąć pracy. Z góry dzięki

0

@Eric_Abidal_22 budowa domu trochę też odpoczynku by się przydało

0

Dzień dobry wszystkim, wracam po 8 latach emigracji do Polski na około 4-5 miesiecy, mam pytanie odnośnie ubezpieczenia, gdzie najlepiej wykupić tak owe żeby w razie czego udać się spokojnie do przychodni czy szpitala w razie np złamania czy coś w tym stylu? Dodam że nie chce kombinować i rejestrować się w biurze pracy żeby zdobyć ubezpieczenie gdyż nie szukam pracy a pewnie i tak mnie z niego wywalą jak nie będę chciał podjąć pracy. Z góry dzięki

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0


ale to jest kozak

12

Ale ten Balde na obronie chodzi jak przecinak, myślałem ze będzie problem żeby zastąpić Albę tak jak był problem żeby zastąpić Alvesa, oby młody bez kontuzji tylko i będzie jeszcze większy kozak

1

sentino by tu zamiotl te scene swoja muzyczką

0

@KrychaFCB nikt, tylko wujek sentino

0

@Czajka90 zaraz rudy wejdzie i wcisna 2 xd

0

jezu ludziska pomozcie mi znalezc tytul piosenki z tego tiktoka, dziekuje pieknie z gory:) https://www.tiktok.com/@ichangedmyname88/video/7187488968546569478?_r=1&_t=8ZoOmSzqDwM :D

0

jezu ludziska pomozcie mi znalezc tytul piosenki z tego tiktoka, dziekuje pieknie z gory:) https://www.tiktok.com/@ichangedmyname88/video/7187488968546569478?_r=1&_t=8ZoOmSzqDwM ;p

0

jezu ludziska pomozcie mi znalezc tytul piosenki z tego tiktoka, dziekuje pieknie z gory:) https://www.tiktok.com/@ichangedmyname88/video/7187488968546569478?_r=1&_t=8ZoOmSzqDwM

0

lenglet ty ofermo, boze co on robi

2

@Katalończyk 99 pewnie ze tak, wiadomo ze szkoda, ale ciesze sie ze to nie tylko z mojej winy, takze nie mam sobie nic do zarzucenia, a tego kwiatu jest pół swiatu :)

3

@Katalończyk 99 z przewagą na jej, ale poszedlem na kompromis i przystalem xd

5

piekne swieta mi sie trafily w czwartek rozstalem sie z dziewczyna po 3 latach xd wesolych dla was wariaty !:D

0

Dziś bramka leo i zlowia wydaje się pewniakiem i fajny kurs przy kombinacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?