0

Na remis musza wcisnąć

0

0

Bombele jak by był taki profesjonalny to by sobie przypomniał ze niedługo ms w Katarze, wartałoby się postarać aby być w kadrze na nie, bo siedzieć na trybunach to wątpię czy będzie wzięty pod uwage.

0

@VamosGirl moze laporta umie francuski ?

0

W BVB robil to samo, bardzo dobrze ze go nie powołali skoro chce grac u nas i wie jakie nastaly czasy nie tylko u nas to niech sie ogarnie albo ogarnie agenta i podpisze oferte jaka mu barca zaproponowala...

3

@DonAndrzejos jezeli ma odejsc za darmo teraz to lipa, z jednej strony rozumiem klub bo zaoszczedzi do konca sezonu na jego pensji ale chyba lepiej byloby sprzedac go teraz jak sie ktos trafi za 10-20 mln, albo posadzic na trybuny do czerwca

0

siemka, jest jakis fan gier valorant ? otoz mam nietypowa prosbe czy ktos ma do oddania konto z mozliwoscia grania rankedow ? bo chcialem pograc z ekipa a mam 3 lvl, nie chodzi mi o konto ze skinami tylko moze ktos zalozyl pogral wbil lvl i odpuscil, bylbym wdzieczny

15

@Djzordon fati o ile zagra, a depay ze swoja szybkoscia to nie wiem czy bartrą by zakrecil

0

Vallecano strzeli gola polecam postawić skromnie za 100 zł kurs 3.20:)

0

Cały arsenal xd

1

@MesQueUnClub96 odejscie siwego bajeranta :)

5

@kamyk_23 nie ma się co spinać, dziwnie działa polityka w Polsce, a co do szczepionki kto chciał to się zaszczepił tak jak np moi rodzice a kto nie chce to się nie zaszczepi tak jak ja:)

74

Dziwne to, brat ma covida i siedzę sobie na kwarantannie, oczywiście nie jestem zaszczepiony, robiłem test i negatywny a mama zaszczepiona i nie musi siedzieć na kwarantannie, oczywiście wiadomo ze nadal może zarażać bo szczepionka łagodzi objawy covida podobno a nie chroni przed COVID w 100% jednak ta szczepionka to przepustka do wyjścia z domu xd

2

Ma ktoś link do fame mma ?

0

Zdalne nauczanie od wtorku ? Czy jak to wyglada ?

0

Myślicie ze kurs waluty euro wzrośnie jeszcze do końca roku czy zacznie maleć bliżej świat ?

0

@D10SLEO suka nie da, pies nie weźmie, Wanda tez za mądra nie była

0

@bartekvisca kurde a mnie znów tam nie było xd

0

0

Mam pytanie koledzy i koleżanki, jestem zagranica i posiadam konto bankowe w PKO, problem jest taki ze płacąc w sklepie karta pobiera mi złotówki z konta polskiego a nie walutę euro z konta walutowego, ktoś wie jak ustawić żeby domyślnie pobierało euro ? Dzwonię już 3 dzień na infolinie i nikt nie raczy odebrac… dziękuje z góry za każda pomoc

0

Atleti 1:1 i jeszcze maja 15 min z doliczonym czasem gry xd

0

Jeszcze Atleti to wygra xdd

0

Messi już schodzi z głowa spuszczona w dół ?

0

Matic i Lingard xdd

3

United faworyt a tu zaraz wtopią z young boysami a przed chwila mieli ligę mistrzów zgarniać xdd

0

Co się stało w meczu Brazylia vs Argentyna

7

Czyli Umtiti, Coutinho oraz bombele obniżają swoje pensje i pensje w klubie powinny stanowić 65-75% jezeli tak się stanie to będzie majstersztyk w wykonaniu zarządu, ze 105% które Bartek zafundował xd

0

@mateusz19191010 czemu w ogóle jakieś durne porównania do messiego idąc takim tokiem rozumowania to 6,8 tez powinny być zablokowane jak większość uważa żeby zastrzec numer po messim bo iniesta i xavi tez byli wybitni i już takich jak oni nie będzie

0

W następnych okienkach Pjanic , Umtiti , Lenglet

1

Dobrze ze powoli kolonia francuska się rozchodzi jeszcze Lenglet i Umtiti w kolejnych okienkach i bombele i po sprawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?