0


1

Jest może ktoś kto bawi się w bukmacherke, zaznaczam bawi się czyli hobbystycznie, stawki 20-50 zł ? Jak tak i chciałby fajny bonus zgarnąć to zapraszam na priv do kontaktu, wszystko wytłumaczę.

0

Bawi się ktoś w bukmacherke i chciałby założyć konto na superbets z mojego reflinku ? Byłbym mega wdzięczny, więcej info na priv jak ktoś chce

0

jezeli ktos bawi sie w bukmacherke i chcialby pograc razem, to zapraszam do grupki, codziennie dubel z ako lacznym 2.5-3 !

https://www.facebook.com/groups/283998726547184

0

jezeli ktos bawi sie w bukmacherke i chcialby pograc razem, to zapraszam do grupki, codziennie dubel z ako lacznym 2.5-3
https://www.facebook.com/groups/283998726547184

0

jezeli ktos bawi sie w bukmacherke i chcialby pograc razem, to zapraszam do grupki, codziennie dubel z ako lacznym 2.5-3 !
https://www.facebook.com/groups/283998726547184

0

Jak ktoś stawia u buka to polecam na live win Milan i win PSG kurs łączny około 2,5 można sobie wygrać :)

0

@mikiiki super xdd powodzenia xd

1

@KamilZ rennes 1:0

2

@socha już prowadzi

1

Stawiajcie inter na live i Rennes fajny dubelek na live i łatwy hajs.

0

Ten krychowiak jest daremny i ta jego zwrotność to jest jakiś dramat :/

2

34 tysiące zachorowań, ale się Jarkowi dzisiaj fajna sumka wpisała xd

0

@ksobi pewnie kase na neymara chce pozyczyc

3

@jakub1906 ninja jest dobry, ale nie oszukujmy sie w barcelonie to my dalismy ciala zespolowo, wczoraj gralismy bardzo dobrze i ninja byl w ogole nie widoczny, nie mowiac o psg calym ktoremu meczu uratował navas, oczywiscie mowie mecz bo o awans mimo strzelonego karnego i tak by było mega ciezko, dlaczego inne zespoly nie maja messiego, neymara czy salaha a i tak wygrywaja ? bo liczy sie druzyna...

0

lenglet, jakos mnie to nie dziwi xdd

0

zeby im podwyzki dac albo nie wywalic z klubu bo juz wiekowi są xdd oczywiscie wiek nie dotyczy leo ale podwyzka pewnie tak:)

0

@MarioVeB! city strzeli na 100% ostatnie mecze w ofensywie super, united juz nie gra o nic a teraz maja w sumie tylko lige europy i moga odpuscic

2

@lukaszmatusiewicz busi nigdy nie był jakis szybki on nadrabial myslenie i ustawieniem sie, czyli tym co jest najwazniejsze dla śpd

0

To jest dwumecz ??

0

Gdyby przyszedł Garcia (myśląc o zastąpieniu Pique i jakiś napastnik to naprawdę mamy mocny skład, do tego dużo młodości jak Araujo, Mingueza, Pedri, Puig, Fati, Dest, Dembele, FDJ

3

Siemka, chciałbym obejrzeć film ”ostrze strachu" tylko nie mogę nigdzie znalezc z lektorem może ktoś się orientuje z jakiej strony mogę pobrać albo coś bo nie mogę odszukać. , dziękuje z góry

0

piękna to jest szczepionka, nie zapomne jej nigdy xd

9

@Barca1992 coś jeszcze masz do dodania ?

0

Koledzy i koleżanki, otóż zbliżają się mikołajki, co proponujecie kupić dziewczynie? Biżuteria odpada bo moja luba w ogóle nie praktykuje pierścionków, naszyjników czy kolczyków. Zegarków posiada mnóstwo i tak szczerze mówiąc nie mogę nic fajnego wymyslec, dodam ze ma 23 lata, bardzo dziękuje z góry za pomoc

0

Ma ktoś stream do tego fen 31 ?

0

Zakładał ktoś z was konto online w mbanku za pomocą aplikacji ? Bo zastanawiam się jak wyglada taki proces, czy gdzies później trzeba iść, tzn do oddziału Mbanku, byłbym wdzięczny za streszczenie jezeli ktoś zakładał w taki sposób, dziękuje z góry za pomoc.

1

Czy jezeli nastąpi ten lockdown to będzie to samo co w marcu w sensie ze zamkną większość zakładów pracy ??

1

@Pawlak1992 wygrają na Ukrainie z szachtarem i myśle ze z Borussia również u siebie, jedynie z interem na wyjeździe mogą mieć problem,

0

Kurła co ten wirus xd 25000 zarażeń prawie, mam nadzieje ze Mati nie zamknie fryzjerów :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?