olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla araujo karabiny dowalone na grubo
7
@Cwaniak4 samuel eto i ibra jakos go nie lubia xd
1
lech 3:0 i juz 60 zl na forbecie za bramke polakow w lidze konferencji a jeszcze 3 zespoly nie zaczely meczy z polskich druzyn :)
1
@Rust_Cohle ja 284 zl, w meczu lecha over 1,5 bramki tak samo w meczu pogoni over 1.5 bramki i rakow powyzej 5.5 rogali
1
@Rust_Cohle z bonusu a moze nawet kupon siadzie :)
1
20 zl juz jest na forbecie, dawac manite chlopaki z poznania :D
2
@Firestone za darmo go mogli miec teraz i nie wzieli xdd
0
dajes charles !
2
fajny ten bagietka, taki smieszny
0
dzieje sie to ze temu romero troche w palnik przygrzało i jak zwykle bredzi oszołom
0
@Adamski69 o kogo chodzi ?
0
@Janas11224 wyswietlenia, kasa, kasa i kasa, dziwisz sie ja wiekszosc dochodow miala byc z tej walki ktora sie nie odbyła
0
@BARCA1899Messi magazyn w holandii
2
@Comfortable_ remis wystarczy
0
Euro rano 4,60 teraz już 4,70 ciekawe czy to chwilowy wzrost czy coś podskoczy jeszcze ?
0
Real CKM aż po grób, dobrze bo jeszcze liga mistrzów dwa mecze conajmniej, niech ich carlo zajedzie jeszcze bardziej :)
0
@Gavinho celta to bierze także -6
0
Każdy mówi ze messi sobie postrzela ale w PSG tez miał postrzelać i lidze francuskiej słabej xddd
1
Ale on płacze jak dziecko ten Holender xddd
0
@Puyolex eric jakby trochę masy mięśniowej nabrał to byłby dzik
0
Czemu w takim meczu na bramce nie może stać Neto ? Ciagle ten Niemiec…
0
@FCB_dimiC No tak myśle ze około 500 tysięcy trzeba mieć żeby coś myśleć o wprowadzce tym bardziej ze brat ma firmę stolarską także meble okna drzwi wszystko za materiał płace tylko, dojdzie pompa ciepła, fotowoltaika i wiele innych pierdol i sumka się uzbiera
0
@FCB_dimiC domek 120-150 metrów około 250-300tysiecy stan surowy zamknięte
0
@FCB_dimiC właśnie myslalem żeby znalezc parterowke z garażem i ją przerobić na pokoj duży na takie właśnie graty, a garaż postawić osobno za domem
0
@Shadow23FCB No tak ale podobno na tej działce tez da się postawić fajna parterowke, dlatego tez wlansie te dylematy.
0
@messi564 można projekt jak wyglada czy to prywatny jakiś ?
0
Dzień dobry wszystkim, mam pewien dylemat gdyż w wakacje planujemy zacząć budowę własnego domu i zastanawiamy się nad projektem. Dokładnie chodzi o to ze spotkaliśmy sie z opiniami ze najlepiej postawić dom parterowy (3-4 osoby rodzina max), ze względu na trudne czasy ceny materiałów, my od 2-3 lat już mieliśmy w planach dom z poddaszem ze względu na wąska działkę. Jednak wielu "ekspertów" doradzilo nam żeby sobie przemyśleć i po co dla takiej małej rodziny stawiać dom z poddaszem i wykańczać dwa piętra jak można postawić fajny domek parterowy w jeszcze mniejszych pieniążkach, nie chce żebyście mnie zle zrozumieli bo tu nie chodzi o jakas oszczędność bo to dom na lata i nie przewidujemy żadnych oszczędności na materiałach, tylko chodzi mi o wasza opinie jak to u was wyglądało, przy wyborze domu. Czekam na jakieś opinie, miłego dnia :)
6
Rap dzisiaj to jeb… disco polo, niech wroca do podziemia i trochę się podszkolą…
0
Jeszcze to wygrają xdd
1
Fajny to był dzień i udało się zarobić coś: https://www.iforbet.pl/kupon-kibica/3832438816?utm_source=ios&utm_medium=mobile&utm_campaign=slip_share
https://www.iforbet.pl/kupon-kibica/3974919576?utm_source=ios&utm_medium=mobile&utm_campaign=slip_share
https://www.iforbet.pl/kupon-kibica/3290199984?utm_source=ios&utm_medium=mobile&utm_campaign=slip_share