La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1737 Culés

0

Jakie studia polecacie??

0

11

@BARCA1899Messi A to nie jest tak, że idziesz na studia zgodnie z Twoimi zainteresowaniami i/lub planami? :P

0

@BARCA1899Messi Zależy od przedmiotów na maturze, chyba, że zdajesz wszystko na wszelki wypadek :]

0

@BARCA1899Messi magazyn w holandii

0

@BARCA1899Messi Przecież jak będziesz robił studia z czyjegoś polecenia to i tak ich nie skończysz :D

1

@BARCA1899Messi
Żadne, idź do roboty. Kształć się samodzielnie w domu.
Chyba że idziesz na medycynę, prawnicze studia, czy budownictwo lądowe itp.

0

@BARCA1899Messi Studio tatuazu.

konto usunięte

0

@BARCA1899Messi studio pomeczowe kanału sportowego

0

@BARCA1899Messi Zaoczne. Niepójście na dzienne to najlepsza decyzja w moim życiu ;)

4

@Antimadridista_WR Ale żeś stracił życia, dzienne studia i imprezy z tym związane to był najlepszy okres życia. Wiele Cię ominęło...

0

@BARCA1899Messi Warte studiowania. Serio, z doświadczenia wiem, że jeśli coś można załatwić kursem to lepiej zrobić kurs. Oczywiście, są zawody, gdzie studia są niezbędne, ale warto się trochę zainteresować przed podjęciem studiów co mi one dadzą.

2

@MesQueUnClub_87 Zastanawia mnie logika takiego pytania. Oczami wyobraźni widzę, jak ktoś napisze, żeby poszedł na jakiś egzotyczny kierunek typu Etnofilologia Kaszubska, albo Zarządzanie Parafią. Gość się na to godzi. Żegna się z rodziną, przeprowadza się na Kaszuby. Ten Kaszubski nie huk mu nie idzie, zastanawia się czy LR na pewno dobrze mu doradziła. Przypomina sobie, że ma jeszcze plan B. Idzie do kościoła, zarządza gdzie mają stać ławki, konfesjonały, woda święcona ma być schłodzona. W końcu jednak sam zostaje księdzem. Jego msze cieszą się wielkim uznaniem. Zostaje najbardziej popularnym księdzem w powiecie.

0

@Bobo25 To zależy. Z tego co słyszę to większość osób wcale nie imprezuje. Tym bardziej nie jestem osobą, którą kręci chlanie co tydzień. Będę chciał poimprezować to zrobię to poza studiami. A dzięki zaocznym 'papier' mam, a w tym czasie sobie zarabiam i zdobywam doświadczenie zamiast kosić kasę od rodziców jak za dzieciaka.

1

@Danny Gaucho Ja to widzę tak. Ktoś mu doradził medycynę i prawo bo można się zajebiście nachapać hajsu pod zasłoną przysięgi Hipokratesa. Rodzina niesamowicie dumna bo już prawie mają w domu lekarza lub prawnika, będzie o czym opowiadać ciotkom i wujkom przy Wigilijnym stole. Po roku materiał zaczyna przytłaczać, pod dwóch mdleje w prosektorium, więc idzie w prawo. Pierwszy rok materiał przytłacza, drugi rok materiał przytłoczył, więc wraca na LR po dalsze wskazówki.

« Powrót do wszystkich komentarzy