O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi, Eto'o, Neymar, Romário
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1279
  • Liczba komentarzy 1298
  • Polecenia 4034

Komentarze

1

@IronSanHybrid Miejmy nadzieję, że i na Tadzia ktoś nakaszle.

0

@HansLanda Po pierwsze: "biologii", po drugie: ciężko sobie chyba wyobrazić gorszy finał dla pacjenta niżeli śmierć. Nie zmienia to faktu, że wirus sam w sobie może powodować, że organizm osoby zarażonej będzie o wiele dłużej musiał walczyć, a co może skutkować większymi i dłuższymi szkodami. To z kolei będzie "na rękę" wirusowi, ponieważ zarażony będzie mógł przez dłuższy czas zarażać.

4

@HansLanda Durniu, nie wiadomo jakie będą powikłania. Dodatkowo wirus może się zmutować i powodować większe i szybsze spustoszenie w organizmie. Ale dobrze, że jesteś naszym ekspertem.

1

@Janiama Polecam mniej czasu poświęcać na pisaniu komentarzu, a bardziej skupić się na znakach interpunkcyjnych. Ciężko się czyta na jednym wdechu.

0

@klemens100 Jeżeli zsumujesz % procent śmiertelności, który był i jest w Wuhan z resztą świata, to masz niezłe przekłamanie. To tak, jakbyś zsumował % celnych podań Busquets'a z młodzikami i wyjdzie Tobie genialny wynik.

Zobacz wszystkie

115

Ale Leo jest spoko. Sprawia wrażenie faceta, który dałby się namówić na meczyk na orliku.

84

Ta, bo nogi Messiego nabite są od fasoli i ryżu.

84

Bartomeu musiał przypomnieć De Jong'owi, że marzył o grze w Barcelonie.

82

HE HE HE. Ta, zaraz Real wygra z jakimś ogórem, Krystian dobije piłę i już madryckie pismaki będą tworzyć nagłówki "POWRÓT BESTII".

68

Pewnie panika, ponieważ nie dało się powiększać palcami stron książek.