0

@Gibbon_FCB wynagrodzenie Ansu starczy na takiego Davida oraz Nico :)

3

Nico Williams, Jonathan David za free, Tah za free oraz jakiś zmiennik dla Balde, pozbyć się Araujo i De Jong lub Fermina nie mówiąc już o Ansu, te transfery są naprawdę realne do zrobienia, jedynie Nico to klauzula 60 mln, ale potrzeba nam skrzydłowego do rotacji za Raphe i Yamala.

P.S dziwne że wczoraj Hansi nie zaryzykował Christensena który ostatnio grał solidnie, a gorszy od Araujo by nie był.

6

Araujo i De Jong powinni zostać dyscyplinarnie wywaleni z tego klubu, do reszty nie mam pretensji nawet do Martina przecież nie jego wina że jest młody i niedoświadczony i nie miał kto grać na LO, ale Tah, jakaś 9 i jakiś zmiennik dla Balde potrzebni na już

1

Raphinia potrzebuje zmiennika ze względu na odpoczynek i motywację

0

Celta jak valencia dawać xd

4

Dawać jeszcze sporo czasu Celta

1

@Kapitan hawk to już cień piłkarza, tylko na awanturę wchodzi xD

0

Jedna Celta strzeli pewnie ale czy dwie to ciężko, no i czy biali nic nie wsadza

0

Jeszcze męczennik brama i można wyłączyć, powrót wielkiego realu xD

0

Dobrze może się Celta weźmie za granie

1

Dawać Celta wsadzić bramę niech się chłopaki z Madrytu pomęczą troszkę

2

Niech wsadza dwie jeszcze i niech ich zdejmuje w sensie yamala i raphe xd

1

Fermin to na wiecej niz zmiennika tez sie nie nadaje, fajnie jakby jakis united albo ktos z anglii 50-70 mln sypnał za niego

0

oby juz nigdy nie wszedl xd

0

dawac chlopaki szybko na 1:1 i spotkanie sie otworzy

1

sprzedajta tego urugwajo i brac tego Taha, jeszcze kasy zostanie

0

40 min atleti zero strzałów, kozacki zespół xd

0

W obronie powinni zagrać teraz Fort,Christensen,Eric,Martin natomiast w pomocy powinien wyjść Fermin, Gavi, Olmo na szpicy Lamine,Rekin i Ansu, to tylko valladolid które już wie że spadło i gra mega fatalnie

1

Nie no Rafał daj już spokój, żeby chłop z chłopem…

6

Najmniejsze zło na ten moment to Mentzen i kręcący bekę Stanowski xD

1

Może Rafałek zaprosi Brauna do siebie na konfrontacje na jego kanale na yt xd

4

Dawaj Grzegorz jedziesz z tym Rafałem xd

4

Dobra dobra tęczowy Rafale , za Putina brawa a właściwie za słowa o nim ale już z tymi ciepłymi ludźmi mógłby nie mówić xd

9

Ten Hołownia to najlepiej każdego by zakrzyczał a jak ktoś by go złapał za rękę to by powiedział że to nie jego ręka, śmieszą mnie te debaty bo jak wiemy żaden z tych kandydatów mi nic nie da, jak pracowałem tak pracować będę musiał, jedyne czego bym chciał to zabrania tego 800+ i tych całych świadczeń dla Ukraińców:)

1

Mimo wygranej widać było że lewa obrona wymaga u nas wzmocnienia, Gerard to nie poziom Barcy, brak dryblingu i szybkości, nie było go w obronie kompletnie wczoraj. Bałem się że po żółtej kartce się podpali i złapie zaraz drugą na szczęcie tak nie było. Na prawej obronie powinniśmy dawać grać Fortowi w następnym sezonie z jakimiś średniakami bo on ma potencjał, tylko go doszlifować. Do przodu potrzeba nam 9, mocnej, silnej która się będzie rozpychać, taki Jonathan David któremu się kończy konrakt byłby idealny. Przy Lewym mógłby się poprawić jeszcze. No i jakiś skrzydłowy, bo jak widać Raphinia nie mógł nic zdziałać ale kto miał za niego wejść.

1

@buglikos jeżeli się chce mieć tryplet to puchar był pierwszym krokiem do tego

2

Lucas, Belingham i ten dżentelmen Rudiger oficjalnie obejrzeli czerwone kartki, grozi im od 4-12 meczu zawieszenia, akurat w przypadku Lucasa to wzmocnienie bo gość jest daremny a teraz zagra pewnie Valverde, co do dwóch ostatnich to Rudiger już i tak nie zagra do końca sezonu z powodu kontuzji, natomiast temu angielskiemu bucowi mogliby też 4 mecze przylepić, ale wiadomo jak się skończy.Warto dodać że kartki obejmują też mecze la ligi :)

0

Brakuje teraz w piłce takich dżentelmenów jak Pepe, patrząc na to jak wysoko to coś niemieckie powiesiło poprzeczkę

1

Mam nadzieję że sędzia szczegółowo wszystko opisze w notesie jakich słów chłopaki z Madrytu do niego użyli, a potwierdzeniem tego będzie nagranie wideo które widział każdy kto oglądał mecz

2

Nie widzę innej opcji jak kilka meczy zawieszenia dla tego dżentelmena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?