olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobrze niech się męczą, wcale mi ich nie szkoda
0
Karny można stawiać dla realu śmiało
0
mam nadzieje ze dzisiaj chlopaku z bayernu nie "wypną sie" no i pokaza swoja sile :)
0
Jak zagrali Cancelo wczoraj i Rashford?
0
Odpalam mecz drodzy użytkownicy
0
Proszę Niee widzewww
0
@gumaz lepiej nie, znów Kowal alkoholik będzie z nich bekę miał
3
@TR3YWAY gratulacje dla Ciebie:)
0
Raków utrzymać to
0
Ten Bogucki kumpel prezydenta to chyba nie może zasnąć jak kogoś nie pociśnie, tego całego Żurka ostro zrównał z glebą xd
0
Już niech wezmą ten kredyt ale Donek niech se raty na siebie rozpisze, tylko tak żeby zdążył spłacić te miliardy bo już ma 68 lat
0
@Sulimo jak powoła się znów na Murana to nie zrobi za wiele xd
0
Ciężka noc przed naszym niemieckim premierem, ciekawe czy tym razem też powoła się na "postać znana" a może razem wystąpią xdd
0
Wy nie dawajcie ludziom, wystarczy że przestaniecie im zabierać…
0
@gumaz Jarek to kozak, to mój wujek
2
Rudy do Niemiec to transfer stulecia, here we go ! P.s Rafała też niech mu dadzą
2
@LAMC_10 tak i tęczę postawić w pałacu prezydenckim
5
Myślę że guardiola potrzebuje jeszcze miliard na transfery i wtedy może uda mu się coś jeszcze wygrać
0
Dawajta leverkusen goła
6
Nie kozacz mistrzu, przyjedziecie na camp nou, przyjmiecie trojke i wrócicie do siebie i będziecie się bić o awans do ligi konferencji w Anglii :)
1
Wiadomo ze Xavi kolezka Leo ma taka sama narracje jak Font, ale przypomnijmy dzieki chorym zarobką naszych gwiazd typu: Coutinho, Pique, Alba, Busi, Leo czy nawet Dembele do tej pory splacamy milardowe zobowiazania a wiadomo ze taki Leo czy inny zawodnik ma to gdzies, bo Barca byla, jest i bedzie, a dla nich to tylko jakis epizod w swoim zyciu :)
1
@FcPortoFan1999 to był pewniak xd
2
Rajovic wchodzi i ustrzeli dublet, robcie skriny
0
@FcPortoFan1999 to w ktorej minucie zakladay ze pogon strzeli, ja stawiam ze 75-80 :)
0
@FcPortoFan1999 wlasnie o tym mowie, zamiast wsadzuc 2-3 bramki i spokojnie grac to pajacuja :)
0
ta ekstraklapa to taka liga ze za nudno by bylo jak rakow by mial wygrac mecz, takze znajac zycie pewnie zaraz pogon strzeli z tylka bramke :)
1
Proszę chłopaki awansujcie i jutro nowy materiał na Real Madryt tv xddd
1
Bernal już chyba lepsze liczby od FDJ xD
0
Rapha to aktualnie bardzo nie odstaje od Rashforda to nie powinien sie za wiele odzywac, a Lewy jak to Lewy, mlodszy nie bedzie...
0
Znając życie to zaraz galata wsadzi xd