2

Dobrze niech się męczą, wcale mi ich nie szkoda

0

Karny można stawiać dla realu śmiało

0

mam nadzieje ze dzisiaj chlopaku z bayernu nie "wypną sie" no i pokaza swoja sile :)

0

Jak zagrali Cancelo wczoraj i Rashford?

0

Odpalam mecz drodzy użytkownicy

0

Proszę Niee widzewww

0

@gumaz lepiej nie, znów Kowal alkoholik będzie z nich bekę miał

3

@TR3YWAY gratulacje dla Ciebie:)

0

Raków utrzymać to

0

Ten Bogucki kumpel prezydenta to chyba nie może zasnąć jak kogoś nie pociśnie, tego całego Żurka ostro zrównał z glebą xd

0

Już niech wezmą ten kredyt ale Donek niech se raty na siebie rozpisze, tylko tak żeby zdążył spłacić te miliardy bo już ma 68 lat

0

@Sulimo jak powoła się znów na Murana to nie zrobi za wiele xd

0

Ciężka noc przed naszym niemieckim premierem, ciekawe czy tym razem też powoła się na "postać znana" a może razem wystąpią xdd

0

Wy nie dawajcie ludziom, wystarczy że przestaniecie im zabierać…

0

@gumaz Jarek to kozak, to mój wujek

2

Rudy do Niemiec to transfer stulecia, here we go ! P.s Rafała też niech mu dadzą

2

@LAMC_10 tak i tęczę postawić w pałacu prezydenckim

5

Myślę że guardiola potrzebuje jeszcze miliard na transfery i wtedy może uda mu się coś jeszcze wygrać

0

Dawajta leverkusen goła

6

Nie kozacz mistrzu, przyjedziecie na camp nou, przyjmiecie trojke i wrócicie do siebie i będziecie się bić o awans do ligi konferencji w Anglii :)

1

Wiadomo ze Xavi kolezka Leo ma taka sama narracje jak Font, ale przypomnijmy dzieki chorym zarobką naszych gwiazd typu: Coutinho, Pique, Alba, Busi, Leo czy nawet Dembele do tej pory splacamy milardowe zobowiazania a wiadomo ze taki Leo czy inny zawodnik ma to gdzies, bo Barca byla, jest i bedzie, a dla nich to tylko jakis epizod w swoim zyciu :)

1

@FcPortoFan1999 to był pewniak xd

2

Rajovic wchodzi i ustrzeli dublet, robcie skriny

0

@FcPortoFan1999 to w ktorej minucie zakladay ze pogon strzeli, ja stawiam ze 75-80 :)

0

@FcPortoFan1999 wlasnie o tym mowie, zamiast wsadzuc 2-3 bramki i spokojnie grac to pajacuja :)

0

ta ekstraklapa to taka liga ze za nudno by bylo jak rakow by mial wygrac mecz, takze znajac zycie pewnie zaraz pogon strzeli z tylka bramke :)

1

Proszę chłopaki awansujcie i jutro nowy materiał na Real Madryt tv xddd

1

Bernal już chyba lepsze liczby od FDJ xD

0

Rapha to aktualnie bardzo nie odstaje od Rashforda to nie powinien sie za wiele odzywac, a Lewy jak to Lewy, mlodszy nie bedzie...

0

Znając życie to zaraz galata wsadzi xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?