O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, ale D10S jest tylko jeden
  • Ulubione zespoły Metallica, Golden State Warriors, Mazowsze
  • Barcelonie kibicuję od Rivaldo

Statystyki

  • Dni w serwisie 3222
  • Liczba komentarzy 76
  • Polecenia 453

Komentarze

1

@QuentinTarantino Za chwilę 24 lata to mało? Nadzieję na przyszłość można mieć co do Pedriego albo Ansu, ale nie co do gościa, który jest czwarty rok w Barcelonie. Gdy jest zdrowy nie imponuje, nie jest spektakularny, nie jest regularny, nie daje argumentów, żeby w niego wierzyć, nie zachwyca w żadnym aspekcie (poza szybkością). Chciałbym widzieć to co wy, ale jak biegnie na bramkę, to tylko zastanawiam się czy się zakiwa na śmierć, strzeli w trybuny czy będzie szedł na zamach i wrzuci na pałę.
De Jong, Pedri, Dest, Araujo, Ansu Fati - ci piłkarze mają szanse się u nas rozwinąć. Dla Dembele nie widzę przyszłości w klubie.

0

@yoli Technicznie niesamowity? Pedri w 10 meczach pokazał więcej techniki niż Dembele przez parę lat. Wstaw linka do jednego świetnego zagrania, to ocenimy (nie liczy się kompilacja 100 dryblingów na zamach)

5

Od jakiegoś czasu przeglądam komentarze w przerwie i po naszym meczach i nie wierzę własnym oczom!
Chwalicie Dembele? Za co? Jest szybki i dzięki temu czasem wpadnie mu gol albo asysta. Przegląd pola - dramat, boiskowa inteligencja - dno, technika - 1 (rodzaj dryblingu, na zamach), jakość wrzutek - bardzo przeciętna.
Spójrzcie obiektywnie na Francuza, bo oczy bolą jak się patrzy na jego grę. Dzisiaj ładnie wykonał karnego, ale z niego jest jeździec bez głowy i co gorsze bez przyszłości.

0

@yoli Dembele jest poziom wyżej od kogokolwiek? Skończmy już z tym pompowaniem balonika Francuza, bo nic wielkiego nie pokazuje. Ma jedynie szybkość, która czasem pozwala mu zdobyć bramkę lub asystę. Większość wrzutek na pałę, dryblingi przewidywalne jak fabuła "M jak miłość", boiskowa głupota i strzały w trybuny. Nie rozumiem tego wychwalania go.

0

@horang Wydaje mi się, że z bramkarzami to jest loteria. Oczywiście są świetni i średni bramkarze, ale jak nie idzie to trzeba zmieniać. Perez de Vargas gra w podstawie i po półfinale wrócił między słupki. Wybronił sporo akcji, dlatego Pascual nie wstawiał Mollera, ja to rozumiem. Inna sprawa, że Landin wyjmował niemożliwe piłki. Ja widziałem u nich koncentrację, ale chyba zjadł ich stres. Wiedzieli, że muszą i dlatego się spięli a finały lepiej wychodzą na luzie. Dwa razy pojechali ich w grupie i to z zapasem... Szkoda, wielka szkoda!

Zobacz wszystkie

75

Przegraliśmy Superpuchar, wygraliśmy trenera! ;)

53

Zapomniał dodać, że strzelił 10.000 bramek, ponad połowę w Lidze Mistrzów. Teraz już nie ma takich jak on...

43

Gdyby nasz zarząd czasem przeglądał komentarze na fcbarca.com nie popełniałby tylu gaf transferowych.

28

Mówcie co chcecie o Dembele, ale dla mnie on jest mega słaby! Dzisiaj udała mu się jedna akcja i brawo za gola. We wszystkich innych sytuacjach podejmował złe decyzje, tracił piłki, strzelał w kosmos, plątał się o własne nogi albo niecelnie podawał. Jak dla mnie to nie jest piłkarz na Barcelonę. Ousmane STRATA Dembele!

24

"Gra była zacięta, a walka trwała do samego końca. Po trzech latach ciężkich treningów widzę ogromny progres, ale rywale nie śpią. Żeby triumfować trzeba dawać z siebie wszystko, taki już jest CS."
- Ousmane Dembele

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?