O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, Programowanie, AI, Analiza danych, FIFA na X
  • Ulubiony zawodnik Ousmane Dembélé
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Podstawówki ;)

Statystyki

  • Dni w serwisie 967
  • Liczba komentarzy 1697
  • Polecenia 5205

Komentarze

3

@Konias4318 żeby się wypowiadać trzeba coś wiedzieć. Chociażby to że Dembele zna dużo słów po hiszpańsku i rozumie jak się do niego mówi w tym języku. I ze spóźnień łącznie było 3.

0

@Fdurst No bo jak ktoś stał tyłem to żeby nie cofnął się do przodu.

10

W sumie pewnie woleli by coś w stylu: „No świetny jesteś, genialny, troszeczkę ci teraz nie wyszło, ale piłka przeleciała dosłownie 20 km od bramki, ale to nic próbuj dalej. A wy obrońcy jakbyście mogli, oczywiście gdybyście mieli ochotę i wam się chciało No tak leciutko może cofnąć się do tyłu, ale oczywiście jeśli nie jesteście zmeczeni. Tak. Tak. Wszyscy super, jesteście piękni”.

0

Ousmane Dembele to chyba w artykule o treningu wyskakuje jako pierwsza podpowiedź od słownika, żeby szybciej wpisywać kto nie trenuje z zespołem.

1

Bardzo miły gest piłkarzy dla Ousmana jak i wsparcie dla walki z wirusem. Szkoda tylko komentarzy na La Rambli.

Zobacz wszystkie

145

Podobno Malcom nie został powołany na tą rozmowę i obejrzy ją z trybun.

136

Dembele ostatnio komentował post De Jonga, a teraz dokłada się do transferu. Złoty chłopak ;)

123

1443 będziemy mieć jednego więcej :D

117

Oj już nie przesadzajcie. Każdy ma prawo do własnej opinii. Jeśli z jakichś powodów ktoś uważa, ze Valverde nie powinien zostać to ok. Ma swoje zdanie i jakieś argumenty. Jeśli ktoś go chce to tez super. Tez ma swoje zdanie i argumenty. Szanujmy zdanie innych bo nie każdy kto się z naszym nie zgadza to przedszkolak z iphonem. Są tez poważni ludzie którzy maja prawo do innego zdania i maja na to argumenty. Pomijam tych co tylko chcą się wykrzyczeć, ich po prostu ignorujemy i jest ok.

90

Gościu w ostatnim meczu wyglądał jakby właśnie chciał zostać w Barcelonie. Mam nadzieję że to kolejny głupi fake news tylko pod sprzedaż, bo nie chce mi się w to wierzyć.