@NGTRX Niekoniecznie te zgony wpłyną na statystykę bo jeśli w tej liczbie znaczący odsetek zgonów i tak by nastąpił w najbliższych miesiącach z powodu innych chorób to ogólna liczba zgonów w Polsce nie musi ulec drastycznemu zwiększeniu Ten zauważalny wzrost czeka nas dopiero w najbliższym roku z powodu trudności w dostępie do badań profilaktycznych i planowych zabiegów No ale to nie będą zgony z powodu Covid więc będzie o nich cicho
@nwchades Na stronie Euromomo zauważalne odstępstwa od normy wystąpiły jedynie w Holandii,Hiszpanii i Wielkiej Brytanii We Włoszech którymi w mediach głównie straszono tak naprawdę liczba zgonów była niewiele większa niż w 2017 roku W ogóle 2017 rok był rekordowy we wszystkich prawie krajach Europy Media jakoś o tym nie trąbiły na okraglo
@NGTRX Jeśli rzeczywiście tak jak piszesz TK jest przejęty przez PIS to możesz być spokojny Ta partia nigdy nie załatwi tematu aborcji bo po prostu straci swoje argumenty To tak jak z tym księdzem w filmie Kler który opieprzył gosposię za remont dachu bo po dokonaniu remontu stracił powód do zbierania kasy
@Tomo1989 Umrze tyle co zwykle czyli około 1500 osób dziennie Około tyle osób umiera dziennie w Polsce z różnych powodów Problem by był gdyby ta liczba około 1500 osób dziennie zaczęła nagle przybierać na sile Nie widzę żadnej różnicy czy te 1500 osób umrze na raka . na zawał czy się powiesi o ile ogólna liczba zgonów nie zacznie przybierać na sile
@stone80 "wygląda to raczej tak jakbyś życie zwierzęcia miał praktycznie za nic w porównaniu do życia człowieka" - dokładnie tak jest I jestem zdania że tak właśnie powinno być A epitety typu zwyrodnialec to zachowaj dla tych którzy uważają inaczej Pozdrawiam
@Kurkmen Po prostu przyspieszają to co nieuniknione Spytaj chińskie dziecko kim chce zostać jak dorośnie - odpowie że inżynierem. lekarzem itp Spytaj na Zachodzie odpowie że youtuberem, influencerem, celebrytą Nie na darmo wypuścili taką zarazę jak TikTok Nasza cywilizacja gnije od środka kulturowo a teraz zacznie się rozkład gospodarczy
@stone80 "nie masz absolutnie żadnych podstaw, żeby tak twierdzić. Myślenie w ten sposób świadczy tylko o tym, że coś jest poważnie nie tak z twoim zdrowiem umysłowym, mówiąc delikatnie." To twój punkt widzenia A ja sądzę zupełnie inaczej Dla mnie gwałciciel z zasady powinien dostać wyższą karę niż człowiek choćby z przytoczonego przykładu Z prostego powodu - po prostu wyżej cenię życie człowieka niż życie zwierzęcia Natomiast każdy kto uważa inaczej ma według mnie problemy ze zdrowiem umysłowym Poza tym wielkie dzięki za artykuł - w wolnej chwili chętnie zapoznam się z przytoczonymi tam źródłami
@NaFazieHitman Pewny jesteś ze to dokładne tłumaczenie? To tak jakby stwierdzic że dziurawa prezerwatywa obniża wagę dziecka 3 razy Jak już wirus do kogoś dotrze przez te maski i ten dystans to w jaki niby sposób przebieg choroby ma być mniej odczuwalny? To jest zupełnie nielogiczne Przynajmniej w formie jaką tu podales
@MESSIah16 Mann trochę tak nieprecyzyjnie się wyraził Czemu wprost nie powiedział czy tu chodzi o niego czy nie? Inaczej to trochę takie bajdurzenie bez sensu Jak człowiek jest rozumny to raczej nie będzie się wstydził swojej narodowości jakakolwiek by ona nie była Może się ewentualnie wstydzic za czyny czy wypowiedzi swoich rodaków Ale nie za rzecz która od niego nie zależy Narodowość to przecież nie obywatelstwo które każdy może zmienić Bzdurna i nieprzemyslana wypowiedź
@banann16 Ty uważasz że rząd jest na wygranej pozycji? PIS strzelił sobie w kolano bo "piątka" nie mieści się w pojmowaniu zarówno rolników, którzy na nich głosowali jak i wielu konserwatywnych wyborców A nie oszukujmy się że nowych wyborców dzięki "piątce" racze nie przyciągnie I jest to jedyny pozytyw wynikający z tego że tą "piątkę" przyjęli.
@stone80 Przykład nietrafny bo gość który skrzywdzi choćby jedną osobę i to przez krótki czas zasługuje według mnie na wyższa karę niż ktoś kto nawet całe życie dręczy zwierzę A dywagacje są niepotrzebne bo po pierwsze są zbędne Nikt normalny nie popiera zupelnie zbednego dręczenia zwierząt. A po drugie są błędne Żadne badania nie potwierdzają tezy że ktoś kto dręczy zwierzęta może potem skrzywdzić człowieka Są natomiast liczne dowody ze mordercy którzy dręczyli i zabijali ludzi swoje zwierzęta traktowali zupelnie normalnie i byli do nich przywiązani Pominmy nawet nazistów Chodzi o morderców którzy własnymi rękami w bestialski sposób mordowali ludzi
@stone80 Po co te kłamliwe porównania? Kara za posiadanie marihuany to do trzech lat wiezienia, kara za znęcanie się nad zwierzętami to do 5 lat wiezienia to po co piszesz że jest odwrotnie? Po co te dziwne dywagacje że jak ktoś traktuje źle zwierzęta to i przekłada się to na traktowanie ludzi? Naziści jeszcze w 1933 wprowadzali prawo dotyczące ochrony praw zwierząt co nie przeszkodziło im później traktować ludzi gorzej niż zwierzęta Poza tym żadne badania nie potwierdziły tego że złe traktowanie zwierząt przekładało się na późniejsze dewiacyjne zachowania względem ludzi Chodzi mi o psychopatów czy morderców Dlatego bardziej obawiam się tych którzy zwierzęta traktują dobrze a nie tych którzy je dręczą Oto krótki filmik na ten temat
@Danchos Nadal cicho liczę na to że jednak ta kwarantanna w jego przypadku to coś więcej Wiem wredny jestem i naiwny ale trzeba szukać pozytywów w tej całej sytuacji
@Nano22 Nie tym razem kolego Nie tym razem Znam jedną osobę zaangażowaną w zbieranie podpisów dla Dudy Chodził, zbierał, zachęcał , namawiał Dziś gdy widzi te same osoby które namawiał to tylko spuszcza wzrok tak mu wstyd Znam zatwardziałych pisówców z tego środowiska które po "piątce" czują się jakby dostały młotem przez łeb Żadna jałmużna tego nastawienia nie zmieni nawet za kilka lat bo tym razem nie uderzono w jedną branżę, tym razem nie odebrano rolnikom jakichś przywilejów czy dotacji tylko uderzono w sam sens istnienia ich działalności
@Remi70 W swym wyjaśnieniu podchodzisz od strony higienicznej i ja to rozumiem Natomiast tu masz wyjaśnione dlaczego istnieją przeciwnicy tego bardziej higienicznego sposobu przyjmowania komunii
@tobiasson92 To taki absurd jak ten z wiosny gdy zespół Łydka Grubasa miał jakieś problemy za koncert online Bo odbywał się on w filharmonii która powinna być wówczas zamknięta To nic że online i bez widzów....
0
@Kurkmen Dziwne że nikt w mediach nie zadaje jednego prostego pytania Czemu nie podają codziennie całkowitej liczby zgonów w Polsce?
2
@Mysliwy Hehe Są tacy którzy zlinczowaliby cię za użycie tego powiedzenia ty "rasisto" więc uwazaj
0
@NGTRX Niekoniecznie te zgony wpłyną na statystykę bo jeśli w tej liczbie znaczący odsetek zgonów i tak by nastąpił w najbliższych miesiącach z powodu innych chorób to ogólna liczba zgonów w Polsce nie musi ulec drastycznemu zwiększeniu Ten zauważalny wzrost czeka nas dopiero w najbliższym roku z powodu trudności w dostępie do badań profilaktycznych i planowych zabiegów No ale to nie będą zgony z powodu Covid więc będzie o nich cicho
0
@NGTRX Polecam stronę Euromomo Dane na bieżąco aktualizowane
0
@nwchades Na stronie Euromomo zauważalne odstępstwa od normy wystąpiły jedynie w Holandii,Hiszpanii i Wielkiej Brytanii We Włoszech którymi w mediach głównie straszono tak naprawdę liczba zgonów była niewiele większa niż w 2017 roku W ogóle 2017 rok był rekordowy we wszystkich prawie krajach Europy Media jakoś o tym nie trąbiły na okraglo
0
@Statistics Oczywiście ze zacznie przybierać na sile ale zauważalny wzrost zgonów z powodu obostrzeń zacznie być zauwazalny dopiero w przyszłym roku
0
@13th Nie mogłeś odpalić piątaka dla jakiegoś seniora, dać mu listę zakupów i spokojnie by ci to w tą godzinkę ogarnął
0
@filon Polecam film "Ostateczne rozwiązanie"
0
@NGTRX Jeśli rzeczywiście tak jak piszesz TK jest przejęty przez PIS to możesz być spokojny Ta partia nigdy nie załatwi tematu aborcji bo po prostu straci swoje argumenty To tak jak z tym księdzem w filmie Kler który opieprzył gosposię za remont dachu bo po dokonaniu remontu stracił powód do zbierania kasy
1
@justfootball Ta sama Hiszpania w której prawnie zakazane jest dokonywać aborcji na małpach człekokształtnych? W takim razie nie ogarniam tego kraju
0
@Tomo1989 Umrze tyle co zwykle czyli około 1500 osób dziennie Około tyle osób umiera dziennie w Polsce z różnych powodów Problem by był gdyby ta liczba około 1500 osób dziennie zaczęła nagle przybierać na sile Nie widzę żadnej różnicy czy te 1500 osób umrze na raka . na zawał czy się powiesi o ile ogólna liczba zgonów nie zacznie przybierać na sile
0
@stone80 Dziękuję za teleporadę Podaj jeszcze może swoje kwalifikacje w zakresie ich udzielania
0
@stone80 "wygląda to raczej tak jakbyś życie zwierzęcia miał praktycznie za nic w porównaniu do życia człowieka" - dokładnie tak jest I jestem zdania że tak właśnie powinno być A epitety typu zwyrodnialec to zachowaj dla tych którzy uważają inaczej
Pozdrawiam
2
@Kurkmen Po prostu przyspieszają to co nieuniknione Spytaj chińskie dziecko kim chce zostać jak dorośnie - odpowie że inżynierem. lekarzem itp Spytaj na Zachodzie odpowie że youtuberem, influencerem, celebrytą Nie na darmo wypuścili taką zarazę jak TikTok Nasza cywilizacja gnije od środka kulturowo a teraz zacznie się rozkład gospodarczy
0
@stone80 "nie masz absolutnie żadnych podstaw, żeby tak twierdzić. Myślenie w ten sposób świadczy tylko o tym, że coś jest poważnie nie tak z twoim zdrowiem umysłowym, mówiąc delikatnie." To twój punkt widzenia A ja sądzę zupełnie inaczej Dla mnie gwałciciel z zasady powinien dostać wyższą karę niż człowiek choćby z przytoczonego przykładu Z prostego powodu - po prostu wyżej cenię życie człowieka niż życie zwierzęcia Natomiast każdy kto uważa inaczej ma według mnie problemy ze zdrowiem umysłowym
Poza tym wielkie dzięki za artykuł - w wolnej chwili chętnie zapoznam się z przytoczonymi tam źródłami
0
@NaFazieHitman Pewny jesteś ze to dokładne tłumaczenie? To tak jakby stwierdzic że dziurawa prezerwatywa obniża wagę dziecka 3 razy Jak już wirus do kogoś dotrze przez te maski i ten dystans to w jaki niby sposób przebieg choroby ma być mniej odczuwalny? To jest zupełnie nielogiczne Przynajmniej w formie jaką tu podales
0
@MESSIah16 Mann trochę tak nieprecyzyjnie się wyraził Czemu wprost nie powiedział czy tu chodzi o niego czy nie? Inaczej to trochę takie bajdurzenie bez sensu Jak człowiek jest rozumny to raczej nie będzie się wstydził swojej narodowości jakakolwiek by ona nie była Może się ewentualnie wstydzic za czyny czy wypowiedzi swoich rodaków Ale nie za rzecz która od niego nie zależy Narodowość to przecież nie obywatelstwo które każdy może zmienić Bzdurna i nieprzemyslana wypowiedź
0
@maniak33333 Dokładnie Dopóki nie wprowadza odpowiedniego stanu to nadal ten nakaz bedzie prawnie uposledzony
0
@banann16 Ty uważasz że rząd jest na wygranej pozycji? PIS strzelił sobie w kolano bo "piątka" nie mieści się w pojmowaniu zarówno rolników, którzy na nich głosowali jak i wielu konserwatywnych wyborców A nie oszukujmy się że nowych wyborców dzięki "piątce" racze nie przyciągnie I jest to jedyny pozytyw wynikający z tego że tą "piątkę" przyjęli.
2
@Hosh Benedykt wracaj ....
0
@stone80 Przykład nietrafny bo gość który skrzywdzi choćby jedną osobę i to przez krótki czas zasługuje według mnie na wyższa karę niż ktoś kto nawet całe życie dręczy zwierzę A dywagacje są niepotrzebne bo po pierwsze są zbędne Nikt normalny nie popiera zupelnie zbednego dręczenia zwierząt. A po drugie są błędne Żadne badania nie potwierdzają tezy że ktoś kto dręczy zwierzęta może potem skrzywdzić człowieka Są natomiast liczne dowody ze mordercy którzy dręczyli i zabijali ludzi swoje zwierzęta traktowali zupelnie normalnie i byli do nich przywiązani Pominmy nawet nazistów Chodzi o morderców którzy własnymi rękami w bestialski sposób mordowali ludzi
0
@FafitFCB Hehe Jeszcze brakuje dopisku Nie stosuje się do obowiązku wprowadzenia godzin dla seniorow
0
@stone80 Po co te kłamliwe porównania? Kara za posiadanie marihuany to do trzech lat wiezienia, kara za znęcanie się nad zwierzętami to do 5 lat wiezienia to po co piszesz że jest odwrotnie? Po co te dziwne dywagacje że jak ktoś traktuje źle zwierzęta to i przekłada się to na traktowanie ludzi? Naziści jeszcze w 1933 wprowadzali prawo dotyczące ochrony praw zwierząt co nie przeszkodziło im później traktować ludzi gorzej niż zwierzęta Poza tym żadne badania nie potwierdziły tego że złe traktowanie zwierząt przekładało się na późniejsze dewiacyjne zachowania względem ludzi Chodzi mi o psychopatów czy morderców
Dlatego bardziej obawiam się tych którzy zwierzęta traktują dobrze a nie tych którzy je dręczą Oto krótki filmik na ten temat
0
@Majkel34 A dlaczego pod Playem skoro według rozporzadzenia to ich nie dotyczy? To ich wewnętrzne zarządzenie?
0
@Danchos Nadal cicho liczę na to że jednak ta kwarantanna w jego przypadku to coś więcej Wiem wredny jestem i naiwny ale trzeba szukać pozytywów w tej całej sytuacji
0
@Nano22 Nie tym razem kolego Nie tym razem Znam jedną osobę zaangażowaną w zbieranie podpisów dla Dudy Chodził, zbierał, zachęcał , namawiał Dziś gdy widzi te same osoby które namawiał to tylko spuszcza wzrok tak mu wstyd Znam zatwardziałych pisówców z tego środowiska które po "piątce" czują się jakby dostały młotem przez łeb Żadna jałmużna tego nastawienia nie zmieni nawet za kilka lat bo tym razem nie uderzono w jedną branżę, tym razem nie odebrano rolnikom jakichś przywilejów czy dotacji tylko uderzono w sam sens istnienia ich działalności
1
@Remi70 Dokładnie Też nie rozumiałem tego oporu wśród niektórych ale ten filmik przynajmniej jasno wyjaśnia ich punkt widzenia
0
@Remi70 W swym wyjaśnieniu podchodzisz od strony higienicznej i ja to rozumiem Natomiast tu masz wyjaśnione dlaczego istnieją przeciwnicy tego bardziej higienicznego sposobu przyjmowania komunii
0
@tobiasson92 To taki absurd jak ten z wiosny gdy zespół Łydka Grubasa miał jakieś problemy za koncert online Bo odbywał się on w filharmonii która powinna być wówczas zamknięta To nic że online i bez widzów....
0
@Ratamahatta Dzisiejszy przekaz dnia w TVP - Owsiak i opozycja utrudniają bohaterskiemu rządowi walkę z pandemią