Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Trochę za późno. Jak dla mnie pierwszego dnia powinni wjechać.
0
@DonMatteo901 Szach mat :)
0
@ShinobiQWE Amerykanie potrzebują co jakiś czas darmowych torebek i telewizorów i organizoują sobie takie rajdy :D
1
@Ghostface Ja korzystam z hoplofobia.info. Pod białych masz podpiętych, że tak powiem całą resztę. Latynosi, Europa, Bliski wschód itp. Poza tym czarnych jest duuuużo mniej, więc jest z nimi problem nieprawdaż ? Jest ich mniej, a i tak popełniają więc przestępstw. W stanach gdzie jest ich mniej przestpczość jest znacząco mniejsza
0
@Ghostface Błąd Ci się wkradł, To czarni są odpowiedzialni za ok. 60% udokumentowanych przestępstw
2
@Persyfl Czarni stanowią ok. 19% populacji USA, a dokonują ok. 60% przestępstw. Dosyć grubo. Jest wielu czarnych, którzy osiągnęli sukcesy. Nic tylko dla chcącego nic trudnego. ALe większość idzie na łatwizne i woli wybrać swoich braci w bloodsach, cribsach czy innych gangach
21
@robsesh Cicho sza, zaraz tutaj wpadą niektórzy użytkownicy, że oni tylko się bronia i im sie należą telewizory, za setki lat niewolnictwa.
0
@szymonekk Pewnie nie tak dużo. Ja tylko pisałem o potwierdzonych zabitych, nie uzbrojonych ludzi przez policjantów
1
@MesQueUnClub96 Najprawdopodobniej chcą dolać oliwy do ognia, by bandy oszołomów dalej miało paliwo do biegania po ulicach
0
@fcbarcafan19 hoplofobia.info
11
@Drozdu7 Zabił, zrobił bardzo źle. Odpowie za to prawnie. Możliwe, że jeszcze tego samego dnia gdzie indziej zabili białego. Jakoś afery nie widzę. Każdy kto tam protestuje ma w dupie tego Georga. Liczy się tylko ile uda im sie nakraść. 19 zabitych białych i 9 czarnych. To są ostatnie statystyki osób zabitych przez policjantów.
3
@kerouac Ale jeszcze najowszego LED i ajfona musza sobie wziąć :)
1
@michalm21 Nie wiem skąd wziąłeś to, że naziści wzniecają te zamieszki. Ja tam widzę samych czarnych plądrujących sklepy oraz antife biegającą wszędzie. Super pomysł. Zabili mi ziomka bro, to należy mi się najnowszy Panasonic LED 55 cali smart tv etc. Mówią w CNN, że jest rasizm, to jak tam mówią to tak jest. Oooo jeszcze ajfonika sobie wezmę, walić Apple....
4
@BlaseR9 Od godziny do półtorej.
2
@Repcak22 Dziwne jest dla mnie jedno. Że pozwalają na plądrowanie sklepów czy spalenie komisariatu. Normalnie wyjmują broń w mgnieniu oka a teraz się wycofują. Seria z maszynówki i by się zastanowili czy dalej kraść.
1
Przerwa nigdy na dobre nie wychodziła graczom Barcelony, więc kiepsko widzę ten start jeśli będzie :)
0
@Krzychu1010 GoT się skończył, a Wikingowie to już ostatnie 10 epizodów. Ostatnie sezony GoT to nuda, nuda i nuda. Jechanie na opinie oraz hype. I troche skreślili poprzednie sezony. A Wikingowie leci teraz 6 sezon i jeszcze się nie zawiodłem. Jak narazie Wikingowie dla mnie lepsi.
Ciężko znaleźć coś podobnego do GoT - to fantastyka. Wszystko można podpiąć pod to. Xena, Korona Królów, Wspniałe Stulecie :D A tak na serio to Crown.
A z historycznych, czyli podobne do Wikingów to może Spartacus, Last Kingdom, Rzym
0
@BarcaInfo A szkoda, mi tam się podoba jego gra
0
@Jordi10 Nałożona twarz zapewne :) trochę szybko się rusza jak na tyle lat zważywszy na to jak się go widziało w wywiadach czy reklamach jakiś czas temu :D
0
@macio_944 Trochę spóźnione dzięki :) Super, że się udało !!
0
@macio_944 Napisz jak poszło ? Czy twarde, idealne itp :) ? Moje pierwsze wyszły zbyt twarde niestety. Zła temperatura początkowa ...
0
@lucca87 Musisz też zobaczyć co jest zalecane dla auta. Prędkościomierz oraz przebieg będzie przekłamany. Inny obwód.
0
@ksobi Wyngiel z Kolumbii a Naszego nie chcą. A tak ględzą by kupować Polskie. Ten wyngiel rozumiem miał kod kreskowy zaczynający się od 590 ?
1
@barcafan9512 Jak otworzą banki, może to wyglądać komicznie :D
24
Teraz na legalu będzie można wejść do sklepu w kominiarce :)
0
@Kamiloza91 4 sezon to jakiś serial science-fiction. Dodatkowo jakaś dynamika dopiero się pojawia w 7 i 8 odcinku. Na poprzednich zasypiałem i oglądałem na raty. Gdzie zaznaczam, że 1 sezon prawie w jeden dzień oglądnąłem :)
0
@FC1899Barca Można temu wierzyć, rzetelne to źródło ? Pięknie, mądrze wszystko brzmi, ale w tym natłoku "ekspertów" już nie wiem co jest prawdą a co prawdą....
Jeden ekspert medycyny mówi, że jest super, by zaraz inny ekspert mówił, że jest masakra. Dlatego moje obawy :)
4
Spoiler.
Sezon 4 Domu z papieru. Strzelanina w korytarzu to chyba jedna z najwiekszych zenad jakie widzialem w serialach. Najwiekszy noob na swiecie w csa by trafil typa pare razy. A przez drzwi to trafili.....
1
@Colon Film z 1943 r a takie ładne kolory
6
@IronSanHybrid Kot którego obdzierają ze skóry :)