Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq Według mnie ta dawna wypowiedź Budki nie była o wszystkich uczestnikach Marszu. Była tylko o tych którzy kumplują się z organizacjami z Włoch. Ja tak to zintepretowałem. Ale wiadomo, teraz łagodnieje by jak najwięcej głosów ściągnąć do Rafała.
0
@elmayakos Że szyłby na miarę, że na zamówienie ? Nie widzę w tym nic złego akurat. Chce na to wydawać pieniądze to jego sprawa.
11
Mazurek w RMF pyta się Bosaka czy sam sobie szyje koszule. Co ten koleś chce osiągnąć takimi pytaniami ?
0
@XaviHeart No masz trochę w tm racji. Inaczej gracze podchodzą do mecz na szczycie. Chociaż teraz kiepsko to wygląda i obawiam się remisu
0
@XaviHeart Niskie morale Naszych graczy i obstawiam ledwo remis 1:1
1
Teraz mnie olśniło. PIS w ramach zemst sprezentował Warszawie oczko wodne :)
1
@Bzyczekk Dokładnie, ponad 70% głosujących wciąż na to samo zło :)
2
@Chlebej Sam Budka powiedział: " – Nie wybieramy dziś premiera Rzeczpospolitej, nie wybieramy partii, która będzie wprowadzać określony program, wybieramy głowę państwa, która ma określone kompetencje. W ramach tych kompetencji Rafał Trzaskowski pokazuje określone bloki, którymi jako prezydent będzie się zajmował – mówił " Niema potrzeby programu, ważne są kompetencje :) ach te kompetencje w Warszawie, to było :D
3
@Avada Kedavra Sumienie, samokontrola :) nie jestem takim człowiekiem poprostu. Zobaczyć co siedzi w takich głowach ludzi z dwóch stron medalu :D
6
Czasem chciałbym jeden dzień zostać takim fanatykiem jednej partii, jakiegos człowieka lub ideaologii. Ciekawe jak to jest :D W pierwszym rzędzie u Rafcia lub Ardiana z transparentem. Dziękować im, całować rączki. Albo gdzies na marszach chodzić i krzyczeć hasła :)
0
@Kompletny I Polska mu do czegoś potrzebna ? No to mocny gracz jesteśmy jak bierzemy udział w tej grze :)
1
@Shapiro Tak się zastanawiam. Nie ważne ile Duda by zapłacił, obiecał, po co Trump miałby się zniżać do dna by robić mu kampani, albo robić tę wizytę jako ustawkę. Z krajem mało liczącym się ? Pierwsza wizyta po Covid i akurat Polska.
0
Czy ktoś coś mądrego może powiedzieć o 5G. Wpisując w wyszukiwarce raz, że nie szkodzi a raz że szkodzi. Jaki człowiek taka opinia ?
1
@PatrykBarcelona I nie słuchaj innych kierowców :) ucz się pytań wg. klucza by zdać. Później będziesz jeździć jak chcesz :)
1
@Urban08 Oczywiście, piękna sprawa w wolnym zachodzie :D chcieli zrobić przed Białym Domem taką strefę, ale policja biednych pogoniła :)
Swoją drogą staje się to bardzo niebezpieczne. Likwidują policje i inne służby. W innych miastach powstają strefy, które chronią się od CHAZo podobnych ludzi. Także uzbrojeni po zęby i planujący odbicie tamtych stref. Jak szybko państwo nie wprowadzi tam porządku to wrócimy do 18 wieku gdzie Ameryka Północna była podzielona na stany
0
@DonMatteo901 No egzekucja. Nie wiem czy stres, ale palnął go odrazu w głowę z kilku centymetrów.
0
@barteq Nigdy nie powie, że jest od nich. Jeden lub drugi udzieli oficjalnego wsparcia jak będzie druga tura. Teraz się atakują, ale i tak to jedno i to samo.
6
@Chwytliwy To mniemam, że nie mieszkasz już w Polsce jak Ci tutaj tak źle i z tego powodu, że ludzi są tacy obrzydliwi tutaj. Jak dalej tu mieszkasz to jesteś hipokrytą. Plujesz także na siebie pisząc takie rzeczy. Generalnie jesteśmy bardzo toleracyjni, co jakbyś znał historię byś to potwierdził, ale jesteś minimalistą. Piszesz co Ci mówią inni lub gdzieś usłyszałeś. Raczej nie masz swojego zdania, bo powtarzasz się. Złe jednostki się zdarzają, ale nie można generalizować.
0
@barteq Znam sprawę już od jakiegoś czasu. Sprawdzałem wiele razy i nie znalazłem innej informacji jak tej, że prowadzi ta sama osoba. A sprawdzałem na wielu portalach.
13
@FC1899Barca No przecież rasizm może być tylko w jedną stronę :)
12
@Chwytliwy Polskie społeczeństwo jest normalne poprostu. Nie szuka problemów na siłe. A nie które grupy jak nie spała jakiegoś auta, nie okradną sklepu, nie oplują policji, nie zrobią burd na ulicy co jakiś czas to źle się czują. Ok, u nas też są jakieś ustawki kibicowskie, czy ktoś tam się poprzepycha z policją. Ale nie widziałem takich akcji jak na zachodzie.
0
@barteq Portal Holowni i Rafala prowadzi ta sama osoba. KO dalo dwoch kandydatow by miec wieksze szanse i wiecej glosow podebrac.
0
@th@les To jest tak. KO wejdzie do władzy to bedzie to samo bagno co PIS. Oni zmieniaja tylko szyld pod ktorym wystepuja ale tak naprawde to wciaz Ci sami ludzie. Musiałyby tam wejsc jak nowe, merytoryczne osoby ( nie mówię o tych co udało im sie wejsc do sejmu a teraz lansuja sie na twitterach, powinni sie wstydzic Ci co glosowali na takich ) W podobny sposob np telewizja tvn kieruje swoje wiadomosci, bardziej w kierunku innej partii.
3
@Iago Powodzenia. Ja praktycznie co roku miałem jakiegoś września :) skończyłem studia i jest spoko. Też dasz radę :)
0
@Chakalaka Ja myślałem, że on dawno skończył karierę, a tutaj powstał :D
0
@Barcelismo Ja także na Krzyśka w pierwszej turze. Jeśli do drugiej wchodzi AD i RT to sam nie wiem. Będę mieć dwa tyg. na zastanowienie się. Jeden oraz drugi to porażka dla Polski
0
@Allbi Widzę tylko jak jakiś świr próbuje wyszarpać ten transparent i słyszę jak jakieś babsko się drze. Typowe wieśniaki. Na każdych wiecach się to odbywa. Aczkolwiek nie widzę niczego co było wcześniej opisywane. Taka agresja jest wszędzie i równie dobrze mogę dołożyć do tego jakąś historię. Nie zaprzeczam, ale raczej nie wierzę. Media już za dużo kłamią i żadnych konsekwencji z tego nie mają. Dopóki tego nie zobaczę, albo nie przekaże mi to ktoś zaufany to sorry, ale nie dociera to do mnie
0
@Barcelismo I kto wg. Ciebie jest godnym następcą Ardiana ?
1
@Colon Krzysztof Bosak też proponuje by od obniżki VAT rozpocząć rozpędzanie gospodarki. Doda to wszysko by obiecał, Trasku wszystko by sprzedał. Żaden z nich napewno.
1
@Chwytliwy Nie pierwszy i ostatni raz media podaj dalej fake newsy. Potem nawet za to nie przeproszą. Oczywiście, nie mówie, że to napewno się nie zdarzyło. Jednakże podały to bardzo niewiarygodne źródła w postaci GW or tego ośrodka prowadzonego przez kryminalistę.