O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi Hernandez
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 2511
  • Liczba komentarzy 3548
  • Polecenia 4476

Komentarze

0

@BarcaInfo Rakitić zasłużył równomiernie na godne pożegnanie.

1

Tak jak cop robo przejedzie jak tak jak walec

2

Dest to przeciętniak, robcie skryny

0

@BarcaInfo No faktycznie, za 30 kolca to można poszaleć ;)

0

@MESSIah16 Dlatego nie powiedziałem, że obecna Barcelona to dobre miejsce. Czyli np. Bayern za rok, Juve, zapewne Real też o niego powalczy. Ciekawy, ale nie jest powiedziane, że wypali. Naściągać 6-7 topowych zawodników i wymieniać połowę składu. Skądś to znam. Może być tak, że Chelsea dobre dwa sezony będzie się komponować, zostanie jeszcze sporo do poprawy, te detale ;)
Jemu życzę jak najlepiej, dlatego napisałem, że pozostanie w Leverkusen na kolejny sezon byłoby najlepszą opcją. Za rok mógłby odejść notabene do Chelsea tak jak i teraz. Wszystko byłoby bardziej pewne i dopięte. A i on sam tańszy.

Zobacz wszystkie

111

Od kołyski aż po grub słownik muj najwiekszy wrug ~ elvis1533

110

Verma to był jednak nasz talizman, wszystkie kontuzje inkasował, a reszta była zdrowa. A teraz lipa.
Oby uraz Iniesty nie okazał sie na tyle poważny, aby wykluczyć go z gry na okres dłuższy niż 2 tygodnie. Chociaż zbyt dobrze to nie brzmi.

77

@Chakalaka To gratuluje, bo kogoś, kto rozdal i zniemczył polske dzisiaj stawia sie w roli bohatera tylko dlatego, że tak jak wszyscy jest przeciwko PiS. No brawo obywatele, ukłony po same buty.
Dziękuje za niepotrzebne sugestie, jeśli tylko będę musiał to napisze to z chęcią jeszcze raz. Nie należe do tych, dla których sponiewieranie sie całymi dniami na Rambli to sens życia, a ban to powód do płaczu i żalu. Doskonale wiedziałem, że go dostane, niespecjalnie mnie to dotknęło :)
A jeśli ja moge coś podpowiedzieć Tobie, to trochę więcej obiektywizmu i samodzielnego myślenia. Chyba, że jednak nie pamiętasz co się działo w czasach rządów pana Donalda, bohatera narodowego 2k20. Dla mnie na przykład 58 mld, które spieniężyło to chodzące pośmiewisko to gigantyczna przepaść nawet licząc popisy aktualnie rządzących. Radze troche poczytać, powspominać i pomyśleć, nim kolejnego durnia postawicie w roli lidera narodu. Chyba, że 6 lat wystarczy by zapomnieć rozsprzedanie kraju wobec własnych korzyści. W takim razie nic, tylko obfite oklaski.

74

Myśle, że nie tylko na Camp Nou, ale na całym świecie. To jest syndrom najlepszego piłkarza wszech-czasów, jakiego nie będzie już nigdy. I tego jestem pewien. Nikt nie wzniesie sie nad ten poziom. On już nie jest dla nikogo dostępny. To poziom tylko jednego nad-człowieka - Lionela Messiego.
Tego sie trzymam w kwestii tego, kto jest najlepszy.

71

Zejdźcie z Luisito, presja jest ogromna. Widać dużo niepewności u niego, piłka mu się nie klei, odskakuje. Bóg wie, czym jest to spowodowane, ale otrząśnie się. 1 sezon zawsze jest trudny, a chciał nie chciał - Luis kocha Barcelone i dobrze wie, że oczekuje sie od niego więcej.