0

@kamilos1214 Sam pracodawca nie, ale jak policja Was złapie macie po mandacie. Raczej nie utrzymujecie, w takiej ilości osób w aucie, przepisowej odległości od siebie.

3

@Gargamel01 To by było coś pięknego

3

Szkoda Dortmundu. Storazy bardziej ich wolałem niż najemników

0

Jak tam sklepy w Waszych miastach ?

0

@socha Tyson to był gość :D ten lewy prosty, zejście i lewy sierp lub podbródkowy :)

0

@barcelonaLM Powiem tak. Z Chinami to nie wiadomo na ile te wiadomości, które przekazują są prawdziwe. Ofiar lub chorujących może być kilka razy więcej

0

Kto gra na giełdzie ? Ładna jazda bez trzymanki dzisiaj

0

@NeroTFP Lepiej podać do kolegi, jeszcze mnie zwolni lub się obrazi ...

2

Barca od jakiegoś czasu to średniak. Klub którego już sie nikt nie boi

1

Ludzie teraz sprawdzają gdzie jest Zielona Góra. Czy gdzieś blisko :)

0

@kamson24 Powiedzieli. Zielona Góra

1

@Geble Najlepsze, że kontra Barcelony zaczyna się od cofnięcia piłki do Ter Stegen'a :) :)

1

Gwiazdy za 5 ziko. Jutro z uśmiechami będą sobie biegać po centrach handlowych ....

1

Pique super wślizg, dzięki za samobója......

0


Logowanie wyłączone

Przepraszamy, z powodu zbyt dużego zainteresowania transmisjami w nc+ GO, dostęp do usługi jest chwilowo ograniczony. Prosimy spróbować za kilka minut.

0

@fanoflakers Nie działa serwis kompletnie. Nie da się zalogować w moim przypadku kompletnie


Logowanie wyłączone

Przepraszamy, z powodu zbyt dużego zainteresowania transmisjami w nc+ GO, dostęp do usługi jest chwilowo ograniczony. Prosimy spróbować za kilka minut.

1

Brawo dla NC+ największa żenada

0

W klasyku to lepiej walkowera oddać ....

3

Jednak większość piłkarzy niema mózgu .... oni mają nogi

1

El Classico z tą Barcą ja sobie odpuszczę. Nie na moje nerwy. Zerknę sobie dopiero o 23 na wynik.

0

Oni myślą, że za podania też dają punkty .....

0

Co za nudne klepanie. Może to nowa innowacyjna taktyka ? Przeciwnik w końcu pójdzie spać ?

5

Lahoz na klasyk i nagle współczynniki, że będą czerwone kartki u bukmaherów lecą na łeb na szyję ....

11

@Encore Nawet Matie Laho z dobrego meczu potrafi zrobić wtopę roku

1

@Fenelon To jakiś żart ? Czyli już dziś wiadomo, że będę się starać jak mogą wypaczyć ten mecz. Hernandez Hernandez już skreślony bo się uwziął na biednego Ramosika

3

@FafitFCB By reszta Świata mogła pooglądać takie mecze

0

@El dominatore Hej, wszystko zależy od tego ile jesteś w stanie wydać pieniędzy na GPU. Pograsz w Cyberpunk na karcie też za 1 tys. zł ale w gorszej jakości. Chcesz mieć piękniejsze widoki na ekranie to minimum 2.5 tysiąca. Jakiś RTX 2070 Super.

0

@alianta2 Tego się uczą od małego

3

Niestety ta drużyna się stała tak płaska i nudna, że każdy kto tu przyjdzie ma szanse zabłysnąć bo zaprezentuje coś nie w stylu "DNA Barcy". Tylko, że zaraz zostanie stłamszony to roli "podawaj do bramkarza lub Messiego".

1

@BaRcA!FaN Jeśli poprostu strategia z kolekcji Total War to serię Warhammer ( fantasy ) polecam. Jeśli Total War z nutką historyczną to Rome 2 lub Three Kingdoms

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?