1

To po co jest VAR jak spalone puszcza ?

0

@didzejos tak, włącz mecz to będziesz widział jak grają. Pierwszy strzał na 10 min przed końcem mówi samo za siebie ...

0

@taktyk93 Może tamtym gwiazdom chce się grać, a ty już nie

0

@MesQueUnClub96 bo taka prawda, ogarnij to

0

Beka z tych co obwiniają trenera. Piłkarze grają, na nich sankcje powinny być założone

1

Co się czepiacie trenera ? On gra ? Wywalić tych patałachów co biegają po boisku

0

Nie idzie im w nożną to próbują gracz w ręczną :)

1

Mam nadzieję, że Barca wynejęła najlepszego psychologa dla Ansu. Oby chłopakowi sodówa nie odbiła :)

0

@kuz No oby nie było wpadek już :) limit wyczerpali na dzień dobry :)

0

Barcelona w Europa League :)

1

De Jong sobie już myśli: "Co ja takiego najlepszego zrobiłem. Trza było zostać w Ajaxie albo iść gdzie indziej" :)

0

@aras17_VeB Zależy jaka gra, ale jakbym porównywał to raczej z RX590. Dodatkowo różnica w cenie. Ale ogólnie GTX wydajniejszy.

0

Nigdy mądrze tego nie zrobili. Osoby które do nich przychodziły bez nazwiska się tylko marnowały. Wielkie transfery. Raczej nie wróżę mu sukcesów. W Eintract był kimś. Tutaj będzię jednym z wielu

0

Kiepski kierunek wybrał. Nie mówię, że Barca to najlepszy, ale jest wiele lepszych kierunków niż Real. Zapewne sukcesu nie odniesie.

0

Bucks przegrają z Celtic srogo dziś i to u siebie

0

Ma ktoś transmisję Bucks vs. Celtics ? NC+ dziś transmituje tylko0 GSW

0

Jak dla mnie zmiennicy nie dali rady. Tyle zarabiają, pewnie sam Coutinho zarabia więcej niż wszyscy zawodnicy Huesca. Uzależnić wysokość wypłaty od wyników i odrazu byłoby lepiej

1

Papudraki, i tyle ...

0

Wina ewdientnie piłkarzy za wynik. Jak Valverde ma robić rotacje, jak oni nie umieją grać :/

0

Zaraz się okaże że to błąd i Rakitic jednak gra :D

0

Zarząd mu karze go wystawiać. Nie widzę innego wytłumaczenia

1

Jaką on musi mieć psychikę :D

0

Trochę nur, ale po co ta łapa na plecach ....

0

To obejrzyj powtórkę z Moratą :) Nie usprawiedliwiam Hiszpana bo był bezczelny, ale aktor pięknie updał :D

4

Ale Cheillini to jest baran :D

3

Widzieliście piętkę Allegriego :D ??

0

Nikt już nie pamięta Naszego blamażu z Romą :D PSG i Real nas przebiły :D

0

Oby zapomnieli i dostaną walkowera w pierwszym :D

0

I teraz jak to jest ? Kartki mu sie wyczyściły czy w pierwszym meczu nie będzie mógł zagrać ?

0

Jakim cudem Nacho dostał dwie żółte w 90 ? Komentatorzy nic nie mówią o tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?