Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto bedzie pierwszy ? Lopek, Valdi, Mou czy Kovac na bruku ?
0
Patelnia do Rakiticia i gol. Ale nie, po co go widziec Messi ?
0
Var akurat nie dzialal
1
Drewique to ja nie wiem do czego sie tak schylal.
0
Ja nie wiem co sie musi stac by Drewique zostal na lawce...
4
Dojdzie do tego, że gracze nie będą chcieli przychodzić do klubu, bo po co grzać ławę ...
4
I Suarez z kontuzją lepszy niż Malcom..... ja nie wiem co za dym tam się odbywa
2
Malcom na trybunach. Żal gościa, mógłby sobie grać w Romie, to nie, jakiś imbecyl go namówił: Chodź, posiedzisz sobie na trybunach stadionów w Hiszpanii
0
Wtedy ma być Malcolm !
0
Trenejro zrobi dwie zmiany w 90 by zyskać na czasie :D
0
Semedo kryje gościa o głowę wyższego :)
0
Ale zakapiory na trybunach :D
0
Spoko, Ernesto, zamęcz naszych .... później będziesz ględził, że widziałeś potrzebę zmian, ale za późno ...
0
Takie od niechcenia, ale zaplanowane :D
0
Łokieć łokciowi nie równy widzę ....
1
Obrońcy to jest jakieś dno... pensje powinni oddawać na cele charytwatywne
0
Czy ktoś wie co powiedział Akinfiejew ?
0
No ja sie nie znam na tych kruczkach prawnych ale jest na 99% tak jak piszesz. Liczy ze cosmu dadza by ucichl.
0
Na bankier.pl pisza o tym. Pozew jest na podstawie artykulu z przepisow. Nie znam sie na takim ekonomicznym prawie ale skoro wystepuja o takie odszkodowanie to jest cos na rzeczy. Wiadomo ze Sapkowski jest lasy na kase a jakby przegral, musialby pokryc koszta. Wiec ma punkt.zaczepienia ale liczy na ugode. Napewno nie na cale 60 mln
0
Rozumiem, jesli bylo przestepstwo to trzeba wyjasnic, ale ciekawe dlaczego wczesli ponownie po 9 latach.
0
Chodzi o to ze jak zysk bedzie duzo wiekszy niz wczesniej zalozony, autorowi nalezy sie rekompensata. Nie wiem czy az 60 mln ale prawie napewno pojda na ugode wiec moze wyplaca pare milionow
1
A Miranda poleci po to by ogladac mecz z trybun. Demoralizujace...
6
Malcolm mega se pluje w brode pewnie, ze w ostatniej chwili poszedl do Barcy. Ten klub nie gwarantuje juz pucharow. W Romie tez daleko moze zajsc a przyjamniej by pogral. Nastepni pilkarze beda sie zastanawiali czy warto przyjsc do klubu i mecze ogladac w tv albo co gorsze na trybunach
1
Real przynajmniej z nimi zremisowal
0
Moglby ta swoja piateczke trybunom pokazac
0
To po meczu. Atheltic sie zamuruje i zagra kontry na drewnianego Pique. Szkoda ze to taka ikona niby. Rach ciach i go pogonic z doplata
1
To widac kto zawinil w polrzednich meczach i zostal posadzony :)
0
Zniechecaja ludzi do tego klubu. Patrzec co sie dzieje na zewnatrz, wewnatrz. Nudna gra, ktora juz nawet wynikami sie nie broni, dziwne transfery, decyzje z dupy. Nie dziwie sie ze coraz mniej ludzi przychodzi na mecze. A oni jeszcze ustalaja taki budzet na nastepny rok. Chyba chca dodrukowac te eurosy bo nagrod zadnych nie.zdobeda
2
Przynajmniej krzyż zostawili w herbie
0
Zle humory bo pewnie w Macu cheesow zabraklo....a Pique i tak bedzie grac. To ikona przeciez