0

Chodziło mi, że tam w Turynie, w tym meczu:D

1

Dembele dziś coś przynajmniej gra, u nas jakoś nie chce .... :(

1

Za duzo na brzuch wczoraj sie przewracal...

0

Popieram. A prosza o przychodzenie. Dzisiaj dopisala frekwencja ale gra za nia nie poszla...

0

Moglem w kazdej chwili bo sie gotowalem tylko przed telewizorem :)

1

I oni prosza by kibice przychodzili na stadion...:/ niech zapoma, beda woleli ogladac w rv. Wrazie czego mozna przelaczyc na co innego...

0

Z taka gra to to z Chelsea papa...

1

Barcelona w natarciu i pilka zwrotna do Ter Stegen'a...

0

Kibice wiecej nie beda przychodzic wwna takiej ilosci na mecze jak maja ogladac takie widowisko.

3

Tylko osob przyszlo na stadion by ogladac niestety gre bez pomyslu. Ten brak pomyslu przyszedl w zlym momencie

0

Tak, bo Chelsea to kompletny piach graja ostatnio. A zapowiadalo sie ze powinno byc latwiej

2

Z taka gra, to mecz z Chelsea bedzie najduniejszym w historii i dodatkowo moze byc jeszcze porazka :/

0

Graja piach narazie, ale to moze specjalnie by uspac przeciwnika. Za duzo podaja bez celu.

1

A dzis czytalem, ze ktos tu 100 postawil na Wellingera. Graty :)

0

Villareal nooby :/

3

Kto myśli, że podawał :D ??

9

Tak jak pisałeś, tego Verhofstadta trzymają dalej, a powiedział coś dużo bardziej złego, obraził mnóstwo ludzi, a tutaj tylko jakąś tam Róże, której notabene się należy hehe :D

5

Czyli na bank powiedzial cos w tym stylu bo juz ma kupe w gaciach

4

Jak dla mnie zwykle rozdmuchiwanie. Specjalnie to robia by nadac dramatyzmu derbom. By miec argumenty na stan boiska itp.

0

Jesli Eibar nie spuchnie to bedzie ciezko

0

Ja nie wiem czy Coutinho nie odnajduje sie w takiej ciasnej grze czy co innego. Jakos narazie mnie nie przekonuje.

0

Puchar Kataloni ? A nie mozemy z Girona :) ?

0

Komentarz usunięty

0

Po dzisiejszym to chyba Real juz jest mniej chamski w zachowaniu

1

Kpina a nie sedziowanie....

2

To jest ten gorszy sort Barcelony ...

0

Porazka kiedys musiala pasc ale z takimi ogorkami ?

0

Spokojnie na glowke :)

3

Krisztianu w tych warunkach czulby sie jsk ryba w wodzie :)

0

Vidala znowu nie ma w przewidywaniach wiec pewnie wystapi w wyjściowej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?