Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodziło mi, że tam w Turynie, w tym meczu:D
1
Dembele dziś coś przynajmniej gra, u nas jakoś nie chce .... :(
1
Za duzo na brzuch wczoraj sie przewracal...
0
Popieram. A prosza o przychodzenie. Dzisiaj dopisala frekwencja ale gra za nia nie poszla...
0
Moglem w kazdej chwili bo sie gotowalem tylko przed telewizorem :)
1
I oni prosza by kibice przychodzili na stadion...:/ niech zapoma, beda woleli ogladac w rv. Wrazie czego mozna przelaczyc na co innego...
0
Z taka gra to to z Chelsea papa...
1
Barcelona w natarciu i pilka zwrotna do Ter Stegen'a...
0
Kibice wiecej nie beda przychodzic wwna takiej ilosci na mecze jak maja ogladac takie widowisko.
3
Tylko osob przyszlo na stadion by ogladac niestety gre bez pomyslu. Ten brak pomyslu przyszedl w zlym momencie
0
Tak, bo Chelsea to kompletny piach graja ostatnio. A zapowiadalo sie ze powinno byc latwiej
2
Z taka gra, to mecz z Chelsea bedzie najduniejszym w historii i dodatkowo moze byc jeszcze porazka :/
0
Graja piach narazie, ale to moze specjalnie by uspac przeciwnika. Za duzo podaja bez celu.
1
A dzis czytalem, ze ktos tu 100 postawil na Wellingera. Graty :)
0
Villareal nooby :/
3
Kto myśli, że podawał :D ??
9
Tak jak pisałeś, tego Verhofstadta trzymają dalej, a powiedział coś dużo bardziej złego, obraził mnóstwo ludzi, a tutaj tylko jakąś tam Róże, której notabene się należy hehe :D
5
Czyli na bank powiedzial cos w tym stylu bo juz ma kupe w gaciach
4
Jak dla mnie zwykle rozdmuchiwanie. Specjalnie to robia by nadac dramatyzmu derbom. By miec argumenty na stan boiska itp.
0
Jesli Eibar nie spuchnie to bedzie ciezko
0
Ja nie wiem czy Coutinho nie odnajduje sie w takiej ciasnej grze czy co innego. Jakos narazie mnie nie przekonuje.
0
Puchar Kataloni ? A nie mozemy z Girona :) ?
0
Komentarz usunięty
0
Po dzisiejszym to chyba Real juz jest mniej chamski w zachowaniu
1
Kpina a nie sedziowanie....
2
To jest ten gorszy sort Barcelony ...
0
Porazka kiedys musiala pasc ale z takimi ogorkami ?
0
Spokojnie na glowke :)
3
Krisztianu w tych warunkach czulby sie jsk ryba w wodzie :)
0
Vidala znowu nie ma w przewidywaniach wiec pewnie wystapi w wyjściowej :D