1

Jakby przegrali z przeciwnikem wyzej usytuowanym takiego hejtu by nie bylo. Ale przegrac z ostatnia druzyna to wstyd na maxa....

0

Byłby odrazu dwie czerwone kartki, bo rozumem zaczynają dorównywać Ramosowi I Pepe

0

Czyli ogolnie to mamy samych bezmozgich obroncow. Chyba kazdy chce dorownac Pepe lub Ramosowi widze

0

Za zachowania z innych sezonów, recydywa :) kartka z historią poprzednich sezonów hehe :D

0

I potwierdził, że mózgu niema

0

Brawo Valverde za brak zmian ...

0

Tu nie ma VARu ?

0

Ja nie czaję tego. Patelnia taka a pracownik korporacji nie trafia nawet w bramkę ..... tyle trenuje by takie balony walić

0

Kompletnie nie próbujemy kontr. Dembele się marnuje z taką wolną grą....

0

Suarez to biega jak bot. Podaje tam gdzie ma program napisany

0

I jak my mamy grać z rotacjami, jak nawet z kontuzjowanym RS nie potrafią zagrać ?

0

Zmęczył się robieniem zdjęć na Insta

0

Koleś wleciał mu na głowę. poza tym nie byłoby tego gola gdyby nie strata Roberto i ro że wbiegł kryć Semedo i strącił piłkę pod nogi piłkarza RS

0

Takiej prostej strany nie powinni byc

4

Nie wina Semedo, tylko podwójna wina Roberto.

4

Ale lizodup z niego :)

5

Przypadek ?

0

W sumie fakty, niektóre A Klasowe drużyny mają lepsze boisko :)

0

I to jest ekstraklasa hiszpańska ? Śmiech na sali

3

Lepiej zaoszczedzic pieniadze na WW3

2

Age of Empires IV oraz Company of Heroes 3

0

Jedyny konkurent to BFV chociaz nie bezposredni bo to beedzie 2 wojna swiatowa. A poza tym kazdy nastepny BF to coraz wiekszy arcade. Niedlugo dziecko 3 letnie bedzie potrafilo w to grac. CoD to lipa ze szkoda wogole o tym pisac. Redemption czy jakos tak ( czasy westernow ) tez moze namieszac. Ale jak ktos bedzie szukac czegos wmiare w czasach terazniejszych to tylko WW3 ale zeby fajnie je zrobili. Jak dla mnie gameplay super. Nie ma udziwnien zadnych co w wyzej wymienionych produkcjach jest glownym motywem. No sorki ale Tygrys strzelajacy do celu oddalonego o 200 metrow parabolą, albo rakieta V2 uderzająca w pole walki....

1

Wspierać i kupować akcje firmy :)

0

Szkoda, że tam go posadził...

1

Andre Gomes to spryciarz. Zrobił sobie kuku i zostanie w Barcelonie, bo kto kontuzjowanego kupi :D

1

A może jak ten Malcom przyszedł to Messi na rozgrywającego przejdzie ? Ter Stegen Roberto Pique Umtiti Alba Busi Kołtinio Messi Malcom Suarez Dembele ?

0

Ok, Yerry coś tam strzela, ale ogólnie kilku piłkarzy tego Mundialu to pośmiewisko. Wstyd, że są w szeregach Barcy. Mowa tu o zachowaniu, symulkach Umtitiego, Miny czy Suareza

0

Ktos wie ile bedzie zarabiac ?

2

Krisztianu w końcu na coś się przydał :D

0

Trofea to juz zaden atut. Zreszta Live i Roma udowodnili ze kazda druzyna moze zajsc daleko. I Barca to juz nie jest szczyt szczytow. 5 mln jednak piechota nie chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?