Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Girona cos dzis ugra myslicie ? Jakies braki maja ?
1
I Gomes będzie testowany na nowej pozycji, na napastniku :)
0
Jednego się obawiam. O tyle o ile napewno każdy będzie mówić "nikogo nie lekceważymy" o tyle ile podświadomość napewno im nie będzie pomagać. Samo to, że napewno odczuli ulgę że Roma zamiast City, już jest niebezpieczne. Ale nawet jak ich zaskoczą w pierwszej połowie, to zlinczują ich w drugiej bo się obudzą :)
0
Nie przesadzili z tymi 135 mln funtów ? To nie bylo 105 mln euro ?
12
Nie wiem gdzie Janusze futbolu widzieli tam karnego. Koles lecial juz na ziemie i wtedy byl kontakt lekki z noga
0
I po co ten typ fauluje :/ irytuja mnie takie faule bezsensowne
1
Został, zamiast Messiego
10
Po co Pique ? Mógłby kto inny zagrac.
2
Super mecz Denisa i schodzi :/ nie.widze innego wytlumaczenia jak kontuzja
0
Ja skończyłem go tylko po to by skończyć. Tak, jest gorszy
0
To są pracownicy korpo. Za taki wstyd powinni mieć ucięte pensje za ten miesiąc. Może się ogarną :/
1
Co ten Valverde wyprawia to ja nie wiem. Kiedyma sie ogrywac taku Cou czy Dembele :/ Yerego tez nie bierze :/ gdyby Alba nie bawil sie.w berka na poprzednim meczu to dzis pewnie.tez.by gral :/
8
Jak to, Espanyol już nie rozkłada nóg ? Zapomnieli ?
0
No to mnie zasmuciłeś :(
0
Krisztianu :)
0
Dzis chyba pobede kibicem Realu. Bede wkurzal sie jak popychaja i nogi podstawiaja mojemu biednemu Krzyskowi :(
2
Suarez grający na czas :) sędzia ueafalona
1
Alba bawił się w berka, tylko inni nie wiedzieli o tym :D
0
Wykartkują się wkońcu te ziomki :) ?
1
Mówiłem, że po tym co ostatnio Barca pokazuje, odpadną z Chelsea. Jak tu się muruja to i na Camp Nou będą się murować. Żaden trener nie pokazal jak grac z takimi
0
Cały Canal + wysadziło w powietrze
0
Tak samo u mnie. Na wykopie o problemie więcej osób pisze. Żenada by w takim momencie ....
0
Placz, bo raczej ostatnich meczy nie widziales skoro stwierdzasz ze jest wszystko dobrze. Oni sa mega zmeczeni i nie maja pomyslu....
4
Po tym co Barca pokazuje od kilku meczy, przygotujcie sie na odpadniecie z LM
7
Oczy krwawia jak sie to oglada. Zero plynnosci gry
0
Trzeba go zrozumiec. Wszystko osiagnal juz. Teraz trzeba by bylo spic smietanke w postaci ogromnych pieniedzy. Napewno mocno go rusza sentyment i napewno czuje ze wciaz pomaga Nam. Ze jest byle kim. Ale wg mnie powinien tez pomyslec o sobie i rodzinie. Wziac za i przeciw.
0
Nawet Kross tam symuluje ? I to w 1 minucie ? Oj mają stracha przed PSG i to ogromnego ...
0
Mozna go dać razem z Dembele do Barcelony B na pół sezonu ;)
1
Okres próbny :P
0
Widzę to tak, Real odpada z PSG, potem PSG odpada z FC Porto ( huehue ), potem Porto odpada z Totkami i w finale Totki przegrywają z Barcą. Harry Kane się wkurza i przenosi się do nas na 2 letni kontrakt :D