0

Girona cos dzis ugra myslicie ? Jakies braki maja ?

1

I Gomes będzie testowany na nowej pozycji, na napastniku :)

0

Jednego się obawiam. O tyle o ile napewno każdy będzie mówić "nikogo nie lekceważymy" o tyle ile podświadomość napewno im nie będzie pomagać. Samo to, że napewno odczuli ulgę że Roma zamiast City, już jest niebezpieczne. Ale nawet jak ich zaskoczą w pierwszej połowie, to zlinczują ich w drugiej bo się obudzą :)

0

Nie przesadzili z tymi 135 mln funtów ? To nie bylo 105 mln euro ?

12

Nie wiem gdzie Janusze futbolu widzieli tam karnego. Koles lecial juz na ziemie i wtedy byl kontakt lekki z noga

0

I po co ten typ fauluje :/ irytuja mnie takie faule bezsensowne

1

Został, zamiast Messiego

10

Po co Pique ? Mógłby kto inny zagrac.

2

Super mecz Denisa i schodzi :/ nie.widze innego wytlumaczenia jak kontuzja

0

Ja skończyłem go tylko po to by skończyć. Tak, jest gorszy

0

To są pracownicy korpo. Za taki wstyd powinni mieć ucięte pensje za ten miesiąc. Może się ogarną :/

1

Co ten Valverde wyprawia to ja nie wiem. Kiedyma sie ogrywac taku Cou czy Dembele :/ Yerego tez nie bierze :/ gdyby Alba nie bawil sie.w berka na poprzednim meczu to dzis pewnie.tez.by gral :/

8

Jak to, Espanyol już nie rozkłada nóg ? Zapomnieli ?

0

No to mnie zasmuciłeś :(

0

Krisztianu :)

0

Dzis chyba pobede kibicem Realu. Bede wkurzal sie jak popychaja i nogi podstawiaja mojemu biednemu Krzyskowi :(

2

Suarez grający na czas :) sędzia ueafalona

1

Alba bawił się w berka, tylko inni nie wiedzieli o tym :D

0

Wykartkują się wkońcu te ziomki :) ?

1

Mówiłem, że po tym co ostatnio Barca pokazuje, odpadną z Chelsea. Jak tu się muruja to i na Camp Nou będą się murować. Żaden trener nie pokazal jak grac z takimi

0

Cały Canal + wysadziło w powietrze

0

Tak samo u mnie. Na wykopie o problemie więcej osób pisze. Żenada by w takim momencie ....

0

Placz, bo raczej ostatnich meczy nie widziales skoro stwierdzasz ze jest wszystko dobrze. Oni sa mega zmeczeni i nie maja pomyslu....

4

Po tym co Barca pokazuje od kilku meczy, przygotujcie sie na odpadniecie z LM

7

Oczy krwawia jak sie to oglada. Zero plynnosci gry

0

Trzeba go zrozumiec. Wszystko osiagnal juz. Teraz trzeba by bylo spic smietanke w postaci ogromnych pieniedzy. Napewno mocno go rusza sentyment i napewno czuje ze wciaz pomaga Nam. Ze jest byle kim. Ale wg mnie powinien tez pomyslec o sobie i rodzinie. Wziac za i przeciw.

0

Nawet Kross tam symuluje ? I to w 1 minucie ? Oj mają stracha przed PSG i to ogromnego ...

0

Mozna go dać razem z Dembele do Barcelony B na pół sezonu ;)

1

Okres próbny :P

0

Widzę to tak, Real odpada z PSG, potem PSG odpada z FC Porto ( huehue ), potem Porto odpada z Totkami i w finale Totki przegrywają z Barcą. Harry Kane się wkurza i przenosi się do nas na 2 letni kontrakt :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?