Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdi bierz czas !
0
1 osoba w murze ? Ok juz 2
1
Grubo, Ivan to gra nawet jak wystawiany jest rezerwowy skład :D
0
Perez darował :)
2
Nudy jak flaki z olejem :)
0
Widze po seansie "Slepnac od swiatel"
0
On gralby nawet ze zlamana noga :)
1
Szkoda strzepic ryja. Dzis wiekszosc graczy powinna zostac wyrzucona z klubu
0
I nie strzeli :)
0
Ok, tylko ze drewna nie dawaly mu szans. Jak mozna bylo podac to woleli grac do tylu lub do Messiego
0
Roberto i Rakitic
1
Ciekawe czy Messi tez strzela fochy jak mu nie podaje ze kazdy z kazdej sytuacji probuje mu podac
0
Bez Messiego gra byla szybsza. Ech.. mogl jeszcze posiedziec troche
0
To nie wina trenera tylko glabow biegajacych za pilka. Uciac im pensje to zachce im sie grac
0
Tak jak z Denisem, koledzy, razem gdzies wychodza itp i co, Denis gra ?
11
Brawa dla marketingowcow z Realu ze potrafia przekonac Adidasa ze beda utrzymywac wysoki poziom gry. Udowodnienie tego na takim etapie w jakim znajduje sie teraz Real to mistrzostwo....
0
Oby mieli obniżkę formy podczasmeczy z nami :D
7
Malcom, uciekaj z tego klubu. Włodarze nie mają kompletnie planu na Ciebie
0
Dobrze ze za nami juz jeden mecz z Valladoid. Z taka forma ida po majstra....
0
Jeśli chodzi o narkotykowe sprawy to jakoś El Chapo bardziej mi podszedł. Ale ogólnie oba seriale oglądałem odcinek za odcinkiem :P
0
Ja wciaz nie jestem przekonany. 3 dobre mecze. Oby tak dalej. Oby nie bylo juz takich meczy jak z Leganes
1
Dobra, to byly ogorki ze srodka tabeli. Czeka nas jeszcze mecz z Espanyol np :)
0
A ciekawe.czemu Dembele za wiekszoscia akcji nie biegal. Zostawal bardziej z tylu
0
Czyli Pique samoboj :)?
0
A masz pełna wypowiedź kolegi ? Bo to co jest na tym chorym ośrodku to wygląda jak wyrwane z kontekstu. Szkoda, że ten kolega pełnej treśi nie wkleił na swoim profilu gdzie napisał sprowstowanie.
0
Ja to bym widział Carionera z DJ Pałkersonem na takiej gali :D
0
Bonus Bonus Bonus !
7
A ty co robisz takiego rodzinnego, że przez przypadek na la ramble zaglądnąłeś ? Każdy ogląda to na co ma ochotę. Fajny ubaw przy tym jest :)
2
Kristiano na zdjeciu okladki Asa to nawet wyglada jak Ci gwalciciele co ich pokazuja w programie o najciezszych wiezieniach swiata :)
3
Wczoraj rozbila sie limuzyna w USA i zginelo 20 osob. 18 w limuzynie i 2 poza nia. Dzis doszly informacje ze.wlascicielem limuzyny byl informator FBI, pakistanczyk ktory w 2002 zostal oskarzony o terroryzm ale postanowil "niby" wspolpracowac. Limuzyna nie przeszla przegladu a prowadzila juz osoba bez prawka. Wlasciciel wczesniej wyjechal do Pakistanu..zbytnio sie to uklada by to byl zwykly wypadek