0

Valdi bierz czas !

0

1 osoba w murze ? Ok juz 2

1

Grubo, Ivan to gra nawet jak wystawiany jest rezerwowy skład :D

0

Perez darował :)

2

Nudy jak flaki z olejem :)

0

Widze po seansie "Slepnac od swiatel"

0

On gralby nawet ze zlamana noga :)

1

Szkoda strzepic ryja. Dzis wiekszosc graczy powinna zostac wyrzucona z klubu

0

I nie strzeli :)

0

Ok, tylko ze drewna nie dawaly mu szans. Jak mozna bylo podac to woleli grac do tylu lub do Messiego

0

Roberto i Rakitic

1

Ciekawe czy Messi tez strzela fochy jak mu nie podaje ze kazdy z kazdej sytuacji probuje mu podac

0

Bez Messiego gra byla szybsza. Ech.. mogl jeszcze posiedziec troche

0

To nie wina trenera tylko glabow biegajacych za pilka. Uciac im pensje to zachce im sie grac

0

Tak jak z Denisem, koledzy, razem gdzies wychodza itp i co, Denis gra ?

11

Brawa dla marketingowcow z Realu ze potrafia przekonac Adidasa ze beda utrzymywac wysoki poziom gry. Udowodnienie tego na takim etapie w jakim znajduje sie teraz Real to mistrzostwo....

0

Oby mieli obniżkę formy podczasmeczy z nami :D

7

Malcom, uciekaj z tego klubu. Włodarze nie mają kompletnie planu na Ciebie

0

Dobrze ze za nami juz jeden mecz z Valladoid. Z taka forma ida po majstra....

0

Jeśli chodzi o narkotykowe sprawy to jakoś El Chapo bardziej mi podszedł. Ale ogólnie oba seriale oglądałem odcinek za odcinkiem :P

0

Ja wciaz nie jestem przekonany. 3 dobre mecze. Oby tak dalej. Oby nie bylo juz takich meczy jak z Leganes

1

Dobra, to byly ogorki ze srodka tabeli. Czeka nas jeszcze mecz z Espanyol np :)

0

A ciekawe.czemu Dembele za wiekszoscia akcji nie biegal. Zostawal bardziej z tylu

0

Czyli Pique samoboj :)?

0

A masz pełna wypowiedź kolegi ? Bo to co jest na tym chorym ośrodku to wygląda jak wyrwane z kontekstu. Szkoda, że ten kolega pełnej treśi nie wkleił na swoim profilu gdzie napisał sprowstowanie.

0

Ja to bym widział Carionera z DJ Pałkersonem na takiej gali :D

0

Bonus Bonus Bonus !

7

A ty co robisz takiego rodzinnego, że przez przypadek na la ramble zaglądnąłeś ? Każdy ogląda to na co ma ochotę. Fajny ubaw przy tym jest :)

2

Kristiano na zdjeciu okladki Asa to nawet wyglada jak Ci gwalciciele co ich pokazuja w programie o najciezszych wiezieniach swiata :)

3

Wczoraj rozbila sie limuzyna w USA i zginelo 20 osob. 18 w limuzynie i 2 poza nia. Dzis doszly informacje ze.wlascicielem limuzyny byl informator FBI, pakistanczyk ktory w 2002 zostal oskarzony o terroryzm ale postanowil "niby" wspolpracowac. Limuzyna nie przeszla przegladu a prowadzila juz osoba bez prawka. Wlasciciel wczesniej wyjechal do Pakistanu..zbytnio sie to uklada by to byl zwykly wypadek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?