Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzeba sprawdzić konta znajomych naszych piłkarzy. Czy przypadkiem nie wygrali w sts dziś ... :)
1
Włączcie sobie Clevland vs. Boston :)
0
Pique dziś też będzie całą dłoń pokazywać :D ???
0
Boston trochę jadą z Clevland ...
0
Mecz do zapomnienia. Ogół drużyny nie ma o co grać, ale dziwi mnie, że jednostki które chcą coś udowodnić grają słabo. Mina, Dembe i Nelson tak średniwo
0
Wtorek, 3 rano :)
1
Przynajmniej o normalnej porze :) Ja oglądam :)
47
Villareal - wiecej niz real ....
7
Nie było spalonego, ale ok ....
0
Niesprawiedliwe decyzje dla Realu, są w ogólnym rozumieniu sprawiedliwe :)
0
Uderzył go i tyle. Zrobił to w złym momencie bo arbiter w końcu misuał coś zrobić bo było groźnie. I ogólnie bardzo źle że uderzył
0
Roberto nie wytrzymał gry nerwów. Słaby psychicznie koleś. Jakaś konkretna rozmowa mu się nadaje
0
I kolejny nie zasłużony finał. Ale nikt tego nie będzie pamiętać. Tylko to że tam się dostali .....
4
Gdzie są nosze ja się pytam ?? Przecież tam nerka leży na boisku
2
To by było coś pięknego :D
1
Trochę prostacko się zachował Busket
1
Panie, gdzie zmiany ?????
0
0:4 a ten dalej bez zmian ? Ile oni muszą prowadzić ? 10:0 ?
0
Mozliwe a nawet pewne ze gramy w obronie jednego mniej
2
Messi to se czlapie. Kiepska zmiana. Cou przynajmniej pracowal
1
Przeciez tam reka byla !!!
1
Taka gra mi się podoba. Każdy biega, dużo się dzieje. Kij że czasem strata ale przynajmniej jest ciekawie. Przy poprzednich grach Barcy chciało mi się spać częściej
0
Valverde zaskoczył :D zobaczymy jak rezerwowi sobie poradzą :D
0
Skoro podyktowal karny, powinien tez odgwizdac tu faul
1
Zenujaca gra. Nie dziwie sie ze malo osob chce na zywo to ogladac. Wola na tv, wrazie czego na mode na sukces mozna przelaczyc...
0
Aha, ok. Wslizg juz popodaniu. Zgodnie z tym co dzis puszczal sedzia za faule na Messim to tez powinien puscic. Przeciez doszlo tam gdzie mialo
0
Ooo karny z tylka :)
0
Znowu zmiany w ok 80 minuty.... niczego sie nie uczy ten trener
8
Sorki, ale musze...Valverde out. On juz nie ma pomyslow co robic. A sie zdziwilem, ze w czasie jednego sezonu tak polot mozna stracic...
4
Sedzia najlepiej by sie zachowal mowiac: Karny nie jest dla mnie ewidentny. Chcecie cos udowodnic, zapraszam do dogrywki.