2

Trzeba sprawdzić konta znajomych naszych piłkarzy. Czy przypadkiem nie wygrali w sts dziś ... :)

1

Włączcie sobie Clevland vs. Boston :)

0

Pique dziś też będzie całą dłoń pokazywać :D ???

0

Boston trochę jadą z Clevland ...

0

Mecz do zapomnienia. Ogół drużyny nie ma o co grać, ale dziwi mnie, że jednostki które chcą coś udowodnić grają słabo. Mina, Dembe i Nelson tak średniwo

0

Wtorek, 3 rano :)

1

Przynajmniej o normalnej porze :) Ja oglądam :)

47

Villareal - wiecej niz real ....

7

Nie było spalonego, ale ok ....

0

Niesprawiedliwe decyzje dla Realu, są w ogólnym rozumieniu sprawiedliwe :)

0

Uderzył go i tyle. Zrobił to w złym momencie bo arbiter w końcu misuał coś zrobić bo było groźnie. I ogólnie bardzo źle że uderzył

0

Roberto nie wytrzymał gry nerwów. Słaby psychicznie koleś. Jakaś konkretna rozmowa mu się nadaje

0

I kolejny nie zasłużony finał. Ale nikt tego nie będzie pamiętać. Tylko to że tam się dostali .....

4

Gdzie są nosze ja się pytam ?? Przecież tam nerka leży na boisku

2

To by było coś pięknego :D

1

Trochę prostacko się zachował Busket

1

Panie, gdzie zmiany ?????

0

0:4 a ten dalej bez zmian ? Ile oni muszą prowadzić ? 10:0 ?

0

Mozliwe a nawet pewne ze gramy w obronie jednego mniej

2

Messi to se czlapie. Kiepska zmiana. Cou przynajmniej pracowal

1

Przeciez tam reka byla !!!

1

Taka gra mi się podoba. Każdy biega, dużo się dzieje. Kij że czasem strata ale przynajmniej jest ciekawie. Przy poprzednich grach Barcy chciało mi się spać częściej

0

Valverde zaskoczył :D zobaczymy jak rezerwowi sobie poradzą :D

0

Skoro podyktowal karny, powinien tez odgwizdac tu faul

1

Zenujaca gra. Nie dziwie sie ze malo osob chce na zywo to ogladac. Wola na tv, wrazie czego na mode na sukces mozna przelaczyc...

0

Aha, ok. Wslizg juz popodaniu. Zgodnie z tym co dzis puszczal sedzia za faule na Messim to tez powinien puscic. Przeciez doszlo tam gdzie mialo

0

Ooo karny z tylka :)

0

Znowu zmiany w ok 80 minuty.... niczego sie nie uczy ten trener

8

Sorki, ale musze...Valverde out. On juz nie ma pomyslow co robic. A sie zdziwilem, ze w czasie jednego sezonu tak polot mozna stracic...

4

Sedzia najlepiej by sie zachowal mowiac: Karny nie jest dla mnie ewidentny. Chcecie cos udowodnic, zapraszam do dogrywki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?